Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez magnolia84 04 mar 2014, 01:44
Kestrel sprząta ale chyba zrobił sobie przerwę :)
magnolia84

przez Davin 04 mar 2014, 01:44
khaleesi, dzisiaj placzesz a potem najeżdżasz na ludzi których nie znasz. Aż mi sie przypomina sytuacja z ladywind. ;)
Davin

przez Arhol 04 mar 2014, 01:53
Sorry,chwile zajęty byłem,chlew ogarnięty.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Artemizja 04 mar 2014, 10:38
W kwestii informacyjnej, to Davin dostał wczoraj aż dwa bany z rzędu i szczerze mówiąc, nie mam pojęcia, dlaczego wciąż mógł pisać :? Cała trójka zasłużyła na bana na 24 h i ostrzeżenie. I każdy je dostał. Przy następnej kłótni będzie już trwały ban. Przeszliście wszyscy samych siebie i cieszcie się, że tylko tak się skończyło. No ile można prosić? :? Wyzwiska? Wycieczki osobiste takie jak wczoraj? Ludzie...po ile Wy macie lat? :?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez MalaMi1001 04 mar 2014, 10:43
Nefertari napisał(a):Wyzwiska? Wycieczki osobiste takie jak wczoraj? Ludzie...po ile Wy macie lat? :?
Dla mnie to jest żenujące. Nie mogę jeszcze zebrać szczęki z podłogi po dzisiejszej porannej lekturze. Śmieszne, żenujące i smutne. Nie da się na to szybciej reagować?

przez Artemizja 04 mar 2014, 10:49
MalaMi1001, jeśli chce się kogoś wywalić na stałe z forum, to i owszem. Tylko, że My nie chcemy tego robić, a co do niektórych nie docierają prośby i 24-ro godzinne bany. Zareagowaliśmy od razu, ale szanowne Państwo miało w nosie prośby. Jak się dostaje bana na 24 h, to znak, że trzeba ochłonąć, a nie włazić na forum i się burzyć jak woda w czajniku. Następnym razem nie będzie już próśb i czasowych banów tylko trwałe.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez *Wiola* 04 mar 2014, 10:54
MalaMi1001, Nie da się , wczoraj kótnia toczyła się w kilku tematach jednoczesnie, a amfce co chwilę wrzucał nowy watek , nie jestesmy w stanie tego ogarnąć i śedzić kazdej sprzeczki ;)
Moderator

przez MalaMi1001 04 mar 2014, 10:58
Nie masz chyba pojęcia od jak dawna się to ciągnie, ale ponieważ na PW nie dawało to skutków trzeba było przenieść się na forum, żeby wylać swoją frustrację i zdobyć poklask. Są ludzie, którzy nie znają podstawowych zasad współżycia społecznego i z publicznego forum robią brazylijską operę mydlaną, nie jestem pewna czy bany cokolwiek w tej kwestii zmieniają.

przez Artemizja 04 mar 2014, 11:00
MalaMi1001, to Ekipa zadecyduje o tym, jakie środki zastosować.

Administrator

przez MalaMi1001 04 mar 2014, 11:01
*Wiola* ja to rozumiem, ale wczoraj kilka osób zdecydowanie przegięło i nie chodzi mi o pana, który uważa, że wszystkie kobiety to koorwy. Jedna z dyskusji pośrenio dotyczyła także mnie, z tym że ja nie bawię się w takiej piaskownicy, zabieram swoje zabawki i spadam do muzeum.

przez mark123 04 mar 2014, 11:04
*Wiola* napisał(a):a amfce co chwilę wrzucał nowy watek , nie jestesmy w stanie tego ogarnąć i śedzić kazdej sprzeczki ;)

W sumie to nie wiadomo, czy to był amfce.
Ostatnio edytowano 04 mar 2014, 11:06 przez mark123, łącznie edytowano 1 raz
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez *Wiola* 04 mar 2014, 11:04
MalaMi1001, My nie jesteśmy w stanie śledzić wszystkich tematów, szczególnie tych offowych , Ja przyznaję , że rzadko tam w ogóle zaglądam, bo tego jest masa m, a są wazniejsze sprawy do ogarnięcia,. Jak ktoś łamie regulamin , należy raportować posty.
Moderator

przez Arhol 04 mar 2014, 12:49
Mimo całej sympatii,przy najmniejszym shit stormie sam wlepie permy,na wszystkie multi również.

A co do wczorajszego dnia,śledzenie 3-4 wątków + miliard kont amfce i spam tematów,nie jest łatwo to wszystko ogarniać.
Mimo wszystko myśleliśmy że da się to załatwić cywilizowanie i odpuścić gównosztorm w piaskownicy.
Przykro że się nie dało.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Lord Kapucyn 04 mar 2014, 13:13
Na kiedy przypada okres najwyższej aktywności amfce?
Kiedy dochodzi do zbiorowego pierdolca i histerii na forum?
Jak to wykryć?
Jak się przed tym zabezpieczyć?

Te ważkie i naglące pytania nie mogą pozostać bez odpowiedzi. Otóż na podstawie prowadzonej przez nas skrupulatnie wieloletniej statystyki oraz konsultacji z najwybitniejszymi intelektualistami z większości ośrodków badawczych doszliśmy do wniosku, że ekstremalne zjawiska pogodowe występujące na naszym forum są ściśle skorelowane z fazami księżyca- a konkretnie z występowaniem pełni księżyca.

Kiedy ma nastąpić najbliższy kataklizm na forum można sprawdzić w kalendarzu faz księżyca- http://www.kalendarz-365.pl/ksiezyca/fazy-ksiezyca.html

Jeżeli wiesz już, że na dzisiaj przypada pełnia księżyca wyloguj się z forum, zamknij przeglądarkę i odejdź od komputera czym prędzej. Na wszelki wypadek zażyj solidną porcję etopiryny, stoperanu i relanium gdybyś jednak chciał tu wrócić.

P.S. Wczorajszy zmasowany atak amfce był wyjątkiem, który potwierdza regułę, bo dekoratorzy wnętrz zamontowali amfcemu nowy żyrandol w kształcie kuli i uznał on to za pełnię księżyca.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Sortuj wg