Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez Candy14 28 gru 2013, 01:09
Nikitta a o amfce piszesz. Jego juz po tytule mozna rozpoznac i rzeczywiscie szkoda jego topicami zasmiecac hasiok
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Niktita 28 gru 2013, 01:11
Candy14 napisał(a):Nikitta a o amfce piszesz. Jego juz po tytule mozna rozpoznac i rzeczywiscie szkoda jego topicami zasmiecac hasiok

Lecz nie zmienia to faktu, że ja, jako jedyny od razu się zorientowałem, że to on. Choć osoba przede mną też miała jakieś podejrzenia, ale nie skojarzyła tego faktu z tym osobnikiem. Szkoda śmietnika, ale modzi sami sobie szkodzą. Zamiast zbierać dowody, to zwyczajnie sprawę olewają. Jednak to będzie walka z wiatrakami bo znowu zmieni IP i znowu i się mu to nie znudzi. Potem wyczeka na odpowiedni moment, gdy modzi i admini będą spać i napisze wątek, który utrzyma się przez wiele godzin. Mam przynajmniej nadzieję, że robią screeny przed usuwaniem tematów. Co do nicków, to się wycwanił i zmienia je teraz na dość nierozpoznawalne pod względem jego osoby.
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

przez Arhol 28 gru 2013, 01:15
Niktita napisał(a):
Candy14 napisał(a):Nikitta a o amfce piszesz. Jego juz po tytule mozna rozpoznac i rzeczywiscie szkoda jego topicami zasmiecac hasiok

Lecz nie zmienia to faktu, że ja, jako jedyny od razu się zorientowałem, że to on. Choć osoba przede mną też miała jakieś podejrzenia, ale nie skojarzyła tego faktu z tym osobnikiem. Szkoda śmietnika, ale modzi sami sobie szkodzą. Zamiast zbierać dowody, to zwyczajnie sprawę olewają. Jednak to będzie walka z wiatrakami bo znowu zmieni IP i znowu i się mu to nie znudzi. Potem wyczeka na odpowiedni moment, gdy modzi i admini będą spać i napisze wątek, który utrzyma się przez wiele godzin. Mam przynajmniej nadzieję, że robią screeny przed usuwaniem tematów.

Część jego kwiatków jest przeniesiona,policja ma dostęp do danych i tematu,do tego co typ wyprawia.
To że już władze mają podejście,jakie mają,na to nic nie poradzimy.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez barsinister 28 gru 2013, 01:16
rozumiem, że policja nie ruszyła ręką w tej sprawie, ale czy były próby zgłoszenia tego amfce do providera? te pedofilskie wrzuty powinny być udokumentowane
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

przez Niktita 28 gru 2013, 01:18
barsinister napisał(a):rozumiem, że policja nie ruszyła ręką w tej sprawie, ale czy były próby zgłoszenia tego amfce do providera? te pedofilskie wrzuty powinny być udokumentowane

Dziwi Cię to? Zdziwiłoby mnie, gdybyś przeszedł na czerwonym świetle, gdzie nigdzie nie ma aut i policja wyskakująca zza rogu dałaby Ci zamiast mandatu... Kwiaty?
obserwowany

przez Arhol 28 gru 2013, 01:19
Nie wiem dokładnie,ale domyślam się że head admin naszego forum próbował interweniować w tej sprawie gdzie się dało.

Niestety,my prócz gromadzenia dowodów i wypieprzania go,w tej chwili nic więcej zrobić nie możemy,staram się ja i reszta ekipy to na bieżąco dezintegrować,ale nie zawsze ktoś siedzi z administracji na forum o tej 3-5 rano.
Część "kwiatków" jest udokumentowana.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez barsinister 28 gru 2013, 01:21
zależy to oczywiście od providera, ale niektórzy reagują i to dość szybko
w sumie jeśli provider i policja olali sprawę, to to się (serio) nadaje do prasy, zlekceważenie typa wrzucającego pedofilię to idealny temat na interwencję dziennikarską

przez Arhol 28 gru 2013, 01:24
szczegółów nie znam aż tak szczerze mówiąc,typ nawiedza forum od kilku lat,ja w ekipie jestem dopiero kawałek czasu.

Może ktoś z dłuższym stażem wie .
Moderator

przez Niktita 28 gru 2013, 01:24
barsinister napisał(a):zależy to oczywiście od providera, ale niektórzy reagują i to dość szybko
w sumie jeśli provider i policja olali sprawę, to to się (serio) nadaje do prasy, zlekceważenie typa wrzucającego pedofilię to idealny temat na interwencję dziennikarską

EEEEEEE tam, zbyt nudne. Jakby to był ksiądz i kusiłby wiele osób nieletnich na tym forum, a potem zaprosiłby je do siebie, te przyjechałyby i potem by je zgwałcił to może... Może wtedy prasa by się zainteresowała. Jakby koleś obrażał Komorowskiego, to z pewnością policja by zainterweniowała, ach, jak ja kocham socjo-demokratyczny faszyzm w Polsce...
obserwowany

przez barsinister 28 gru 2013, 01:25
możesz powstrzymać się od durnych komentarzy choćby tutaj?

przez Relatywista10 28 gru 2013, 01:25
Relatywista7 napisał(a):
Relatywista7 napisał(a):Kestrel, jeszcze na koniec :P

Gdzie są linki aktywacyjne wysyłane na konkretnego maila, ja się ku*wa pytam ? :D Nieraz zwracałem już Wam na to istotne niedociągnięcie uwagę :P Taka procedura w znacznej mierze ograniczałaby wysypy wszelkiej radosnej twórczości ludzi pokroju amfce (no i takich jak ja również :D) :P

Jeśli dajmy na to za pół roku ponownie zarejestruję się, coby sobie troszeczkę pospamować i dalej nie uświadczę żadnego linku aktywacyjnego, to chyba jebnę facepalmem :D

Pozdro ;)

Także ten, się ogarnijcie :D

Tak zróbcie. A najlepiej, to niech go jakiś forumowy Dexter dojedzie :D Kestrel, w końcu przydałyby się do czegoś te Twoje noże ;)

przez Candy14 28 gru 2013, 01:32
Relatywista10, masz 100% racji... jakby do kazdego konta mial zakladac inny mail to moze troche spokoju by bylo
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez barsinister 28 gru 2013, 01:34
obawiam się, że to może nie dać rezultatu, tego typu goście potrafią mieć setki założonych skrzynek i pierdyliard kont założonych na forum na późniejszy użytek

przez Arhol 28 gru 2013, 01:36
Przekażemy idee głównodowodzącemu.
Albo już została przekazana.

Realizacja tego,to już 2 kwestia,musi nabrać "mocy urzędowej".
Moderator

Sortuj wg