Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez Candy14 06 lis 2013, 22:43
khaleesi, w koncu powstal dzial ze zlotami i jezeli ktos bedzie chcial zorganizowac albo przyjechac to temat nie zginie wsrod innych tematow i postow na forum
Ostatnio edytowano 06 lis 2013, 22:43 przez Candy14, łącznie edytowano 1 raz
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Masked_Man 06 lis 2013, 22:43
Napisalem juz do Kestrela o odblokowanie tematu "Forumowe Klotnie", ktory, tak mysle, ze bedzie stosownym do tego typu pogaduszek (tylko bez juz jakichs wiekszych utarczek). Chcialbym jeszcze o tym napisac tutaj. Tak na wszelki wypadek.
Jeszcze ostatnie slowo do Miro: nieraz udawalem dobrego i grzecznego. Ignorowalem zniewagi kierowane w moja strone, bo chcialem byc tym normalnym. Niestety, takie osoby sa uwazane za cioty bez wlasnego zdania (tak na wszelki wypadek, gdyby ktos poczul sie urazony - nie kieruje tego zdania do nikogo, to tylko ogolne stwierdzenie). Trzeba miec troche jajc i godnosci czasem, zeby bronic swoj honor. Niewazne jakim sposobem.
Masked_Man

przez khaleesi 06 lis 2013, 22:44
Nefertari, znaczy ktoś może zoorganizowac dla ludzi z danego województwa?ale pisac każdy moze czy tylko osoby z danego województwa? ;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arhol 06 lis 2013, 22:47
khaleesi, Jesteś powiedzmy z łódzkiego - piszesz w tym temacie, i możecie ugadać się z ludźmi z regionu na jakieś spotkanie.
Pisać może każdy, mi np i śląskie i małopolskie by pasowało - więc nie widzę problemu by pisać w obu.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Artemizja 06 lis 2013, 22:48
khaleesi, tak, ktoś może organizować zlot tylko dla ludzi z danego województwa. W tematach mogą się udzielac inni, ale podejrzewam, że i tak to osoby, które chciałyby się wybrać na zlot w danym województwie będą dominować.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Masked_Man 06 lis 2013, 22:49
Czy ktos odpowie mi na moja prosbe? :bezradny:
Masked_Man

przez Arhol 06 lis 2013, 22:50
Nie,temat nie zostanie otworzony,dość już łajna zostało przerzucone i wymienione wycieczek personalnych,not today,sorry.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez Artemizja 06 lis 2013, 22:50
Masked_Man, a dasz nam słowo, że jak otworzymy temat, to nie będzie kolejnej awantury? Myślę, że nie możesz tego zagwarantować. Temat zostanie otwarty, ale jeszcze nie teraz...

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Masked_Man 06 lis 2013, 22:51
Nefertari, coz, ja nie mam zamiaru z nikim zadzierac. Na dzis mi wystarczy. Poza tym jesli tamten temat nie zostanie otwarty to ludzie beda uprawiali OT na temat sporow miedzy userami w innych topicach.
Masked_Man

przez 1234qwerty 06 lis 2013, 22:51
Nefertari, A ten temat to nie jest o awanturach czasem? :P

przez Masked_Man 06 lis 2013, 23:02
Cisza :bezradny:
Masked_Man

przez Arhol 06 lis 2013, 23:14
Skoro pani admin postanowiła tematu nie otwierać,a póki co innego moda na sali nie ma - Nie,dziś temat nie zostanie otwarty,chyba że ktoś inny z ekipy tak postanowi.
Moderator

przez Artemizja 07 lis 2013, 06:54
Temat został otwarty, ale proszę już grzeczniej.

Administrator

przez khaleesi 07 lis 2013, 17:34
Nefertari napisał(a):Poprawka. Dwa ostrzeżenia są równoznaczne z dożywotnim banem.

Zadaje tutaj bo bardziej pasuje. Czyli tylko jedno ostrzeżenie można mieć? :shock:
To kiedy jest status obserwowany :?: :D
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sortuj wg