Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Pytanie do Admina

przez Kiya 12 lut 2013, 00:07
luk_dig, ale ja właśnie nie chcę, strasznie obciążają mi komputer, a problem z reklamami mam tylko na tym forum...
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Pytanie do Admina

przez hasacz 17 lut 2013, 17:32
kurde wiesza mi sie forum caly czas wyskakuje komunikat skrypt nie odpowiada czy cos takiego : (
Podpis usunięty ze względu na użytkownika hooain :D

Pytanie do Admina

przez Artemizja 17 lut 2013, 17:40
hasacz, u mnie wszystko jest ok. Próbowałeś czyścić te nieszczęsne ciasteczka?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pytanie do Admina

przez hasacz 17 lut 2013, 17:44
nic nie dało :( jakis skrypt wizebar nie powodzi się : ( co 20 sek
Podpis usunięty ze względu na użytkownika hooain :D

Pytanie do Admina

przez depresyjny86 19 lut 2013, 03:07
agi114, jeżeli chodzi Ci o Pana Reklamę,to jest on tuż nad Tobą :mrgreen:
:)

Pytanie do Admina

przez Arhol 28 lut 2013, 19:41
Niech mi ktoś powie, w jakim celu jest wyłączona edycja postów po 15 minutach od wysłania?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Pytanie do Admina

przez Candy14 28 lut 2013, 19:44
15 minut to i tak sporo. Z doswiadczenia wiem, ze edycje sie wprowadza kiedy ktos rozrabia na forum a jak przychodzi do poniesienia konsekwencji to edytuje posty i udaje niewiniatko
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Pytanie do Admina

przez Artemizja 28 lut 2013, 19:58
Saiga, odpowiem Ci pytaniem:wyobrażasz sobie jak wyglądałoby forum dla osób z problemami, dość niestabilnych, gdyby można było w każdej chwili edytować posty?

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Pytanie do Admina

przez Arhol 28 lut 2013, 20:08
Lilith, W sumie fakt,chaos..nie patrzyłem na to z tej strony.
Ok,dzięki za odp, przy pytaniu raczej miałem na myśli drobne literówki,czy błędy w składni,gdyby się chciało edytować, a zauważyło się je później : ).
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Pytanie do Admina

przez intel 28 lut 2013, 23:36
Uważam, że pod względem merytorycznym jak i poziomem prezentowanym przez większość użytkowników, forum osiągnęło poziom nie do zaakceptowania. Coraz to nowe , bardziej wydumane tematy, gdzie prym wiodą pustaki trolujące na poziomie tabloidów i pisemek dla ćwierćinteligentów.Tzw "dusze towarzystwa" , ktore w każdym temacie mają coś do powiedzenia. Swoisty wyścig na ilośc spłodzonych postów. Forum już dawno zaczęło przypominać czat dla opóźnionych w rozwoju gimnazjalistów. Na palcach jednej ręki trędowatego można policzyć użytkowników prezentujących poziom pozwalający na rzeczową dyskusję. Z prostej przyczyny- ci co mieli jakikolwiek ugruntowany światopogląd zostali wyrzuceni na rzecz lewicującyh kreatur , piejących peany na cześć wszelkich zwyrodnień kulturowych i religijnych. Kreatur na podobieństwo szmacianych chorągiewek. Inni, co wartościowsi sami się usunęli z tego grajdołka - poziom zacząl obrażać ich inteligencję....A poza tym nie da się dyskutować z idiotami. Jak to powiedział jeden z moich przyjaciół ( z tzw "Starej Forumowej Gwadii" )-idioci sprowadzą człowieka inteligentnego do swojego poziomu idiotów i pokonają doświadczeniem.
"degrengolada.com" jest chyba w obecnej chwili bardziej na miejscu niż "nerwica.com"
Tak więc - domagam się usunięcia mojego konta.
intel

Pytanie do Admina

przez Artemizja 28 lut 2013, 23:59
Wedle życzenia.

Administrator

Pytanie do Admina

przez niewidoczny 01 mar 2013, 00:57
intel napisał(a):Uważam, że pod względem merytorycznym jak i poziomem prezentowanym przez większość użytkowników, forum osiągnęło poziom nie do zaakceptowania. Coraz to nowe , bardziej wydumane tematy, gdzie prym wiodą pustaki trolujące na poziomie tabloidów i pisemek dla ćwierćinteligentów.Tzw "dusze towarzystwa" , ktore w każdym temacie mają coś do powiedzenia. Swoisty wyścig na ilośc spłodzonych postów. Forum już dawno zaczęło przypominać czat dla opóźnionych w rozwoju gimnazjalistów. Na palcach jednej ręki trędowatego można policzyć użytkowników prezentujących poziom pozwalający na rzeczową dyskusję. Z prostej przyczyny- ci co mieli jakikolwiek ugruntowany światopogląd zostali wyrzuceni na rzecz lewicującyh kreatur , piejących peany na cześć wszelkich zwyrodnień kulturowych i religijnych. Kreatur na podobieństwo szmacianych chorągiewek. Inni, co wartościowsi sami się usunęli z tego grajdołka - poziom zacząl obrażać ich inteligencję....A poza tym nie da się dyskutować z idiotami. Jak to powiedział jeden z moich przyjaciół ( z tzw "Starej Forumowej Gwadii" )-idioci sprowadzą człowieka inteligentnego do swojego poziomu idiotów i pokonają doświadczeniem.
"degrengolada.com" jest chyba w obecnej chwili bardziej na miejscu niż "nerwica.com"
Tak więc - domagam się usunięcia mojego konta.

Moim zdaniem trochę szkoda czasu na dyskusje tutaj. Jak nie odpowiada to szkoda ciągnąć. A fakt, że dużo jest takich spamowych tematów. Jednak widzę, że niektórym to się podoba i mogą się gdzieś wypisać to niech piszą. Są ważniejsze rzeczy niż internetowe dyskusje :) Więc lepiej czasem na luz wrzucić i sie czymś innym zająć :) Ludzi zbytnio się nie zmieni...
niewidoczny

Pytanie do Admina

przez anonus 01 mar 2013, 16:05
ktos mi powie o co chodzi z fraza "this forum is protected"?
http://img18.imageshack.us/img18/1268/protectedx.png
anonus

przez paxtone 05 mar 2013, 14:08
Chciałem zgłosić, że zakładka udział się ładuje w nieskończoność i nic nie wyświetla.
Na innych forach nie ma tego problemu.

Sortuj wg