Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Pytanie do Admina

przez KillBill 06 maja 2012, 18:05
Bellatrix proszę Cię o zmianę avatara bo zacznę Cię podrywać :twisted:

Pytanie do Admina

przez Artemizja 06 maja 2012, 18:07
KillBill, nic z tego :P :mrgreen: avatar jeszcze trochę mi posłuży :mrgreen:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Pytanie do Admina

przez intel 11 maja 2012, 22:23
Mad_Scientist napisał(a):intel, Faktycznie nie można dać modowi ignora. Pojawia się monit "Nie możesz dodać administratorów ani moderatorów do listy ignorowanych". Musisz po prostu unikać zielonego koloru i tyle. :D

Chodzi mi o to, że 99 na 100 postów napisanych przez moderatorów wynika z ich subiektywnych przekonań i poglądów na komentowany temat.Nie mają takie posty nic wspólnego z moderowaniem, a dotycza tylko i wyłacznie ich ( MODERATORÓW) PRYWATNYCH POGLĄDÓW na dany problem/sprawę.
A ponieważ "każda władza deprawuje" więc takie "moderatorskie" posty bywają przesycone prowokacyjnym jadem wynikającym z poczucia bezkarności.
Moje forumowe problemy ZAWSZE wynikały z prowokacji "zielonych" pisanych pod moim adresem , mających na celu sprowokowanie napisania słów za które można by usunąc mnie ( jako zbyt niewygodnego ) z forum.

Dlatego uważam, że powinienem mieć możliwośc "ignorowania" prywatnych postów moderatorów , którzy zwyczajnie mi "nie pasują"
intel

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pytanie do Admina

przez *Wiola* 11 maja 2012, 22:47
intel, Przeczytałeś moją odpowiedź? Nie chodziło mi o Twoje poglądy, tylko o sposób w jaki się odezwałeś do jednej z użytkowniczek , nie odwracaj kota ogonem :evil:
Moderator

Pytanie do Admina

przez *Monika* 11 maja 2012, 23:16
intel napisał(a):Dlaczego nie mogę dodać do "ignorowanych" niektórych moderatorów?
Ni chce mi się czytać kretynizmów przez nich wypisywanych.

O jakie kretynizmy chodzi?
Dlaczego nie podejmiesz polemiki w danym temacie? Przecież chodzi o dobrą komunikację.
Skąd ktoś ma wiedzieć, że np. nie zgadzasz się z ich/naszym zdaniem, skoro nie poruszysz tematu?
Możesz wyrazić się jaśniej? Odniosłam to do siebie.
Michuj napisał(a):
tylko

czasem bym powiedział, że aż

Kurcze...przykre to Michał.
Obrazek
Główny Moderator

Pytanie do Admina

przez intel 12 maja 2012, 09:55
Monika zapewne wiesz o czym piszę.
Twoja inteligencja wyklucza niemożnośc wyciągnięcia wniosków.
A polemika?
Cięzko z kimś polemizować będąc w wymuszonej pozycji "na klęczkach".
Pomyślalem ,że dogodnym wyjściem jest dodanie niektórych osób do grona "ignorowanych" i po kłopocie.....
Okazuje się , że jestem niejako zmuszony do czytania postów osób , ktorych zdanie mnie kompletnie nie interesuje, a nawet drażni poprzez prowokacyjne podteksty skierowane przeciwko mojej osobie. A ja należę do tej elitarnej grupy osób, która potrafi i musi się odszczeknąć bez względu na konsekwencje.Mówię co myślę i robię co mówię. Ci co o tym wiedzą prowokuja mnie tylko po to , żeby mieć pretekst do usunięcia mnie z forum.
To tyle.
intel

Pytanie do Admina

przez linka 12 maja 2012, 10:03
intel, a swoją elokwencją kładziesz 99% osób na forum na łopatki - zapomniałeś dodać, po raz setny NIE MUSISZ czytać wszystkich postów - wiesz o tym?
intel napisał(a):A ja należę do tej elitarnej grupy osób, która potrafi i musi się odszczeknąć bez względu na konsekwencje.Mówię co myślę i robię co mówię.

Należysz do grupy osób która nie umie się pohamować i powstrzymać od obrażania innych - tak bym to nazwała i nie ma to absolutnie nic wspólnego z elitą.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Pytanie do Admina

przez *Monika* 12 maja 2012, 10:06
intel, Robcio, ale możesz omijać szerokim łukiem posty, które Cię nie interesują.
Na pewno będzie to trudne bo jeśli widzi się denerwujący post to chcąc nie chcąc czyta się go. Lepiej byłoby nie widzieć tych postów.
Myślisz, że mnie podobają się wszystkie wypowiedzi?
Robert, w życiu zawsze jest tak, że trzeba godzić się, a przynajmniej próbować przyjmować do wiadomości, ze nie zawsze będzie tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Nawet jeśli chodzi o opinię innych.
Widzisz, powiedziałeś, że musisz się odszczeknąć bez względu na konsekwencje. Szczerość jest ceniona, sam wiesz , ze z zachowaniem pewnych kanonów - kultura słowa i wypowiedzi.
Gdybym ja mówiła to, co myślę pod wpływem emocji w danej chwili, uwierz Robcio, ale wynieśliby mnie stąd już dawno. I nie myl tego z moją nieszczerością.
Obrazek
Główny Moderator

Pytanie do Admina

przez intel 12 maja 2012, 10:46
W temacie o Breiviku już z patrioty przekuwa się mnie w szerzącego nienawiśc.
Za chwilę pewnie po raz kolejny wylecę z forum za czelnośc niezgadzania się z OSOBISTYMI poglądami jednej z moderatorek na temat patriotyzmu.

-- 12 maja 2012, 12:20 --

Proszę bardzo
Oto przykład tego o czym chwilę temu pisalem
Użytkownik Linka będący moderatorem po raz kolejny mnie cynicznie obraził celem sprowokowania reakcji dającej podstawy do usunięcia mnie z forum..........

linka napisał(a):
intel napisał(a):Chodzi o to , że nie mam zamiaru Wigilii Bożego Narodzenia A.D 2030 spędzać w pracy u muzułmańskiego właściciela kebaba .....

Jakie wykształcenie i doświadczenie taka praca.

DOMAGAM SIĘ NATYCHMIASTOWEGO ZDYSCYPLINOWANIA MODERATORA linka POPRZEZ PRZYZNANIE OSTRZEŻENIA ZA NOTORYCZNE I BEZPODSTAWNE OBRAŻANIE MOJEJ OSOBY !!!!!!!!!!!!
intel

Pytanie do Admina

przez *Wiola* 12 maja 2012, 12:45
intel, Udałeś ,że mojej wypowiedzi skierowanej do Ciebie nie ma. :roll: Więc potwierdzasz, że chodzi Ci również o mnie. Chciałam Ci tylko powiedzieć, że od dawna omijam Twoje posty, bo wiem ,że dyskusja z Tobą nie ma sensu,. Wczoraj odezwałam się nie dlatego ,że czytam i śledzę to co piszesz, ale dlatego ,że jeden z użytkowników zgłosił Twój post i musiałam go przeczytać. Masz naprawdę wypaczony obraz rzeczywistości , od dawna przestałam z Tobą "walczyć" jak Ty to widzisz , ale jak widzę to tez niczego nie zmieniło. :evil:
Moderator

Pytanie do Admina

przez linka 12 maja 2012, 12:47
intel, co obraźliwego w tym co napisałam?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Pytanie do Admina

przez intel 12 maja 2012, 13:28
Robisz ze mnie debila, chociaż lektura twoich i moich postów może nasunąć wnioski o znacznej różnicy ilorazu na moją korzyść, której niestety dla ciebie nie zniwelują zaoczne "studia" oraz "doświadczenie" zdobyte w ZUSie za 1000 pln miesięcznie.

-- 12 maja 2012, 13:31 --

*Wiola* napisał(a):intel, Udałeś ,że mojej wypowiedzi skierowanej do Ciebie nie ma. :roll: Więc potwierdzasz, że chodzi Ci również o mnie. Chciałam Ci tylko powiedzieć, że od dawna omijam Twoje posty, bo wiem ,że dyskusja z Tobą nie ma sensu,. Wczoraj odezwałam się nie dlatego ,że czytam i śledzę to co piszesz, ale dlatego ,że jeden z użytkowników zgłosił Twój post i musiałam go przeczytać. Masz naprawdę wypaczony obraz rzeczywistości , od dawna przestałam z Tobą "walczyć" jak Ty to widzisz , ale jak widzę to tez niczego nie zmieniło. :evil:

Nie Wiola
Przecież topór wojenny między nami juz dawno został zakopany i od tamtej chwili nie było żadnych uszczypliwości ani z mojej ani z Twojej strony mogących dać podstawy do ponownej niechęci
intel

Pytanie do Admina

przez linka 12 maja 2012, 15:12
intel, już napisałam gdzieś indziej, wolę swoje studia (gwoli ścisłości nie zaoczne) i swoją pracę niż pobyt w pierdlu i życie na koszt podatników :8):
Zazdrościsz mi ? Bo nabyłeś doświadczenia "na ulicy" ? Poważnie?

-- So maja 12, 2012 2:13 pm --

Nie jesteś w stanie ani mnie obrazić ani sprowokować bo nic dla mnie nie znaczysz.
Przyjaciel forum

Pytanie do Admina

przez New-Tenuis 13 maja 2012, 13:46
intel napisał(a):lektura twoich i moich postów może nasunąć wnioski o znacznej różnicy ilorazu na moją korzyść

Nie zgadzam się z tym. Masz szeroki zasób słownictwa, ale moim zdaniem jest to wymuszone i sztuczne. Nie widzę tego, o czym piszesz w cytowanym przeze mnie fragmencie. Inteligencja nie jest jedynie zdolnością do ciągłego niezgadzania się z innymi w sposób, w jaki na przykład ze mną się wczoraj nie zgodziłeś, cytując mój post z innego tematu, w dodatku z października ubiegłego roku. To jest po prostu brak kultury osobistej, mój drogi.
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

Sortuj wg