Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Pytanie do Admina

przez Margolka 18 sie 2011, 18:10
linka, a gdzie Kapsch, napisał, że wszystkie? Bo ja nie widzę :shock:
och życie czemu tak pędzisz?
nie dajesz sercu oddechu
czy kiedyś za tobą nadążę?
czy umrę nawet w pośpiechu?

Pytanie do Admina

przez linka 18 sie 2011, 18:17
Kiedy naprawdę wartościowi użytkownicy zostali wyrzuceni lub sobie poszli sami.

Dla mnie to brzmi jednoznacznie ........

Pomijam już fakt jak bardzo subiektywną jest ocena kogoś jako: wartościowy lub niewartościowy .....

Sprawa "ajmbaka" jest obecnie omawiana ...........

Natomiast przypominam, po raz kolejny, admin też człek i ma prawo się wkurzyć, mieć gorszy dzień itd itd......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Pytanie do Admina

przez Margolka 18 sie 2011, 18:24
linka, dla każdego brzmi inaczej, dla mnie ten cytat zabrzmiał jak .. wielu wartościowych użytkowników...
Oczywiście każdy jest człowiekiem i ma prawo do potknięć, czy moderator, czy admin czy tym bardziej zwykły user, w każdym razie ja czytałam wczoraj tą dyskusje i jestem przeciw banowi dla I'm back. Więcej wolności słowa proszę. Myślę, że forum jest przede wszystkim dla zwykłych użytkowników...
och życie czemu tak pędzisz?
nie dajesz sercu oddechu
czy kiedyś za tobą nadążę?
czy umrę nawet w pośpiechu?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pytanie do Admina

przez Zenonek 18 sie 2011, 18:27
linka, A co ze sprawa Marka77 , ktory dostal bezsensownego bana bez zadnego ostrzezenia? :pirate:

Pytanie do Admina

przez Lord Kapucyn 18 sie 2011, 18:33
A sprawa Marka utknęła w martwym punkcie, bo Marek nie chce mieć już z tym forum do czynienia po niesłusznej ocenie.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Pytanie do Admina

przez Zenonek 18 sie 2011, 18:40
Marek wez wracaj na forum, bo gdzie bedziesz siedzial ? Nie ma co unosic sie honorem, pamietaj wiesz o czym.... :8):

Pytanie do Admina

przez Kapsch 18 sie 2011, 19:01
Dla mnie to brzmi jednoznacznie ........

Bardzo opacznie to obierasz. Pisząc to miałem na myśli WIELU.
Druga sprawa to to co pozostali zauważyli czyli bezsensowne bany za to, że ktoś ma własne zdanie.
Ja nie neguję pracy moderatorów ale nigdy nie będę pobłażał ludzkiej głupocie. Co zawinił ten człowiek ? Zarówno w mojej jaki i w ocenie pozostałych niczym. A tu wpada "czerwony" jak przeciąg daje bana, wyzywa od chamów idzie sobie. O co tu chodzi ?
Inna rzecz na którą chcę zwrócić uwagę to powtarzający się tekst "jak ci się nie podoba to nikt cię tu nie trzyma". Więc pytam czy to forum można uznać za publiczne czy też jest to miejsce jakiejś grupy znajomych która to nie akceptuje pozostałych użytkowników a zwłaszcza ich zdania.

A sprawa Marka utknęła w martwym punkcie, bo Marek nie chce mieć już z tym forum do czynienia po niesłusznej ocenie.

No więc właśnie :(
Mam zamiar wypić frugo z wódką żeby połączyć słodki smak dzieciństwa z gorzkim smakiem źycia

Pytanie do Admina

przez linka 18 sie 2011, 19:42
Inna rzecz na którą chcę zwrócić uwagę to powtarzający się tekst "jak ci się nie podoba to nikt cię tu nie trzyma".

Pisałam już miliony razy, wszelkie sugestie są rozważane przez modów i adminów, dostosowujemy się do rozsądnych próśb i uwag, ale jeśli ktoś mimo to usilnie narzeka i marudzi, wszczyna pyskówki jak tu jest źle i strasznie a modzi to okropni to przecież nie musi nas znosić tak?
I nie jest to tekst jak ci się nie podoba to won ...... :roll:

Ja natomiast mam wrażenie jakoby to forum było główną częścią życia pewnych osób ...tak nie można, jakieś obrażanie się, unoszenie honorem, itd. po co to? nie szkoda życia?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Pytanie do Admina

przez Thazek 18 sie 2011, 19:50
W sumie Ewelina ma rację po części bo przecież forum to nie życie... Można tu zajrzeć,coś napisać wyżalić ale znów bez przesady.
Ja miałem też dziwną sytuację ale została ona wyjaśniona... też dążyłem do tego,żeby się jakoś usprawiedliwić i oczyścić swoje imię i mi się to udało.
Teraz zaglądam tu raz za czasu bo mam tu przyjaciół jak i wirtualnych tak i na "lajfa" więc każdy to może odbierać na różne sposoby....
ale jeśli chodzi o Maślane to był bezsens totalny... powinien dostać ost i tyle... a nie od razu BAN
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

Pytanie do Admina

przez Zenonek 18 sie 2011, 20:17
linka, Linka szpanuje bo Prozac zadzialal...hmm co mamy powiedziec MY na ktorych antydepresanty nie dzialaja ? :roll:

Pytanie do Admina

przez Kapsch 18 sie 2011, 20:58
Pisałam już miliony razy, wszelkie sugestie są rozważane przez modów i adminów, dostosowujemy się do rozsądnych próśb i uwag, ale jeśli ktoś mimo to usilnie narzeka i marudzi, wszczyna pyskówki jak tu jest źle i strasznie a modzi to okropni to przecież nie musi nas znosić tak?
I nie jest to tekst jak ci się nie podoba to won ...... :roll:

Oczywiście, że nie musi znosić nikogo. Każdy z nas jest tu z dobrej i nie przymuszonej woli. Ale chyba wszyscy zapominamy czym jest forum dyskusyjne. Ja rozumiem, że należy się ostrzenie lub ban komuś kto wyzywa innych na lewo i prawo lub szerzy treści nie zgodne z prawem. Ale nie wolno tak traktować kogoś kto ma inne zdania na jakiś temat pomimo, że 99 % tu zgromadzonych jest przeciwnych. Uznając to miejsce za przestrzeń publiczną to każdy z nas ma prawo wyrażać swoje opinie bez względu czy się to komuś podoba bądź nie pod warunkiem zachowania kultury wypowiedzi.

Czy przystoi administratorowi nazywanie użytkownika chamem ? Mnie to razi.
Taka funkcja zobowiązuje. Jeśli ktoś taki nie radzi sobie ze stresem powinien abdykować.
Mam zamiar wypić frugo z wódką żeby połączyć słodki smak dzieciństwa z gorzkim smakiem źycia

Pytanie do Admina

przez depresyjny86 18 sie 2011, 21:12
Jak jest chamem to jak go nazwać?
Jeśli ktoś taki nie radzi sobie ze stresem powinien abdykować
.
Ok.Abdykuj i sie wyloguj:)<bo podczas naszego sporu nie kontrolowałeś się za bardzo,zresztą tak samo jak i ja>.
Nie obraż się Kapsch,chodzi mi o to tylko,że to co piszesz jest bez sensu,każdy KAŻDY ma prawo czasem się wkurzyć,zdenerwować - jesteśmy tylko ludżmi.Nie mów mi,że np.Ty nigdy się nie stresujesz i nie dzialasz pod wpływem lęku,nerwów itp. Natury ludzkiej nie oszukasz.
Ostatnio edytowano 18 sie 2011, 21:19 przez depresyjny86, łącznie edytowano 1 raz
:)

Pytanie do Admina

przez *Wiola* 18 sie 2011, 21:18
człowiek nerwica, Widzisz jest pewna różnica w napisaniu do kogoś : zachowujesz się po chamsku, a jesteś chamem.
Moderator

Pytanie do Admina

przez depresyjny86 18 sie 2011, 21:19
Jaka?Dla mnie to to samo....

-- Cz sie 18, 2011 9:20 pm --

Bo ktoś kto zachowuje się po chamsku = jest chamem
Np jak w danej sytuacji zachowuje się po chamsku - jestem chamem.Bo niestety prawda taka,co bolesne również i dla mnie,że osoba która raz wykazuje się chamstwem w danej sytuacji,będzie dalej chamem bo w podobnych sytuacjach zachowywać będzie się zawsze tak samo.Widzę to po ludziach.Nie ma takich co przez kilka minut są chamami a potem nagle się zmieniają i są zajebistymi ludżmi...owszem potrafią być zajebiści..do kolejnej kłótni...
Ja sam wiem,że bywam,jestem chamem...co prawda te chamstwo wykazuję tylko wtedy kiedy ktoś mnie zaatakuje również w chamski sposób...
:)

Sortuj wg