Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Pytanie do Admina

przez depresyjny86 10 sie 2011, 13:45
Działa Kapsch,z powodzeniem możesz mi wysyłać PW "ciekawej treści" :roll:
:)

Pytanie do Admina

przez Kapsch 10 sie 2011, 13:57
człowiek nerwica napisał(a):Działa Kapsch,z powodzeniem możesz mi wysyłać PW "ciekawej treści" :roll:

Na razie nie czuję takiej potrzeby :-)
Ale miło, że mnie informujesz :-)

Pozdrawiam
Mam zamiar wypić frugo z wódką żeby połączyć słodki smak dzieciństwa z gorzkim smakiem źycia

Pytanie do Admina

przez depresyjny86 10 sie 2011, 14:03
Nie czujesz takiej potrzeby hehe hehehehe he he.A w ramach odpowiedzi na Twoje PW tak bywam hipokrytą,i dobrze mi z tym :mrgreen:
Co do kultury jest pewna różnica między wkurwem czy wkurwieniem a słowami "masz przesrane";).Zwłaszcza jeżeli używa się tych słów w odpowiedzi do kogoś,czego ja nie czyniłem.
A co do tego,że pisze: jesu - nie popełniam wtedy grzechu,"katoliku".
Możesz sobie teraz odpisać co chcesz,i tak Ci nie odpiszę;).Koniec OT z mojej strony.

-- Śr sie 10, 2011 2:06 pm --

A i jeszcze jedno,nie wysyłaj mi swoich spazmów na PW.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pytanie do Admina

przez *Wiola* 10 sie 2011, 14:07
Panowie., co to ma wspólnego z pytaniem do admina? Załatwiajcie sobie takie dyskusje na pw.
Moderator

Pytanie do Admina

przez Kapsch 10 sie 2011, 15:06
wiola173, Przepraszam. Tylko mała dygresja do Człowieka Nerwicy. Piszę tutaj gdyż zapowiedział, że nie będzie czytał moich PW.

Co do kultury jest pewna różnica między wkurwem czy wkurwieniem a słowami "masz przesrane";).Zwłaszcza jeżeli używa się tych słów w odpowiedzi do kogoś,czego ja nie czyniłem.

Napisałem to do Paradoxy nie do ciebie więc po co zabierasz głos w tej sprawie ? Poza tym nie wyciągaj moich tekstów z kontekstu. Cytuj całe.
Ja przytoczyłem ci twoje wulgaryzmy z całym kontekstem na PW. Czy mam jeszcze raz przypomnieć ci publicznie ?

A co do tego,że pisze: jesu - nie popełniam wtedy grzechu,"katoliku"
.

Nie interesuje mnie czy popełniasz grzech czy nie. Nie moja sprawa. Od oceny tego są inne instytucje bądź sam Naczelny. A to, że jestem katolikiem to jestem z tego dumny.

Możesz sobie teraz odpisać co chcesz,i tak Ci nie odpiszę;).Koniec OT z mojej strony.
A i jeszcze jedno,nie wysyłaj mi swoich spazmów na PW.

Na PW pisać nie mam zamiaru. Nie widzę powodu dla którego miałbym kontynuować jakikolwiek dialog.

Na koniec moja rada. Dorośnij chłopczyku i ogarnij się trochę.
Ja w odróżnieniu od ciebie nie boję się ostrzeżeń i nie muszę nikomu słodzić. Dostanę to dostanę trudno. Płakać nie będę. Tobie jednak radzę zbastować gdyż ewidentnie zaczynasz przeginać.

wiola173, Jeszcze raz przepraszam za off top ale nie mogłem zostawić tego bez komentarza.
Mam zamiar wypić frugo z wódką żeby połączyć słodki smak dzieciństwa z gorzkim smakiem źycia

Pytanie do Admina

przez depresyjny86 10 sie 2011, 15:50
Ja w odróżnieniu od ciebie nie boję się ostrzeżeń i nie muszę nikomu słodzić.

Jakiś Ty odważny...aż sie podnieciłem :mrgreen: ,nikomu nie słodzę.Ciekawe skąd takie wnioski :roll: ;).Nie boje się ostrzeżeń,ale w przeciwieństwie do Ciebie staram się szanowac innych orazi regulamin.W tym przypadku musiałem jednak odpisać Ci,bo nie wiedziałem,że będziesz na tyle bezczelny żeby mi odpisać w ten sposób,zamiast przyznać się do błędu.
Na koniec moja rada. Dorośnij chłopczyku i ogarnij się trochę.

Ojejjej..Nie denerwuj się tak "dorosły" pseudo-katoliku;).Nadstaw lepiej drugi policzek.
Nie interesuje mnie czy popełniasz grzech czy nie. Nie moja sprawa

No widzisz,to po co w takim razie atakujesz mnie na PW?Przecież to nie Twoja sprawa...więc?
Ja tylko raz zwróciłem Ci uwagę - sprawiedliwie,a Ty cały czas się czepiasz...To nie ja piszę do Ciebie wiadomości głupiej treści tylko Ty spamujesz moje PW.
Ostatnio edytowano 10 sie 2011, 21:44 przez *Monika*, łącznie edytowano 4 razy
Powód: poprawiono cytowanie

Pytanie do Admina

przez *Wiola* 10 sie 2011, 15:53
Jeszce jeden post w tym temacie i dostaniecie ostrzeżenie., a obaj macie już po jednym, zastanówcie się czy warto?
Moderator

Pytanie do Admina

przez Im_Back 10 sie 2011, 16:09
Wbrew pozorom to o co zapytam to nie żart ,tylko poważne pytanie .
Proszę modów o pokazanie ( PI razy drzwi) granicy pomiędzy niedomówieniem ,insynuacją ,ironią a obrażaniem użytkownika .
Im_Back

Pytanie do Admina

przez shadow_no 10 sie 2011, 16:18
Im_Back, kazdy raczej indywidualnie ocenia personalne wypowiedzi. My, jako funkcyjni staramy sie chronic kazda osobe, w szczegolnosci reagujemy na posty (malo grzeczne) skierowane do wrazliwszych osob. Jako czynni uczestnicy forum wiemy mniej wiecej kto próbuje tylko komus dopiec.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Pytanie do Admina

przez Im_Back 10 sie 2011, 16:23
shadow_no,
w zasadzie taka odpowiedz mnie satysfakcjonuje .
Skoro mowa w niej o personalnym poziomie wrażliwości ,to myślę ,że nie naruszę tego elementu .
THX
Im_Back

Pytanie do Admina

przez Lord Kapucyn 10 sie 2011, 16:41
Michuj, Sprawa Marka wyjaśniona, więc wątek o metylofenidacie otwarty.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Pytanie do Admina

przez Michuj 10 sie 2011, 17:24
OK, dzięki. A co z Marek77?
Michuj

Pytanie do Admina

przez Kapsch 10 sie 2011, 18:13
shadow_no napisał(a):Im_Back, kazdy raczej indywidualnie ocenia personalne wypowiedzi. My, jako funkcyjni staramy sie chronic kazda osobe, w szczegolnosci reagujemy na posty (malo grzeczne) skierowane do wrazliwszych osob. Jako czynni uczestnicy forum wiemy mniej wiecej kto próbuje tylko komus dopiec.

A czy to Wasze baczenie Tomku nie jest deczko "skrzywione" ?
Bo jak słusznie zauważył Im_Back to granica pomiędzy niedomówieniem ,insynuacją ,ironią a obrażaniem użytkownika to chyba sprawa indywidualna.

Ja zapytam inaczej. Gdzie jest górna granica normy obrażania innego użytkownika ?
Oto (nie)człowiek nerwica napisał
Ojejjej..Nie denerwuj się tak "dorosły" pseudo-katoliku;).Nadstaw lepiej drugi policzek.
. Gdyby powiedział mi to w twarz zapewne dostałby w pysk. Na szczęście dla niego zapewne się nie spotkamy. Nie mniej jednak nie pozwolę sobie na takie teksty. Chętnie bym mu odpisał kim dla mnie jest i w co może mnie cmoknąć ale zapewne na tym zakończyłbym karierę na tym forum.

I tu właśnie powstaje pytanie gdzie jest górna granica obrażania ? Kto to oceni. Dlaczego nikt nie reaguje i wg. jakiego schematu to się odbywa ? Bo ja jakoś nie umiem tego ogarnąć.

Pytanie do Admina

przez Kalebx3 10 sie 2011, 18:16
Przy całym szacunku co do decyzji Administratora,jaka by kolwiek ona nie była,wątek o metylofenidacie z wyciętymi postami Marka 77 to jakby niezrozumiały "monolog".Czy nie można by zachować jego postów z czasu gdy był Forumowiczem? A tak czytając, przez kogoś obcego, ten wątek często traci się poczucie sensu i spójności. Z góry dziękuję za odpowiedż i pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 10 sie 2011, 18:18 przez Kalebx3, łącznie edytowano 1 raz
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Sortuj wg