Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

....

przez paradoksy 14 maja 2011, 08:56
życzę Wam chociaż jednego dnia na pozycji moderatorskiej - przestalibyście tak gadać. ;)
tyle ode mnie.
i - jak zwykle - skargi piszemy do Admina.
paradoksy

....

przez Sean1 14 maja 2011, 10:50
Ja napiszę tyle, że podpisuję się pod argumentami przeciw zamknięciu tego tematu. Wiem, że temat religii zawsze budzi sporo kontrowersji co mnie dziwi, ale zamknięcie go to było bardzo głupie posunięcie i trochę widzimisię takie, a to że to nie forum katolickie albo teologiczne - to śmiech na sali, a nie powody.

przez ponad 100 stron jest to samo - bog jest bo cośtam
boga nie ma
bóg jest dobry
bóg jest zły

No bo to jest właśnie dyskusja o bogu :mrgreen: Nie wiem co ty byś chciała żeby tam było. W sumie cały twój post jest mocno zabawny.

....

przez shadow_no 14 maja 2011, 12:07
Temat został warunkowo przywrócony do offtopicu.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

....

przez Agasaya 14 maja 2011, 12:09
dzię-ku-je-my :smile:
Agasaya

....

przez depresyjny86 14 maja 2011, 12:51
Wrzućcie na luz ludzie....
:)

....

przez kahir 14 maja 2011, 13:15
paradoksy napisał(a):życzę Wam chociaż jednego dnia na pozycji moderatorskiej - przestalibyście tak gadać. ;)

byłem moderatorem przez prawie rok. każdą pracę można wykonywać dobrze lub źle. to niewdzięczna robota, ale do mnie jakoś nikt, nigdy nie miał uwag odnośnie tego jak ją wykonuję.
świat jest pełen psychologów.

....

przez *Monika* 14 maja 2011, 13:29
kahir napisał(a):byłem moderatorem przez prawie rok. każdą pracę można wykonywać dobrze lub źle. to niewdzięczna robota, ale do mnie jakoś nikt, nigdy nie miał uwag odnośnie tego jak ją wykonuję.

A nie odebrałeś tego,że gubiłeś się w tłumie? Byłeś obojętny dla użytkowników? Bo robotę można też wykonywać optymalnie, nie tylko minimalnie czy maksymalnie.
I wiedz,że zawsze będzie tak,że wszystkim nie dogodzisz.Choćbyś na rzęsach chodził. Może to forum odwiedzają ludzie bardzo wymagający,a na tamtym forum....może ludzie byli mniej wymagający?
Przynajmniej masz satysfakcję,że byłeś świetnym modem.
Obrazek
Główny Moderator

....

przez depresyjny86 14 maja 2011, 13:55
Wszystkie kłótnie na forum są przez Platformę i złego premiera!......:D
:)

....

przez linka 14 maja 2011, 13:59
Amy Lee, zaufaj mi, odkąd Ty byłaś moderatorką sporo się tu zmieniło...chyba zauważyłaś.

kahir, ja cię, ktoś ci polecił hyperreal - no coś ty, jak możesz nazywać ich narkomanami, to ludzie poszukujący alternatywnych stanów umysłu :roll: .
Wybacz ale tak to jest jak się ćpa - tam zapewne znalazłbyś lepszych specjalistów od tego.

-- So maja 14, 2011 1:01 pm --

Z czystej ciekawości bliksa czemu najpierw nie napisałaś prywatnej wiadomości do Shadowa albo Amona tylko zakładasz od razu temat?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

....

przez kahir 14 maja 2011, 14:36
linka napisał(a):kahir, ja cię, ktoś ci polecił hyperreal - no coś ty, jak możesz nazywać ich narkomanami, to ludzie poszukujący alternatywnych stanów umysłu :roll: .
Wybacz ale tak to jest jak się ćpa - tam zapewne znalazłbyś lepszych specjalistów od tego.

tak to jest? gówno możesz wiedzieć o tym jak to jest i jak trudne jest wychodzenie z tego. uważasz, że dla mnie to jakiś pieprzony sport, zabawa? że to mi się podoba? walczę z uzależnieniem od lat, są okresy kiedy wygrywam, są też gorsze. ostatnio sobie radzę, choć problem istnieje nadal. mówisz, że "tak to jest". a jak to jest być zakompleksioną gówniarą, która pod hasłami "ironia" i "wredne żarty" ukrywa swoją potrzebę rozładowania emocji na innych? mam nadzieję, że zapracowałem sobie na ostrzeżenie? daj od razu dwa, mam to w głębokim poważaniu. forum, które ma pomagać ludziom? forum, na którym nawet moderatorzy i admini lubują się w szufladkowaniu innych, dzieleniu na złych i dobrych, mądrych i głupich. forum, gdzie uzależniony człowiek, szukający pomocy słyszy, że najlepiej jakby sobie poszedł na forum dla narkomanów? forum gdzie można dyskutować na tematy, które podobają się zarządzającym? w dupę z takim forum. jestem tutaj tylko dlatego, że forum zrzesza największą liczbę osób z podobnymi problemami, z którymi chciałbym porozmawiać. przyszedłem z dobrymi zamiarami, chęcią pomagania i potrzebą znalezienia pomocy. niedawno niestety "ład" na forum przeistoczył się w nagonkę na tych, którzy myślą odmiennie. narkomani, precz na forum dla narkomanów! teiści, spadać na forum katolickie! k*rwa, ludzie! opamiętajcie się! forum jest od tego żeby rozmawiać. na każdy temat. bo nie chodzi tylko o to, żeby rozprawiać o swoich problemach, ale też próbować się od nich oderwać. czy naprawdę tego nie widzicie? szukałem pomocy, znalazłem pogardę. pięknie, ale czego innego mogłem się spodziewać od LUDZI? spytacie co tu nadal robię, skoro tak mi źle? jestem tu dlatego, bo oprócz bezrozumnej tłuszczy, są tu ludzie, z którymi można porozmawiać na poziomie, podyskutować, czy też powygłupiać się w beztroski sposób. naprawdę nie mam ochoty nikogo obrażać, nigdy nie miałem takiej potrzeby. lubię ludzi, współczuję tym, którzy cierpią, ale nie jestem w stanie przełknąć tak otwartej pogardy. wybaczcie.
świat jest pełen psychologów.

....

przez linka 14 maja 2011, 14:51
kahir, walczysz z uzależnieniami od lat i uważasz jednocześnie że psychodeliki to forma terapii? :roll:

Krzycz i tup ile chcesz, nie robi to na mnie wrażenia, bardzo też się cieszę, że nie wiem jak to jest mam chyba do tego pełne prawo . Wyobraź sobie, że NAWET admini i moderatorzy to zupełnie zwykłe osoby i mają prawo jak każdy inny użytkownik forum mieć swoje zdanie i je wyrażać - obraziło cię to że kilka osób poleca ci hyperreal? Może coś w tym jest..... :bezradny:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

....

przez khaleesi 14 maja 2011, 14:58
Przeczytałam pewne posty w temacie Bóg wczoraj i nie wierze.
Kto dał komuś prawo do przedstawiania tak skrajnej nietolerancji . ?
Uważam ,że admin powinien wysunąć konsekwencje .
.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

....

przez linka 14 maja 2011, 15:01
psyche., jeżeli uważasz, ze ktokolwiek złamał regulamin to zaraportuj odpowiednie posty.

Z tego co wiem, brak tolerancji to nie powód do ostrzeżenia kogokolwiek..... :bezradny:
Przyjaciel forum

....

przez Korba 14 maja 2011, 15:03
nie no.... mamy temat o temacie o Bogu. :roll:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Sortuj wg