Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

....

przez shadow_no 13 maja 2011, 20:37
O jaki zamknięty temat chodzi?
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

....

przez bliksa 13 maja 2011, 20:39
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

....

przez depresyjny86 13 maja 2011, 20:50
To ja jeszcze tylko dodam,że chyba odkąd jestem na forum,to tematy religijne nigdy się nie sprawdzały - zawsze dochodziło do kłótni i przepychanek..
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

....

przez bliksa 13 maja 2011, 20:51
od tego aby nie bylo off topiku ( czyli od temperowania są moderatorzy), po drugie temat byl aktywny, o czym świadczy liczba postów, nie jest to forum katolickie- owszem, również nie jest to forum aptekarzy wiec moze nie piszmy o lekach itp.?
jak dla mnie to naciągane trochę.... troszkę empatii ...
Przyjaciel forum

....

przez bliksa 13 maja 2011, 21:01
Amon_Rah, wbrew pozorom potrafię czytać ze zrozumieniem (szok nie? ) , doszukiwanie sie złośliwości i prztyczków to twoj problem nie moj, ja prosiłam tylko o odp. na moje pytanie...
Przyjaciel forum

....

przez bliksa 13 maja 2011, 21:05
wiesz, ta odpowiedz wydaje mi sie trochę naciągana, cos na zasadzie "na zamkniecie gęby" (brzydko mówiąc)
rozpatrując twoimi kategoriami 20% wątków powinna byc zamknięta...
wydaje mi sie, ze tu chodzi o osobiste odczucia, co na forum publicznym nie powinno mieć miejsca.
Przyjaciel forum

....

przez bliksa 13 maja 2011, 21:24
"No i dobrze. Od dyskutowania nt boga sa fora radiomaryjne, modlitewne, mnostwo oszolomskich stron internetowych i tam mozna sie doskonale spelniac pouczajac innych.
A pisalem wczoraj, ze temat do kibla... :twisted: " Amon_Rah,
kto zamknal temat? myślałam, ze ty skoro zaczales ze mna dyskusje...
"ps. wywalam to w pizdu, ten temat jest nie na miejscu w ogóle" paradoksy, ///
zamknęła temat a Ty pisales dalej?
jesli sie czepiam to przepraszam, nic osobistego, po prostu chcialam cos napisac w tym temacie a tu "zamkniete" - moze stad moja "czepliwosc"
Przyjaciel forum

....

przez bliksa 13 maja 2011, 21:32
Amon_Rah, wybacz, PM ... skojarzyło mi sie ze stresem przedmiesiączkowym.... juz sie zamykam

-- 13 maja 2011, 22:10 --

uwieeeeelbiam to olewanie :?
mieliśmy pisac na PM (czyli pw ) , czekam, czekałam i nic, miedzy czasie kilka postów w innym temacie odnośnie piwa ....
norma, przywykłam do olewania...
Przyjaciel forum

....

przez Amy Lee 13 maja 2011, 22:39
Amon_Rah napisał(a):Temat nie zostal zamkniety ot tak se, bo komus sie nie podobal. Najpierw zaczal sie potezny off-topic o kotach, a potem przepychanki slowne. Zadnej racjonalnej dyskusji juz w tym temacie nie bylo.
Poza tym, to nie jest forum katolickie.

Ale też nie jest to forum z założenia antykatolickie i nie wypada, żeby admin puszczał wiązankę nie licząc się z tym, że uderza w mniejszym lub większym stopniu w użytkowników o innych poglądach niż jego.

Oczywiście temat nadawał się do zamknięcia (i to już dużo wcześniej), ale ja tylko chciałam tobie konkretnie zwrócić uwagę, że forum jest dla wszystkich, za równo wierzący jak i niewierzący chce porozmawiać o swoich problemach i innych kwestiach ze swojego życia. A ludzie z kolorowymi nickami powinni być zobowiązani łagodzić konflikty na forum, a nie narzucać innym swoje zdanie i to jeszcze w bezczelnej formie.

No chyba, że ja o czymś nie wiem, może to nie jest już forum dla znerwicowanych ludzi z rozmaitymi problemami, tylko dla grupki fajnych i zadowolonych z siebie "racjonalistów". No nie ma jak przeczytać na forum dla "neurotyków", że niektórzy powinni się wynosić na forum dla "oszołomów".
Amy Lee

....

przez paradoksy 13 maja 2011, 22:39
bliksa, moderatorzy/administratorzy to nie 112 - czynne całą dobę....

temat o bogu zamknęłam ja.
przez ponad 100 stron jest to samo - bog jest bo cośtam
boga nie ma
bóg jest dobry
bóg jest zły

żadna to dyskusja jak jedna strona drugiej wciska swoje racje.
to nie forum teologiczne.

a moderator może dopisywać posty do tematów w koszu, dlatego Amon_Rah mógł dopisać.

Admin moze sobie ot tak zamknac temat (mimo iz ma on ponad 100 stron -czyli jest aktywny), dlatego, ze rozmowa go nie dotyczy?

co to za głupota?
paradoksy

....

przez bliksa 13 maja 2011, 22:44
mam duzo do powiedzenia , jak i do zapytania w tym temacie ale amon prosił by sie zamknąć, co niniejszym czynie...
Przyjaciel forum

....

przez Lord Kapucyn 13 maja 2011, 22:55
A ja uważam, że dobrze się stało. I tak niczyje nie jest i nie będzie na wierzchu. Religia z definicji propaguje fundamentalizm - niedopuszczalne jest kwestionowanie słuszności religijnej wizji świata. A racjonalizm uznaje tylko racje na podstawie czysto logicznego myślenia oraz empirycznego poznania. Konkluzja?

Teiści niech nie nawracają wszystkich wokół na siłę, bo człowiek ma wolną wolę. A ateiści niech zajmą się czymś ciekawszym niż wylewaniem pomyj na głowy wierzących. Jedni i drudzy zmarnowali tylko czas.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

....

przez kahir 14 maja 2011, 00:45
Amy Lee napisał(a):A ludzie z kolorowymi nickami powinni być zobowiązani łagodzić konflikty na forum, a nie narzucać innym swoje zdanie i to jeszcze w bezczelnej formie.

władza jest władza, nie? nawet jej najmniejsza dawka potrafi namieszać.
Amy Lee napisał(a):No chyba, że ja o czymś nie wiem, może to nie jest już forum dla znerwicowanych ludzi z rozmaitymi problemami, tylko dla grupki fajnych i zadowolonych z siebie "racjonalistów". No nie ma jak przeczytać na forum dla "neurotyków", że niektórzy powinni się wynosić na forum dla "oszołomów".

spoko, mi polecono forum dla narkomanów.

"narkomany! teiści i a-teiści! bogobojni i bluźniercy! neurotyki! precz z tej ziemi! naszej ziemi! mamy widły, kołki osinowe, zimne ognie i maczugi. nie zlękniemy się waszych obrzydłych postów nie na temat, waszych nędznych wypocin i pomyj chorych umysłów! mamy moc kolorów i problemy emocjonalne. w grupie siła!"
świat jest pełen psychologów.

....

przez Badziak 14 maja 2011, 01:27
Amon_Rah napisał(a):
bliksa napisał(a):również nie jest to forum aptekarzy wiec moze nie piszmy o lekach itp.?

Zupelnie zbedna i bezsensowna zlosliwosc. Czytalas w ogole co napisalem w swoim poscie? Nie? To sie powtorze: ZADNEJ RACJONALNEJ DYSKUSJI JUZ W TYM TEMACIE NIE BYLO. Tyle z mojej strony.

To od dzisiaj zamykamy temat Samookaleczenia, bo nie ma w nim racjonalnej dyskusji? Same "znowu się pocięłam", "dzisiaj i ja...", "mam wielką ochotę to zrobić". :?
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

Sortuj wg