Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez Michuj 14 sty 2011, 11:44
Takie pytanko: dlaczego nie widać mojego awataru tylko napis ''forum psychologiczne'' ?
Michuj

przez LitrMaślanki 14 sty 2011, 12:38
próbuje zrobić awatar ze zdjęcia wysokiej rozdzielczości ..już je odchudziłem i poprzycinałem ale jako jpg nadal jest za doże .
Moze format na inny zmienić tzn gif albo bmp ? jak to zrobić ,jakim programem byle prosty był .
Może ktoś podpowie ?
LitrMaślanki

przez LitrMaślanki 14 sty 2011, 13:01
Amon_Rah, dzięki
LitrMaślanki

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Prusak 14 sty 2011, 13:11
Spróbuj programu Open Canvas :pirate: ... zajmuję ok 3mb (jak malutko) a jest prawie jak Photoshop :) I jest dobrze :) Ja jeszcze używam paint tool SAI :pirate: - bo zapisane w nim obrazki zajmują strasznie mało miejsca... lub tez podeślij obrazek do mnie i Ci go obrobię :)

.... ach jak zwykle mam zapłon szachisty :lol:
I'm heavy handed - To say the least
My mother thinks I'll be an awful clutcher
'Cause I spill things from stirring 'em too quickly
I'm far too loud
It's like, as soon as I've got an opinion
It just has to come out
I laugh at stupid things
Just 'cause they tickle me

przez Michuj 14 sty 2011, 13:12
Amon_Rah, Zmniejszy też rozmiar Gifa? Chodzi o to żeby wymiar był taki sam, ale żeby mieścił sie w tych 14 kb.
Michuj

przez To_jakaś_paranoja 14 sty 2011, 13:54
Amon - rozumiem, że masz Chada i ci ciężko w życiu, ale proszę nie wyżywać się na mnie.

Multiklonta były tylko założone dlatego, ponieważ wszystkie moje nazwy zostały zbanowane. Napisałem prośbę do Amona o to, żeby uaktywnił mi nazwę Michuj (bez kropki) ponieważ byłem zmuszony używać nazwy Michuj. (z kropką). Za to zbanował moje chyba już 5 konto o nazwie Michuj (z kropką). Gubię się ile tych kont było założonych. Amon - staram się uwierzyć w Twoją inteligencję, ale dla pewności wytłumaczę jeszcze raz: Nie używałem multikont dlatego, że mam takie widzi mi się, rozdwojenie jaźni czy coś, ale dlatego, że wszystkie są banowane. Chciałbym korzystać z jednego nicka: Michuj (bez kropki).
Na szczęście jest Tomek, który po przeczytaniu tego posta mam nadzieję, że odbanuje nieaktywne konto o nazwie Michuj, przez co będę mógł się zalogować. Proszę o interwencję zrównoważonego psychicznie admina. To jakaś paranoja...

przez dogomaniaczka 14 sty 2011, 13:58
Michuj., może po prostu rozważ że zaszła pomyłka zanim będziesz tak mówił o kimś co?:)
dogomaniaczka

przez To_jakaś_paranoja 14 sty 2011, 14:20
Przy próbie zalogowania na nicku Michuj wyskakuje komunikat:

Zostałeś wyrzucony z tego Forum.

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z Administracją Forum. Najczestrzym powodem tego typu sytuacji, jest notoryczne nie stosowanie sie do ogolno przyjetych norm. Administratorzy oraz moderatorzy moga rowniez zablokowac danej osobie dostep do forum jezeli uwazaja ze wypowiedzi danej osoby naruszaja dobre imie forum.

Twoja nazwa użytkownika została zbanowana.

Przy próbie zalogowania na nick Michuj. (z kropką) wyskakuje komunikat:
Zostałeś wyrzucony z tego Forum.

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z Administracją Forum. Najczestrzym powodem tego typu sytuacji, jest notoryczne nie stosowanie sie do ogolno przyjetych norm. Administratorzy oraz moderatorzy moga rowniez zablokowac danej osobie dostep do forum jezeli uwazaja ze wypowiedzi danej osoby naruszaja dobre imie forum.
Powód nałożenia bana: multikonto

Twoja nazwa użytkownika została zbanowana.

Proszę Head Admina czyli Tomka o ingerencję.

[Dodane po edycji:]

Amon - przeczytaj sobie ostatnie kilka stron tego tematu i dopiero później podejmuj jakieś decyzje. Bo chyba nie masz pojęcia o co biega.

przez dogomaniaczka 14 sty 2011, 14:38
To_jakaś_paranoja, napisałeś już co miałeś napisać czekaj na odpowiedź od Tomka.
dogomaniaczka

przez dogomaniaczka 14 sty 2011, 14:56
Panna_Modliszka, nic. już nie piszmy tu. sprawa czeka na wyjaśnienie.
dogomaniaczka

propozycja nowego działu PSYCHOTERAPIA

przez mm_ 14 sty 2011, 17:15
Proponuję założenie nowego działu PSYCHOTERAPIA gdzie opisywalibyśmy swoje doświadczenia z terapiami i łatwiej byłoby znaleźć opinie o terapiach.
mm_

Re: propozycja nowego działu PSYCHOTERAPIA

przez dogomaniaczka 14 sty 2011, 17:18
mm_, a dział oferty już nie wystarczy? :) jak się używa opcji szukaj to nie ma dużego problemu :mrgreen:
dogomaniaczka

przez mm_ 14 sty 2011, 17:21
Używam opcji szukaj:) ale tak byłoby jeszcze łatwiej tak jak z działem DDA/DDD.
mm_

przez Korba 14 sty 2011, 17:25
jest duży wątek o psychoterapii w Krokach do wolności.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Sortuj wg