Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez Korba 09 sty 2011, 00:01
NA PRIV!!!
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Wujek_Dobra_Rada 09 sty 2011, 00:05
Będę pisać jak mam ochotę. Nie musisz mnie poprawiać. Literówki są efektem niechlujstwa. Znam zasady ortografii ;]
Wujek_Dobra_Rada

przez Korba 09 sty 2011, 00:07
dobra, chcieliście to macie.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Wujek_Dobra_Rada 09 sty 2011, 00:10
bez komentarza.
Wujek_Dobra_Rada

przez Alienated 09 sty 2011, 20:26
Mam takie drobne pytanko. Może sprawa nie jest szczególnie istotna, ale już dawno temu zwróciło moją uwagę, że licznik wyświetleń dodawanych przez użytkowników zdjęć w formie załącznika funkcjonuje jakoś dziwnie :?. W niektórych przypadkach wręcz informuje o zerowej liczbie wyświetleń, pomimo że określony plik został dodany ładnych kilka miesięcy wcześniej i informacja taka jest zupełnie niezgodna ze stanem rzeczywistym. Mógłby mi ktoś udzielić w kilku słowach wyjaśnienia odnośnie zasady działania tej funkcji?
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez Pluto 11 sty 2011, 16:00
Mogę nowe konto załorzyć jak wyczerpałem limit w 2010?
Pluto

przez shadow_no 11 sty 2011, 16:29
Alienated, faktycznie licznik wyświetleń przekłamuje wyniki. Spowodowane jest to błędem który powstał podczas migracji głównego silnika forum na nowszy. Zaraz go usunę.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez paradoksy 11 sty 2011, 16:31
a mi się wydawało, że jeżeli zdjęcie ma mniej niż określone wymiary licznik pokazuje każde wyświetlenie strony, jeśli jest zaś zdjęcie jest większe, to wtedy licznik pokazuje jedynie liczbę wejść (otworzenia w nowym oknie) "na" zdjęcie...
paradoksy

przez LitrMaślanki 11 sty 2011, 17:35
Po jaka cholerę ,utworzono temat " off top z homoseksualizmu...."?
Czy nie po to ,żeby można było w nim toczyć dyskusje poboczną ?
Pytam bo po prostu nie rozumiem , skoro w takim temacie za posta o tematyce związanej z homoseksualizmem ,rozdawane są osty .
To może nie otwierajcie takich off topów z tematów,co?
W zasadzie jak się tamten temat przeczyta to osty należały by się w nim 80% uczestników włącznie z modami .

Jeszcze jedno pytanie
Czy wywalając coś z tematu ,nie było by fajnie skonsultować tego z autorem ( jeżeli jest on aktywnym użytkownikiem)
Możliwe ,że milan3 ,nie uważał tak jak admini ,możliwe ze ten kierunek rozwoju tematu odpowiadał mu . Strasznie przez ostatnich kilka tygodni zrobiło się ciasno na forum . ( atmosfera zgęstniała)
LitrMaślanki

przez paradoksy 11 sty 2011, 17:43
LitrMaślanki, Twój post był najpierw w temacie WŁAŚCIWYM (obecnie zamkniętym), potem dopiero został przeniesiony do "off-topu z tematu".
Więc nie dostałeś ostrzeżenia za off-top w off-topie, tylko za kontynuowanie niepotrzebnych zaczepek w temacie wiesz jakim i wiesz też ile razy pisane tam były upomnienia...
paradoksy

przez LitrMaślanki 11 sty 2011, 17:44
P rozmowie z modem na PW .Pewne sprawy sie wyjasniły . WIec pierwsze pytanie jest juz nie aktualne .
Drugie aktualne.

Coś jeszcze ,wybieram temat i mam komunikat . Wybrany temat nie istnieje . Wybieram temat i otwiera mi się jakiś inny . najczęściej jeden w górę albo jeden w dól .a czasem zupełnie inny .
Czy problem leży po stronie kompa ( tzn mojej) czy po stronie silnika forum? ( to właśnie powód mojego osta ) szkoda ale przeżyje .
LitrMaślanki

przez Korba 11 sty 2011, 17:52
z tego wynika, że LitrMaślanki otworzył off-top, który jest w koszu. przecież to nie powinno być możliwe...?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez LitrMaślanki 11 sty 2011, 17:54
Korba, mniejsza o to , nie wnioskuje o usuniecie osta . Moglem przeczytać nagłówek tematu który się otworzył .
LitrMaślanki

przez Alienated 11 sty 2011, 18:48
shadow_no napisał(a):Alienated, faktycznie licznik wyświetleń przekłamuje wyniki. Spowodowane jest to błędem który powstał podczas migracji głównego silnika forum na nowszy. Zaraz go usunę.

Dzięki za informację! :D
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

Sortuj wg