Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez Wujek_Dobra_Rada 23 lis 2010, 00:35
Panna_Modliszka, Dobrze Skarbie :* :lol:
Wujek_Dobra_Rada

przez stardoll 23 lis 2010, 01:42
o co chodzi z tymi "uszami"? Co to?

Pytanie - na jaki okres czasu przyznawane jest ostrzeżenie? Dożywotnio?
stardoll

przez ALEKS*OLO 23 lis 2010, 10:46
stardoll napisał(a):o co chodzi z tymi "uszami"? Co to?

Cycky
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez shadow_no 23 lis 2010, 12:28
Wujek_Dobra_Rada napisał(a):To ja mam pytanie na temat. Byłem/jestem użytkownikiem wielu for intrnetowych. Na większości jest liczba ostrzeżeń 3-5 i wtedy następuje ban. Tutaj za drugim. Biorąc pod uwagę, że jest to forum dla ludzi z zaburzeniami, nie jest to zbyt rygorystyczne?

Uważam, że jest to wystarczający limit. Sądzę, że wystarczy jedno ostrzeżenie, aby człowiek troszkę wyhamował. Biorąc pod uwagę, że nie sypiemy nimi na prawo i lewo i stosujemy jeszcze upomnienia słowne - uważam, że nie ma potrzeby podnosić tego limitu.
marcja napisał(a):
El Chupacabra napisał(a):- w jaki sposob dobierani sa moderatorzy ? :105:

Przylaczam sie do pytania... I dodam: Gdzie uzytkownicy maja sie zwracac celem zgloszenia, iz dana nie nadaje sie na moderatora? Rozumiem, ze moze napisac do priva do administratorow. Ale jak dalej przebiega taka procedura? Kto podejmuje ostateczne decyzje w tej sprawie?

Co do naboru na stanowisko moderatora, wszystko opisane zostało w temacie: moderator-t4159.html
Jeżeli chodzi o skargi najlepiej wysyłać je poprzez pw do któregoś z administratorów lub na adres admin małpa nerwica kropka com.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Nicky 23 lis 2010, 14:35
Ja jednym forum na którym byłem ban był po 10 czy 12 ostrzeżeniach:D. Ale dla mnie zrobiono wyjątek i tak się dorobiłem tam na jednym koncie 3 ostrzeżeń i 3 banów (które mi zdjęto jednak).

Pytanie:
-Da radę włączyć shoutboksa na dole strony?
-Da radę włączyć dymki przy przeglądaniu tematów wyświetlających pierwszy i ostatni post w temacie? (niektóre fora np. phpbb2 by przemo posiadają taką funkcję).

przez shadow_no 23 lis 2010, 14:37
-Da radę włączyć shoutboksa na dole strony?

Do czata używamy protokołu IRC (dostępne w menu 'czat'), lub korzystając z zewnętrznego programu:
serwer: irc.nerwica.com
port: 6667
kanał: #nerwica

-Da radę włączyć dymki przy przeglądaniu tematów wyświetlających pierwszy i ostatni post w temacie? (niektóre fora np. phpbb2 by przemo posiadają taką funkcję).

Nie widzę takiej potrzeby.

przez Nicky 23 lis 2010, 14:49
Jestem przyzwyczajony od tych dymków z innych for, bo nie muszę specjalnie wchodzić w temat, szczególnie teraz gdy większość klików kończy się komunikatem "server not found".
Ale ok

Z tym IRC to dobry pomysł. Byłem nawet raz, ale miałem jakiś problem z kodowaniem znaków:D. Jak będę na stałe to może czasem tam zajrzę.

przez shadow_no 23 lis 2010, 15:28
szczególnie teraz gdy większość klików kończy się komunikatem "server not found".

Nie zaobserwowałem problemów z serwerem w ostatnich dniach. Czy ktoś ma podobny problem?

[Dodane po edycji:]

Z tym IRC to dobry pomysł. Byłem nawet raz, ale miałem jakiś problem z kodowaniem znaków:D

Na serwerze ustawione jest kodowanie UTF-8

przez Nicky 23 lis 2010, 22:01
Nie, to ja mam łącze nie stałe i problemy leży po mojej stronie :D. Efekt uboczny nie płacenia rachunków za Neostradę:D.

przez lakuda 28 lis 2010, 19:05
witam... ja mam takie pytanie..
czy możnaby w offtopie czy gdzie indziej założyć jakąś główną kategorie typu "sprawy związane z religią.." czy jakoś tak?

bo jak nie temat "bóg" jak nie "chrześcijanizm", jak nie " interpretacja biblii" to inne, co jakiś czas się pojawiają..

czy istniałaby taka możliwość?
byłabym dozgonnie wdzięczna.. :-|
lakuda

przez lakuda 28 lis 2010, 19:08
aha.. no to strasznie się cieszę bo mnie jakaś rzucawka zaczęła dopadać..
bardzo bardzo dziękuję :smile:
lakuda

przez El Chupacabra 28 lis 2010, 19:13
Panna_Modliszka napisał(a):lakuda, administracja zadecydowała, że wszystkie tematy na temat religii zostaną złączone w temat "Bóg" i nowo założone także będą tam dołączane.. Wszystkie tematy, które zostały połączone są o tym samym.

Nie sa o tym samym. Watek "BOG" dotyczyl tego, czy wiara pomaga w zdrowieniu. Moj watek w zamysle mial sluzyc interpretacji Biblii i sprawdzeniu czy trzyma sie kupy. Wrzucajac te dwie sprawy do jednego wora rozwalacie mi dyskusje. Rownie dobrze mozecie zrobic jeden watek o lekach - bedzie w nim taki sam balagan.

w zwiazku z powyzszym prosze o przywrocenie odrebnosci watkow :roll:

wola człowieka jest jego niebem

przez Pluto 28 lis 2010, 19:16
I mojego również - mój temat był temat był o chrześcijaństwie a nie o Bogu.

Jedni będą gadać o Bogu drudzy o chrześcijaństwie a trzeci o Biblii i zrobi się bałagan a cały temat poleci do kosza - i pewnie o to wam chodzi.
Ostatnio edytowano 28 lis 2010, 19:18 przez Pluto, łącznie edytowano 1 raz
Pluto

przez wovacuum 28 lis 2010, 19:18
jestem tego samego zdania co El Chupacabra..sama jestem ciekawa intrepretacji "Biblii".>Nie powinno miec miejsca làczenia tego we wspolny temat"Bog"!!
To nie jest dobry pomysl.
wovacuum

Sortuj wg