Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez marcja 22 lis 2010, 17:55
Panna_Modliszka napisał(a):marcja, a Ty czytałaś prośby w tematach, które zostały zamknięte lub jeszcze funkcjonują? Czytałaś upomnienia o trzymanie się tematu czy skończenie z pewnymi rzeczami? Bo mam wrażenie, że urwałaś się z choinki.
Wiola jest inteligentną dziewczyną, nie potrzebuje adwokata. Z mojej strony eot.

Panna Modliszka, w watku "Ile razy w tygodniu..." nie ma zadnych nawolywan do pisania na temat. Gdyby takie byly, zaakceptowalabym je. Chyba Ty sie urwalas z choinki.

przez paradoksy 22 lis 2010, 17:59
marcja,
post424453.html#p424453
skoro tak bardzo pragniesz dowodu, to go masz.

i kto tu się urwał z choinki................ :roll: nawet ten sam temat.
Ostatnio edytowano 22 lis 2010, 17:59 przez paradoksy, łącznie edytowano 1 raz
paradoksy

przez marcja 22 lis 2010, 17:59
Skoro nie mozna publicznie, a mozna na priva, nie ma sprawy- wobec tego zaraz otrzymasz ode mnie priva

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez marcja 22 lis 2010, 18:01
paradoksy napisał(a):
i kto tu się urwał z choinki................ :roll: nawet ten sam temat.

Paradoksy, nie zagladalam wczesniej w ten temat. Dopiero dzis to zrobilam. W tamtym temacie nie bylo upomnien, podtrzymuje moje zdanie.

przez paradoksy 22 lis 2010, 18:05
marcja, to zanim napiszesz jakieś stwierdzenie, staraj się mieć dowody na nie, bo wychodzi jak wychodzi. Temat nt. zamknięcia tematu ( :mrgreen: ) już wczesniej się pojawił, była zadyma, wszystko zostało wyjaśnione, temat został odblokowany, a tam dalej burdel i to coraz większy się zrobił.

Co teraz chcesz udowodnić?

To może załóżmy sobie w ogóle cały dział o technikach masturbacji? :roll:
Zrozumiałabym, gdybyś się wykłócała o jakiś wartościowy temat, a nie o coś takiego.
No ludzie. Pomyślcie czasem. :roll:
Ostatnio edytowano 22 lis 2010, 18:05 przez paradoksy, łącznie edytowano 1 raz
paradoksy

przez ALEKS*OLO 22 lis 2010, 18:05
Zaraz przyjdzie Shad i Wam dowali na gołe tyłki :mrgreen:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez marcja 22 lis 2010, 18:15
paradoksy napisał(a):, to zanim napiszesz jakieś stwierdzenie, staraj się mieć dowody na nie, bo wychodzi jak wychodzi. Temat nt. zamknięcia tematu ( :mrgreen: ) już wczesniej się pojawił, była zadyma, wszystko zostało wyjaśnione, temat został odblokowany, a tam dalej burdel i to coraz większy się zrobił.

Paradoksy, ja nie siedze na forum 24 h na dobe. Wczoraj bylam tylko kolo 12-13, w sobote nawet nie wiem o ktorej. Nie wiem nic nt. zamkniecia tematu i przywrocenia...[/quote]

paradoksy napisał(a):Co teraz chcesz udowodnić?

Chce, aby upomnienia znajdowaly sie w okreslonym watku, a nie w innych watkach. Nikt nie wchodzi na wszystkie watki, raczej tylko na te, w ktorych uczestniczy. Nie uczestniczylam w watku : "Pytanie do admina" i nie sadzilam, ze tu sie rozgrywa jakas "krwawa jatka" ;) Byc moze wielu uczestnikow tamtej dyskusji tez nie widzialo w zw. z tym upomnienia,zeby zakonczyc temat masturbacji. Gdyby widzieli, pewnie dostosowaliby sie do decyzji moderatorow i sprawa rozeszlaby sie po ptokach...
Podtrzymuje moje zdanie,iz w tamtym watku upomnien nie bylo, i jesli ktos urwal sie z choinki, to na pewno nie ja!

przez *Wiola* 22 lis 2010, 18:40
Amon_Rah napisał(a):"Cholera dajcie mi ostrzeżenie , ale i tak to napiszę." Reszta zupełnie na temat. No chyba, że chodzi Ci o to wyedytowane już po ostrzeżeniu "ostrzeżenie mnie wkurzyło". EOT

Amon bo wiedziałam,że dostanę ponieważ uprzedziliście, nie zmienia to jednak mojego odczucia że niesłusznie. w.
Jak zaczniemy kroić posty na kawałki to nic nie będzie na temat :mrgreen:

Czy ktoś może odnieść się do mojej prośby o zaznaczenie pasta za którego mnie ostrzeżono:)

No i chciałabym poznać również powód ostrzeżenia marcji, bo nie widzę ,żeby kogoś obraziła, dyskutowała o zamknięciu tematu. Nie roztrząsam czy było słuszne , czy nie , bo tu nie o to chodzi. Tylko czy naprawdę nie wolno nam zabierać głosu w takich sprawach? Czy za to ,że ktoś dyskutuje i prosi o wyjaśnienia, należy się ostrzeżenie?

[Dodane po edycji:]

Panna_Modliszka napisał(a):Wiola jest inteligentną dziewczyną, nie potrzebuje adwokata. Z mojej strony eot.

Modliszka , bardzo Ci dziękuję za komplement, ale nie do końca masz rację, bo jak sama wiesz właśnie za obronę swojego zdania przydzieliłaś mi osta:)
Moderator

przez El Chupacabra 22 lis 2010, 22:20
Panna_Modliszka napisał(a):Gdybym babcia miała wąsy, to by była dziadkiem.
Gdybym ja była prezydentem, to wszyscy dostaliby darmowe posiłki.

Czcze gadanie.

To jest inteligentna odpowiedz ?! ;)

Moje pytania do adminow:

- po co zrobiliscie dzial off-topic, skoro nie mozna tam pisac na kazdy temat ?
- dlaczego moderatorzy tak czesto zamykaja watki zamiast uzywac innych narzedzi ?
- w jaki sposob dobierani sa moderatorzy ? :105:

Panna_Modliszka napisał(a):Bardzo chętnie wyjaśnię wątpliwości na privie, jak zawsze. Bez robienia burdelu w tematach na forum.

To nie jest zgodne z prawda - do mojej krytyki na PW sie nie odnioslas.

wola człowieka jest jego niebem

przez Wujek_Dobra_Rada 22 lis 2010, 22:21
To ja mam pytanie na temat. Byłem/jestem użytkownikiem wielu for intrnetowych. Na większości jest liczba ostrzeżeń 3-5 i wtedy następuje ban. Tutaj za drugim. Biorąc pod uwagę, że jest to forum dla ludzi z zaburzeniami, nie jest to zbyt rygorystyczne?
Wujek_Dobra_Rada

przez marcja 22 lis 2010, 22:26
El Chupacabra napisał(a):- w jaki sposob dobierani sa moderatorzy ? :105:

Przylaczam sie do pytania... I dodam: Gdzie uzytkownicy maja sie zwracac celem zgloszenia, iz dana nie nadaje sie na moderatora? Rozumiem, ze moze napisac do priva do administratorow. Ale jak dalej przebiega taka procedura? Kto podejmuje ostateczne decyzje w tej sprawie?

przez linka 22 lis 2010, 22:27
El Chupacabra napisał(a):- po co zrobiliscie dzial off-topic, skoro nie mozna tam pisac na kazdy temat ?

Na każdy temat ale z kulturą, wyczuciem smaku, na pewno nie po to żeby podawać tam recepty na dobrą masturbację......

El Chupacabra napisał(a):- dlaczego moderatorzy tak czesto zamykaja watki zamiast uzywac innych narzedzi ?

Moderatorzy bardzo rzadko zamykają wątki - porównaj sobie ilość powstających a ilość zamykanych wątków.

El Chupacabra napisał(a):- w jaki sposob dobierani sa moderatorzy ? :105:

Należy wysłać zgłoszenie, że chce się moderatorem zostać, później odbywa się głosowanie pośród już obecnych członków administracji forum i na podstawie jego wyniku, zgłaszający się zostaje lub nie zostaje moderatorem.
Użytkownicy nie mają władzy w wyborze administratorów. Ostateczną decyzję zawsze podejmują administratorzy.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Wujek_Dobra_Rada 23 lis 2010, 00:23
Widzę, że nie zostało doczytane moje pytanie:

To ja mam pytanie na temat. Byłem/jestem użytkownikiem wielu for intrnetowych. Na większości jest liczba ostrzeżeń 3-5 i wtedy następuje ban. Tutaj za drugim. Biorąc pod uwagę, że jest to forum dla ludzi z zaburzeniami, nie jest to zbyt rygorystyczne?
Wujek_Dobra_Rada

przez Wujek_Dobra_Rada 23 lis 2010, 00:30
Panna_Modliszka, Masz takie ''uszy'' jak w avatarze? To nie jest off-top. To pytanie do funkcyjnej :mrgreen:
Wujek_Dobra_Rada

Sortuj wg