Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez El Chupacabra 10 lis 2010, 21:14
Jeżozwierz napisał(a):
Nieważne kto,kiedy i jak dlugo jest modem/adminem..i tak non stop są zarzuty o kumoterstwo,"towarzystwo wzajemnej adoracji" itp..
Ludzie ogarnijcie sie trochę :?
Bo tak jest. Jak taki Czupakabra założył temat "cześć dupeczki czy coś w tym stylu to temat wisiał, że aż wyszło 8 stron. I każdy osobnik, który już tu długo jest lub jest lubiany jest traktowany ulgowo. Jak ja bym taki temat założył to od razu ostrzeżenie lub upomnienie.

urok osobisty :pirate:

Jeżozwierz napisał(a):Modliszka Dobra przestałem.

PS. Do tej połowy forum co się ze mnie śmieje za moimi plecami. Gardzę wami i wolę nie mówić co o was myślę. Lepiej spójrzcie na siebie - jesteście nie wiele lepsi ode mnie.

Rekinek ma zabki ! :mrgreen:
Ostatnio edytowano 10 lis 2010, 21:20 przez shadow_no, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Czy temat już jest zakończony?

wola człowieka jest jego niebem

przez LitrMaślanki 10 lis 2010, 21:30
Pytanie ; Czy można zrobić malutki dział o tytule np; RING i przenosić tam off top o charakterze przypominającym kłótnie ? Wtedy ta kłótnia nie przenosiłaby się na inne tematy i było by mniej OFF
LitrMaślanki

przez Jeżozwierz 10 lis 2010, 21:40
OSTATNIE MOJE ZDANIE
Ty też shadow mnie obgadywałeś. Każdy mnie tu obgaduje a szczególnie linka i czupakabra i amon_rah i udają niewiniątka. A oni to najbardziej robią nic nie rozumiecie! Fałszywy kolega mnie podtruwał związkami rtęci i ołowiu w jedzeniu to teraz wiem dlaczego to wszystko mam i nawet sam sie przyznał jak mu o tym ja powiedział, że on to robi. Cały świat chce mnie zniszczyć a wy jesteście z jednymi z nich, dobrych ludzi już dawno nie ma.
Jeżozwierz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez LitrMaślanki 10 lis 2010, 21:41
Nie chodzi o wyżywanie , oczywiste dla mnie jest ze i taki dział podlegał by temu samemu regulaminowi . Czasem rozmowa na krawędzi jest
wskazana . Ale skoro nie ,to więcej pytań nie mam .
LitrMaślanki

przez linka 10 lis 2010, 21:45
:shock: straszne, straszne to jest....ja tu widzę chorobę na literę s ......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez shadow_no 10 lis 2010, 21:51
Jeżozwierz,
Ty też shadow mnie obgadywałeś.

Rozumiem, że masz na to dowód? Wszystko co pisałem na Twój temat znajduje się w tym wątku.

LitrMaśalanki, co do takiego działu - nie ma szans. :) Ale temat kiedyś był taki:
ring-fair-play-only-t21085.html
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez El Chupacabra 10 lis 2010, 22:01
Jeżozwierz napisał(a):OSTATNIE MOJE ZDANIE
Ty też shadow mnie obgadywałeś. Każdy mnie tu obgaduje a szczególnie linka i czupakabra i amon_rah i udają niewiniątka. A oni to najbardziej robią nic nie rozumiecie! Fałszywy kolega mnie podtruwał związkami rtęci i ołowiu w jedzeniu to teraz wiem dlaczego to wszystko mam i nawet sam sie przyznał jak mu o tym ja powiedział, że on to robi. Cały świat chce mnie zniszczyć a wy jesteście z jednymi z nich, dobrych ludzi już dawno nie ma.

ja nie udaje :mrgreen:

Schowaj ten schizofreniczny belkot i idz do szpitala po pomoc.
Ostatnio edytowano 10 lis 2010, 22:03 przez shadow_no, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Jeżozwierz usunął konto, sugeruję już zamknąć tę sprawę.

przez stara 11 lis 2010, 13:54
Nie no co za bezczelny typ...
Zobacz na siebie jesteś niewiele lepszy ode mnie i ja ciebie też nie cierpię i to jeszcze bardziej, masz wysokie mniemanie o sobie.

i idz do szpitala po pomoc.
Przestańcie z tym szpitalem, mi nic nie jest wrabiacie mnie w coś a to wy potrzebujecie bardzo pomocy. Prześmiewcy. Zmiejszyłem nawet tą neurotoksynę od tygodnia czy 2 o połowę i nic mi nie jest.
,
Rozumiem, że masz na to dowód?
Nie mam dowodu ale to widać było myślami, że mnie obgadywałeś, a tak sympatycznie wyglądasz i byłeś moim ulubionym zawsze adminem.
I błyska mi coś światłami w oczach i myślę, że to ktoś od was. Kilka mieśięcy temu też tak miałem.

Jeżozwierz pod nickiem nowym
Ostatnio edytowano 11 lis 2010, 13:57 przez stara, łącznie edytowano 1 raz
stara

przez shadow_no 11 lis 2010, 13:56
Nie mam dowodu ale to widać było myślami, że mnie obgadywałeś, a tak sympatycznie wyglądasz i byłeś moim ulubionym adminem.

No przykro mi że tak uważasz bo mylisz się. Ale nie mam zamiaru na siłę Cię przekonywać.
Mimo wszystko życzę powodzenia.

przez LitrMaślanki 11 lis 2010, 22:35
shadow_no, Nie da się wszystkich uszczęśliwić ,po prostu się nie da .Tym bardziej tych którym z choroba jest dobrze . To podejrzewam było drugie i nie ostatnie wcielenie tego użytkownika . Wiec Tomku ,mam nadzieje ze się nie przejmujesz . Jak Jeżasty będzie miał lepszy okres i ochotę na aktywność na forum ,opierającą się nie tylko na gryzieniu ...to pewnie wszyscy go tu serdecznie powitamy .
LitrMaślanki

przez El Chupacabra 13 lis 2010, 19:50
Amon_Rah,

nie wiem jak Ci to powiedziec...

obawiam sie, ze ma to gleboko w d.......e, bo skasowal konto :mrgreen:

przez Tatka 15 lis 2010, 18:24
Moim zdaniem powinniście na forum ogłosić, że NIE jest to forum dla osób z np schizami i podobnymi zaburzeniami.
Kompletnie nie umiecie do tego podejść. Jak widzę ta kłótnie z tym nieszczesnikiem to śmiac mi się chce...ale z was :(
Każdy próbuje pokazać jaki jest mądry i przewidujący, jak to wszystko wie, jeden z was litrmaslanki napisał nawet, że rozmawiał z tyloma lekarzami, ze może nawet co najmniej diagnozować choroby hehe...Boże widzisz a nie grzmisz....

Wiem, że rozmawianie z takie osobami chorymi może być irytujace ale musicie skumac, że ta osoba nie do końca zdaje sobię sprawe, ze to co mówi jest nie takie jak powinno być.
Nie mówię, ze wszyscy ale wiekszość nasmiewa się, lekceważy i przede wszystkim pokazuje tą swoją wyższość, ze w danej chwili logiczne myślenie was nie zawodzi...czemu? Bo tak chorzy nie jesteście?

Amonrach czy tez chcesz dowodów na to, co ta osoba pisała pare postów wczesniej, ze świat chca zniszczyć.??? :)
Takie samo stwierdzenie padło o to, ze się namawiacie na niego. Taki to objawy choroby, tzw. podejrzliwość do wszystkich.

Szkoda słów, ale myśle, że niektórym z was przydałoby się zachorowac na to czego nie rozumiecie albo nie chcecie rozumieć.

przez shadow_no 15 lis 2010, 18:46
Tatka, większość z nas cierpi na różnego rodzaju zaburzenia. Naszym zadaniem jako funkcyjnych jest między innymi dbanie o to, aby na forum nie było kłótni i wzajemnego obrażania się. Jeżeli dana osoba nie jest w stanie komunikować się z innymi Użytkownikami w sposób kulturalny nie możemy pozwolić aby taka osoba powodowała niekorzystne dla wszystkich sytuacje. Jak słusznie zauważyłaś:
[...] rozmawianie z takie osobami chorymi może być irytujace ale musicie skumac, że ta osoba nie do końca zdaje sobię sprawe, ze to co mówi jest nie takie jak powinno być.

To działa w dwie strony. My też jako osoby odpowiedzialne za dbanie o to aby na forum większość dobrze się czuła musimy brać pod uwagę wszystkich Użytkowników jak i czytelników naszego forum.
Każda osoba wypowiadająca się na forum bierze odpowiedzialność za słowa które pisze, tak jak wszędzie.

Moim zdaniem powinniście na forum ogłosić, że NIE jest to forum dla osób z np schizami i podobnymi zaburzeniami.

Forum jest dla każdego, kto czuje, że rozmowa z innymi osobami zarejestrowanymi w tym miejscu może mu pomóc. Jeżeli ktoś nie potrafi rozgraniczyć tego co mu pomaga a co szkodzi - niestety nie jesteśmy w stanie tego zmienić tworząc tego typu zakazy. Po pierwsze nie da się tego sprawdzić, po drugie nie chcemy ograniczać wolności do wypowiedzi o ile osoba nie łamie regulaminu i/lub przepisów prawa.

Każdy próbuje pokazać jaki jest mądry i przewidujący, jak to wszystko wie, jeden z was litrmaslanki napisał nawet, że rozmawiał z tyloma lekarzami, ze może nawet co najmniej diagnozować choroby hehe...Boże widzisz a nie grzmisz....

Wyraźnie jest zaznaczona klauzura:
"Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą."

przez paradoksy 15 lis 2010, 18:52
Tatka, nie wiem jak inni, ale ja odnosze takie wrażenie, że na forum się praktycznie nie udzielasz a wpadasz tylko w momencie kiedy wywęszysz jakąś zadymę, lub też sama chcesz ją zrobić.
paradoksy

Sortuj wg