Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez LitrMaślanki 10 lis 2010, 12:36
Panna_Modliszka, napisałem mu w PW ze sobie nie życzę od niego wiadomości ,może zrozumie , ja wątpię .
LitrMaślanki

przez Jeżozwierz 10 lis 2010, 14:05
Ten osobnik nazywa mnie młotkiem, osłem itd i nie dostał upomnienia a ja za odwet dostałem. I jeszcze go ta Modliszka broni. Niezłe kumoterstwo tutaj jest.
Ostatnio edytowano 10 lis 2010, 14:07 przez Jeżozwierz, łącznie edytowano 1 raz
Jeżozwierz

przez Jeżozwierz 10 lis 2010, 14:09
Napisałem do niego, że nie dam mu tej satysfakcji przez odstawienie leków i wyłądowanie w psychiatryku(już miałem nawrót przez takie osoby) - możesz mi dać ostrzeżenie.
Jeżozwierz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez shadow_no 10 lis 2010, 14:10
Od rozwiązywania sporów są prywatne wiadomości. Nie tolerujemy kłótni na forum publicznym. Na PW piszcie sobie co chcecie o ile nie podchodzi to pod nękanie czy nie pojawiają się groźby które któraś ze stron może udowodnić (funkcyjni nie mają wglądu do skrzynek PW).
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Shadowmere 10 lis 2010, 14:12
Nieważne kto,kiedy i jak dlugo jest modem/adminem..i tak non stop są zarzuty o kumoterstwo,"towarzystwo wzajemnej adoracji" itp..
Ludzie ogarnijcie sie trochę :?
Shadowmere

przez Jeżozwierz 10 lis 2010, 14:19
Nieważne kto,kiedy i jak dlugo jest modem/adminem..i tak non stop są zarzuty o kumoterstwo,"towarzystwo wzajemnej adoracji" itp..
Ludzie ogarnijcie sie trochę :?
Bo tak jest. Jak taki Czupakabra założył temat "cześć dupeczki czy coś w tym stylu to temat wisiał, że aż wyszło 8 stron. I każdy osobnik, który już tu długo jest lub jest lubiany jest traktowany ulgowo. Jak ja bym taki temat założył to od razu ostrzeżenie lub upomnienie.
Jeżozwierz

przez linka 10 lis 2010, 14:22
Jeżozwierz, na szczęście nie TY jesteś adminem i nie ty decydujesz. A teraz ładnie proszę o zakończenie tej dyskusji, bo posypią się nagrody!!
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez shadow_no 10 lis 2010, 14:25
Jeżozwierz, zamiast skupiać się na innych - skup się na sobie i na tym jak Ciebie ludzie odbierają.
Ja jak i reszta funkcyjnych jeżeli chodzi o sprawy forum jesteśmy obiektywni i staramy się na wszystko patrzeć z perspektywy Administratora/Moderatora. Nie że kogoś lubię to przymykam na coś oko.

przez Jeżozwierz 10 lis 2010, 14:28
Modliszka Dobra przestałem.

PS. Do tej połowy forum co się ze mnie śmieje za moimi plecami. Gardzę wami i wolę nie mówić co o was myślę. Lepiej spójrzcie na siebie - jesteście nie wiele lepsi ode mnie.
Jeżozwierz

przez linka 10 lis 2010, 14:29
Jeżozwierz, jeszcze jeden post w takim tonie i będzie ostrzeżenie, wylewaj swoje żale na własnym blogu albo gdzie indziej ale nie tu.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Jeżozwierz 10 lis 2010, 18:28
Ja powtórzę pytanie, które już padło. Co Ty tu w ogóle robisz i czego szukasz?

Oczekiwałem wsparcia, pocieszenia, rady w to forum PSYCHOLOGICZNE a tu co? Przychodzi sobie taki maśalanka i gada mi, że te wszystkie moje zaburzenia i choroby to kłamstwo. Próbuje mi wmówić, że nie miałem żadnej psychozy i wygląda to jak ukryty nakaz odstawienia leków. Już się takiego podobnego posłuchałem i miałem nawrót.
On nie ma się prawa tak wypowiadać bo nie zna mnie osobiście.
Pokazałem mu leki jakie brałem na wątrobę, psychozę, padaczkę - dalej nie wierzy. Pewnie myśli, że wygrzebałem puste pudełka po lekach ze śmietnika aptecznego dla potrzeby rozmowy...

I jeszcze te bezczelne obgadywanie mnie po PM. Co, boicie się mi to powiedzieć wprost?

Jestem ciekaw dlaczego nikt nie miał pretensji o żalenie się do tego osobnika tuco - również się żali a tu każdy go wspiera.
Ostatnio edytowano 10 lis 2010, 18:31 przez Jeżozwierz, łącznie edytowano 1 raz
Jeżozwierz

przez shadow_no 10 lis 2010, 18:31
Jeżozwierz, jeszcze raz powtórzę: Koncentrujesz się na innych i na tym jak oni są postrzegani zamiast skupić się na sobie.
Jeżeli nie znalazłeś na forum wsparcia jakiego oczekiwałeś to przykro mi z tego powodu ale nie wiem co mogę dla Ciebie więcej zrobić. Jeżeli czujesz, że forum Ci nie pomaga - nikt na siłę Cię tu nie zatrzymuje.

przez Jeżozwierz 10 lis 2010, 18:35
ale nie wiem co mogę dla
Przedewszystkim szanować, SZANOWAĆ tak jak wy tego oczekujecie od innych. Zarzucacie mi agresję do innych. Proszę mi pokazać wypowiedź gdzie jestem agresywny do jakiegoś użytkownika. Nie stosowałem do nikogo zdań wykrzyknikowych ani nie wyzywałem od młotków czy osłów. Zacząlem być agresywny kiedy pojawiła się agresja ze strony maśalanki i tylko do niego byłém agresywny - agresja rodzi agresję - proste.
Jeżozwierz

przez Paranoja 10 lis 2010, 18:55
Jeżozwierz, ale nikt tu nie jest agresywny w stosunku do Ciebie. Jako osoby obiektywne wypowiadamy się w tematach, które zakładasz, a ty zarzucasz nam agresję.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

Sortuj wg