Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez linka 14 cze 2010, 19:16
yans, na szczęście nie Ty jesteś Adminem :mrgreen:
I nikt nikomu się tłumaczyć nie każe - tylko grzecznie pytam.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez shadow_no 14 cze 2010, 21:03
W związku z zakończeniem kampanii komercyjnych, postanowiłem umieścić w pustym miejscu reklamowym właśnie banner JKM. Chociaż tyle mogę zrobić dla kandydata na którego mam zamiar oddać głos w najbliższych wyborach a którego mass media przedstawiają zazwyczaj z tej negatywnej strony. Chociaż w internecie niech będzie prawda. :)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Korba 14 cze 2010, 21:47
Apokalipsa!!! :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Magdaa 19 cze 2010, 14:32
Shad- dobrze że zablokowałeś tymczasowo temat o wyborach. Właśnie chciałam im przypomnieć, że przecież jest cisza wyborcza i grożą duże kary pieniężne za takie dyskusje, także na forach :lol: hehe
Magdaa

przez Krzysiek1234 23 cze 2010, 19:28
Shad, mam pytanie/propozycję odnośnie opcji "wyszukaj posty użytkownika".
Czy nie dałoby się dodać możliwości "rozwiń wszystkie posty"? Co prawda, nie wiem czy taka opcja nie obciążałaby za mocno serwera, nie znam się... Ale wg mnie byłaby bardzo pomocna w poznawaniu ludzi, historii ich trudności itp. System jaki teraz mamy jest niezły, ale bardzo przydałaby się też możliwość taśmowego przeglądania całości każdej wypowiedzi. Bardzo wiele postów nie jest wpisanych w jakiś ogólniejszy kontekst, i można wszytko bez problemów zrozumieć.

Sporo informacji jest możliwych do wyciągnięcia niezależnie od kontekstu. A kiedy byłby niezbędny kontekst, klikałoby się w "Temat postu", tak samo jak dotąd.

przez shadow_no 23 cze 2010, 20:06
Krzysiek1234, niestety nie zrozumiałem co masz dokładnie na myśli. Mógłbyś jeszcze raz wytłumaczyć?

przez IñigO 23 cze 2010, 20:23
Drogi adminie, zwracam się prośbą pytaniem czy dało by się w opcji logowania uwzględnić adres e-mail ?
Tak jest na większości portalów społecznościowych i forach.
Zamierzam korzystać z forum z komórki, więc nie ma tam znaku z mojego specyficznego nicku, myślę że znalazłoby się kilka osób, które by również tego chciały.
IñigO

przez shadow_no 23 cze 2010, 21:28
IñigO, niestety silnik forum skonfigurowany jest w taki sposób, aby do logowania były wykorzystywane oprócz hasła jedynie loginy.
Mogę natomiast zmienić znak specjalny ñ na inny znak dostępny w Twoim telefonie komórkowym.

przez IñigO 23 cze 2010, 21:57
Zmienię sobie nick na inny, dzięki za pomoc.
IñigO

przez Krzysiek1234 24 cze 2010, 01:07
Shad, jak się wchodzi w profil użytkownika, jest tam opcja "Wyszukaj posty użytkownika". Ta opcja wyświetla tylko pierwsze dwie (czasem trzy) linijki każdego posta. Jak się chce zobaczyć całą wypowiedź, trzeba kliknąć w jej tytuł, i przejść bezpośrednio do tematu.
Ja bym chciał, żeby była też możliwość przeglądania pełnej treści każdego posta bez takiego żmudnego klikania i przechodzenia. Przydałaby się opcja "rozwiń/zwiń" posty 1-20, 20-40 itd (liczby przykładowe). Tak jak w komentarzach na Onecie albo Gazecie.pl.

przez shadow_no 24 cze 2010, 14:23
Krzysiek1234, zwiększyłem limit pierwszych znaków wyświetlanych w wyszukiwarce postów do 1600. Faktycznie jest teraz czytelniej. Bazy to bardziej nie obciąża - zapytanie się nie zmieniło, jedynie pobieranych jest więcej znaków.

przez majstero 28 cze 2010, 13:01
Mam taką sprawę do szefa :P. Jakiś czas temu zostały połączone dwa subfora leki i leki-indeks leków i teraz jeśli w którymś z nich zostanie coś napisane to pojawia się pomarańczowa ikonka informująca o nowych postach
znaczek.jpg
natomiast nie wiem gdzie jest ten nowy post czy w lekach czy na subforum: Leki - Indeks leków. Pytanie czy bezpośrednio obok napisu "Subforum: Leki - Indeks leków" da się wstawić taki sam znaczek żeby było wiadomo w którym subforum zostało coś napisane?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
To co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy. Seneka

Boje się człowieka czerpiącego wiedzę z jednej książki. Tomasz z Akwinu

przez shadow_no 28 cze 2010, 16:14
majstero, po kliknięciu w nadrzędne forum, tj. "Leki" pojawia się (patrz obrazek) w którym również jest ikonka informująca w którym subforum napisany został post.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

przez majstero 28 cze 2010, 20:54
Tak masz racje, chodziło mi o zaznaczenie tego na stronie głównej a nie wchodząc dopiero na subforum
To co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy. Seneka

Boje się człowieka czerpiącego wiedzę z jednej książki. Tomasz z Akwinu

Sortuj wg