Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez Korba 12 cze 2010, 10:15
człowiek nerwica, nieegrzecznyy :nono:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez fobia 12 cze 2010, 10:16
Konkurencja jest dobra i niech sobie te drugie forum będzie, nikomu nie przeszkadza , tylko nie wysyłajcie po chamsku zaproszeń na tym forum. A po drugie nie wydaje wam się również chamskie mieć w podpisie linka na forum na którym obrażacie ludzi z tego forum? :roll:

przez MOCca 12 cze 2010, 11:16
VasqueS, czemu nie jesteś już tam moderatorem, nie mów, że miłosierni Cię ukarali za to? Nawet w dziale muzycznym nie możesz nim być :?:
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ALEKS*OLO 12 cze 2010, 11:23
Tak promowanie tamtego forum na tym forum, z bluzganiem naszych userów operując pełnymi nickami, oraz pełna nazwą nerwica.com...... po chooju ten Wasz pokój i miłosierdzie :lol:
I to najbardziej koli, a nie zazdrość czy zawiść (chyba za bardzo siebie przeceniacie ), zazdrosna to ja moge być jak Veilchenblau u sasiadki jest ładniejsza niż moja, a nie , że w internecie powstało forum :lol:
I jeszcze takie moje skromne spostrzezenie, piszecie, że tam zaczynacie z "nowa karta", można to odebrać tak, że tu zachowac sie nie umieliście, nie chcieliście (?), a tam , że "u siebie" to zachowacie porzadek i ład.
Skoro tu jest taki syf i gnój i administracja o dupe rozbić, smuty, rygor, kolesiostwo i kołko wzajemnej adoracji ... to po co tu siedziec ?
Rygor ? Gdyby był rygor to Tomek nie przywracał by użytkowników z bana.
I nie piszcie " nie macie ludzie innych problemów" , bo biorąc czynny udział w zyciu forum, to jest normalne, że o tym dyskutujemy i zajmujemy sie tymi problemami. W sumie to nie nazwałabym tego problemem.
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez shadow_no 12 cze 2010, 12:52
Jednak za krótko temat był zamknięty. ;-)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez linka 14 cze 2010, 13:18
Pytanie mam....czy musimy mieć reklamy polityczne na forum? Nie żebym akurat była przeciwna temu kandydatowi jakoś specjalnie...ale generalnie nie pasuje mnie to jakoś :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Natascha 14 cze 2010, 14:28
[quote="linka"]Pytanie mam....czy musimy mieć reklamy polityczne na forum? Nie żebym akurat była przeciwna temu kandydatowi jakoś specjalnie...ale generalnie nie pasuje mnie to jakoś :roll:[/quotja

Ja akurat jestem szczególnie przeciwna temu kandydatowi i jego podobizna wyjątkowo mnie drażni.
Natascha

przez yans 14 cze 2010, 14:42
Na szczęście forum to nie inicjatywa publiczna a prywatna własność jego właściciela i ze swoich decyzji nie musi się przed nikim tłumaczyć :D Wolnoć Tomku w swoim domku.
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez Natascha 14 cze 2010, 14:56
Nie jesteś adminem! Nie odpowiadaj na pytania, które nie są do Ciebie!
Natascha

przez yans 14 cze 2010, 15:09
Natascha napisał(a):Ja akurat jestem szczególnie przeciwna temu kandydatowi i jego podobizna wyjątkowo mnie drażni.

Wrrr, a to niby co było? Pytanie do admina czy może Twoja opinia? Ty swoją opinię, ja swoją, czy może tylko Ty tak możesz, co? ;) Przyganiał kocioł garnkowi...
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez Korba 14 cze 2010, 15:26
za niedługo otworzę lodówkę a tam Mr Muszka :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Natascha 14 cze 2010, 16:02
Korba napisał(a):za niedługo otworzę lodówkę a tam Mr Muszka :mrgreen:

:lol: :mrgreen:
Dokładnie. To forum stało się jakaś propagandą na rzecz JKM.
Ale dobra, i tak dłużej to nie potrwa niż do soboty. :P
Natascha

przez Magdaa 14 cze 2010, 16:21
Czasem odnoszę wrażenie, że Wy naprawdę nie macie większych zmartwień w życiu.
Magdaa

przez Korba 14 cze 2010, 16:58
gwoli ścisłości ja się nie martwię, ja się nabijam :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Sortuj wg