Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez Magdaa 11 cze 2010, 11:05
Wy naprawdę nie macie innych zmartwień w życiu? :bezradny:
Ja sobie mogę być nawet na stu forach i co komu do tego?
Jaki ma związek to, że jestem na tym i na tamtym forum? Żaden. Nikogo nie obgaduję przecież. Te dwa fora są INNE.
Pozdrawiam i luzy rajtuzy, złość urodzie szkodzi :papa:
Magdaa

przez wovacuum 11 cze 2010, 11:09
linka, a skad wiesz,ze to ty tak zostalas nazwana???a czy ja powiedzialam,ze mi tu zle??kurde,bede na kilku forach o podobnej tematyce,bo tak mi sie podoba.Zreszta kto jak kto-ale nie lubie sie klocic i nie bede.Nie mam w tym zadnego celu.Nie bede tez nikogo bronic,przyklaskiwac,i nie bede rowniez na nikogo najezdzac.Jesli komus tutaj przeszkadzam,to prosze mi to powiedziec,jakie sa tego powody.Bo chyba nie ma zadnych???
wovacuum

przez Tatka 11 cze 2010, 11:10
Rzeczywiście, chociaż sama jestem czynną uczestniczką w życiu innego, całkiem niedawno powstałego forum o zaburzeniach. To jednak taka reklama to troszkę smród....mówiąc najprościej. Tak się po prostu nie robi...
A co do regulaminu no to niestety mówię wam, że będziecie musieli i tak go wprowadzić i moge wam pokazać, że jest to jednak niezbędne. :)
Ale też po trochu prawda, że tutaj życzliwość nie jest mocną stroną.....ale to INNY TEMAT.

A taka reklama i pisanie na tamtym forum obraźliwych rzeczy to zwykłe kurewstwo :( Ale zachowanie akurat tych osób aż tak bardzo mnie nie dziwi :)
Poodchodzili z forum ciekawi ludzie przez takich imbecylów, teraz imbecyle wam się odplacają :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 11 cze 2010, 11:10
VasqueS, a ty nie przesadzaj z tym milosierdziem-ja akurat jestem osoba niewierzaca,i nie zamierzam mowic o zadnym milosierdziu. :roll:

[Dodane po edycji:]

Tatka, kto jest imbecylem??
wovacuum

przez VasqueS 11 cze 2010, 11:14
StoP tej dyskusji, bo zaraz wam żyłka pęknie.
Tak się napinacie przed tą klawiaturą, że czuję tu ogromną zawiść i zazdrość.
Że ktoś stworzył forum, i planuje je rozwijać...
Proszę was, skasowałem reklamę wiem, że to było chamskie i już tak nie zrobię.
Pozdrawiam
VaS
VasqueS

przez Tatka 11 cze 2010, 11:15
To żeś błysła wovacoom to miłosierdzie to tylko domena wierzących? :)
To gratuluję.
Ja tylko powiedziałam co myślę i koniec z mojej strony.

przez linka 11 cze 2010, 11:19
Tak wszyscy aż przebieramy nóżkami, bo jesteśmy zazdrośni....tylko nie wiem o co.

Obrazek

Poza tym skoro tak zgadzasz się z wypowiedzią Wujka to wytłumacz mi co cię tu trzyma Vaques??
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez wovacuum 11 cze 2010, 11:20
Tatka, no coz,Ty chyba zawsze mowisz to co myslisz :lol: :lol: niewazne ,czy mozesz po drodze kogos obrazic :roll:
wovacuum

przez linka 11 cze 2010, 11:21
wovacuum, bo to ja cytuję: "uczestniczyłam w zadymach" i to ja miałam z Wujkiem na pieńku....wiec raczej, na pewno to ja między innymi jestem tą lochą :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez VasqueS 11 cze 2010, 11:25
linka, Więc załatwię sprawę, ja napisałem prawdę.
Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi, nikogo nie obraziłem, tylko wyrażam swoje zdanie.
PozdRawiam.
VasqueS

przez wovacuum 11 cze 2010, 11:26
linka, a ja wiem,ze ktos inny :? nie bede drazyc tego tematu-to nie w moim stylu.prosze tylko zwrocic uwage Tatcezeby nie wyzywala ludzi od imbecyli i kurewstwa.
wovacuum

przez VasqueS 11 cze 2010, 11:27
P.S nie mam tak uprawnień, więc nie mogę nic zrobić.
Przykro mi.
VasqueS

przez linka 11 cze 2010, 11:27
wovacuum, a gdzie tak wyzwała ludzi?
Przyjaciel forum

przez Magdaa 11 cze 2010, 11:28
Linka- gdzie Ty tam widzisz wyrazy 'tłusta locha' ? :shock: Sorry, ale chyba jestem ślepa.
I po drugie- Wujek pisze tylko o służbistach i takowym podejściu do ludzi tzn wlepianiu ostrzeżeń zamiast upomnień itd- nie pisze konkretnie o TOBIE, tylko ogólnie. Jakoś nikt z modów się nie oburzył, tylko Ty.
Uderz w stół a nożyce się odezwą?

p.s. Tatka- z tym kurestwem to trochę przeginasz kobieto. Wiesz o tym?
Magdaa

Sortuj wg