Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez linka 08 cze 2010, 12:22
Jakie fajne te zwierzaczki..... :105: śliczne ( a jakie w ciul drogie :shock: ).
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez fobia 08 cze 2010, 16:28
Magdaa, świetne to :shock: nawet sprawiłabym se takiego wiewiórka, ale cena faktycznie kosmos :shock:

przez VasqueS 10 cze 2010, 10:16
Czy umieszczanie reklam innych forów w podpisie jest złamaniem regulaminu ?
Czy mogę to robić ?
VasqueS

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 10 cze 2010, 10:43
Nie ale wydaje mi się, że reklamowanie jednego forum na innym jest hmm...niestosowne?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez ALEKS*OLO 10 cze 2010, 10:56
Tym bardziej forum o tej samej tematyce.

Ja chciałabym prosić , jeśli juz ktoś "reklamuje" inne forum, to przynajmiej niech nie wysyła PW do każdego użytkownika jak leci, z reklama , zachwalaniem i wychwalaniem, linkiem i itd. Już kilka razy ktoś sie rejestrował tylko po to aby napastować forumowiczów reklamując inne forum.
Ostatnio PW rozsyła Pan ormowiec.
Mnie to wkur.wia dosłownie rzecz ujmując i sobie tego nie życze! Skrzynka zapchana PW reklamami for nerwicowych .... chyba każdy ma rozum i jeśli nie psuje mu to forum to szuka innego, i nie potrzebuje pier..nego wychwalania i "zapraszania".
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez MOCca 10 cze 2010, 10:56
Tym bardziej, że to żywa kopia tego forum, więc trochę wstyd.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez scrat 10 cze 2010, 13:30
ALEKS*OLO napisał(a):Ja chciałabym prosić , jeśli juz ktoś "reklamuje" inne forum, to przynajmiej niech nie wysyła PW do każdego użytkownika jak leci, z reklama , zachwalaniem i wychwalaniem, linkiem i itd. Już kilka razy ktoś sie rejestrował tylko po to aby napastować forumowiczów reklamując inne forum.

W takich przypadkach PW do mnie albo shada załatwi sprawę :)
Przyjaciel forum

przez Magdaa 10 cze 2010, 14:13
MOCca napisał(a):Tym bardziej, że to żywa kopia tego forum, więc trochę wstyd.

Mylisz się. Tutaj jest więcej tematów poważnych, tam jest więcej lużnych. Tutaj więcej się rozmawia o chorobach, tam o codziennym życiu. Tutaj jest forum stricte o nerwicy, depresji itd, tam jest więcej śmiechu niż choroby. No i tam regulamin jest lużniejszy, nie ma co ukrywać. To są znaczne różnice. Ale oczywiście nikt nikogo nie namawia, ja tylko wyjaśniłam że te fora nie są takie same, i tamto nie jest kopią tego.
Magdaa

przez MOCca 10 cze 2010, 18:11
Może w kilku szczegółach, administrator nowego forum pracował nad wielkim projektem, który był owiany tajemnicą, odliczanie doszło do zero i nijaki ormowiec pojawił się na forum promując nowe "nie takie samo forum", widzę dużą niezgodność w takim postępowaniu, w takim razie te luźniejsze pogawędki możesz przenieś już no "nowe forum". Może pomysł z czasem wypali, ale sposób w jaki do tego się zabraliście kojarzy mi się ze spiskiem.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Tatka 10 cze 2010, 18:59
Ja musze cos tylko dodać bo mnie to po analizie pewnych rzeczy rozbawiło. A mianowicie ktoś miał bardzo dobry pomysł na rozwój forum a dokładnie wystarczyło namówić Vasqesa i Magde i już posty są :)
hehehehe
Od razu dodam, że bez urazy :) Ale trochę to zabawne jest :)

przez VasqueS 10 cze 2010, 19:45
Tatka, I co z tego ? Co chcesz wnieść tym, że dużo piszemy z MAgdą ??
Ja i Magda dobrze o tym wiemy, z tym dobrze.
JA będę na tym i na tamtym forum, tam jest dużo humoru i częste off-top'y z których nikt nie robi problemów.
MOCca, Nie przesadzajmy, jaki spisek ?
Zostałem przywrócony na forum, MAgda swego czasu także. Gdybyśmy stworzyli tamto forum podczas zbanowania to mogło by być takie coś.
Pozatym tam jest trochę inaczej, podstawą tam jest shoutbox, który bardzo lubię.
Skoro to nie jest złamanie regulaminu, to dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam
VaS
VasqueS

przez linka 10 cze 2010, 19:49
VasqueS, to jest tak, że ładnie prosimy ZLIKWIDUJ W PODPISIE REKLAMĘ DO INNEGO FORUM...........Moim zdaniem takie zachowanie jest najnormalniej chamskie.
Przyjaciel forum

przez VasqueS 10 cze 2010, 20:09
linka, Dobrze, skasuję reklamę ;).
Nie ma w tym spisku, ani chamstwa nie jestem tutaj na nikogo obrażony.
Pozdrawiam i bez napinania się, bo widzę że ciśnienie rośnie...
VasqueS

przez fobia 10 cze 2010, 20:32
też dostałam zaproszenie na te nowe forum. Jak będę chciała to sama se poszukam innego forum. To jest co najmniej denerwujące i chamskie :?

Sortuj wg