Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez yans 28 maja 2010, 15:17
A ja tak z ciekawości zapytam - to Ci wszyscy zbanowani forumowicze czekają z miną potulnych piesków przed drzwiami forum i w duchu liczą, że ich ktoś znowu wpuści? Bo na zdrowy rozsądek - jakby mnie zbanowano w moim mniemaniu niesłusznie, to bym się na takie forum wypiął i miał gdzieś że mnie chcą znowu przywrócić do łask ;)
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez shadow_no 28 maja 2010, 15:17
Shadowmere, zanim zaczniesz siać zamęt przejrzyj chociaż listę Użytkowników.
wovacuum, member15763.html
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez wovacuum 28 maja 2010, 15:22
no tak myslalam :D gdzie Anna R i ban :mrgreen:
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ridllic 28 maja 2010, 15:22
Boże to był przyklad z mojej strony jak by to mogło wyglądać , ogarnijcie bo do Was nie dociera już nic :mrgreen:
Ridllic

przez wovacuum 28 maja 2010, 15:25
Ridllic, ja ma goràczkè i zapalenie oskrzeli-trzeba mi wybaczyc dzisiaj :twisted:
wovacuum

przez Shadowmere 28 maja 2010, 15:29
shadow_no, nie sieję zamętu,Rid napisal wiadomość ewidentnie wskazującą na to,że pewna użytkowniczka zostala zbanowana.Magdaa wyrazila swoje zdziwienie co do tego faktu.Rid nie zaprzeczyl.Przeczytalam calą rozmowę,ktora nasuwa taki wniosek,więc wyrazilam swoje zdumienie również,zaznaczając,że nie wiem,moglo mi sie pomylić.
Także nie wyciągaj pochopnych oskarżających wnioskow.
Przyjrzalam się jeszce raz swojej wypowiedzi i nie widzę bym zasiala zamęt bardziej niż ktokolwiek inny w dniu dzisiejszym.
Na Miłość Boską :roll:

[Dodane po edycji:]

Ps: naprawdę lepiej w tym temacie nic nie pisać,bo wszyscy są hipersensitive :D
Shadowmere

przez shadow_no 28 maja 2010, 15:49
Shadowmere napisał(a):Rid napisal wiadomość ewidentnie wskazującą na to,że pewna użytkowniczka zostala zbanowana.

Ridllic napisał(a):- oczywiście to idiotyczny przyklad[...]

:)

Shadowmere napisał(a):Także nie wyciągaj pochopnych oskarżających wnioskow.

Nie oskarżam nikogo. Chociaż ukarać mam ochotę. :* :smile:
Miłego dnia. :smile:
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Korba 28 maja 2010, 15:51
zażyjcie sobie wszyscy po mianserynce, ja od wczoraj jestem łagodna jak łowieczka Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Shadowmere 28 maja 2010, 15:55
idiotyczny przykład-mogl być przykladem zmyślonym(!),albo przykladem pochodzącym od idioty(czyli istniejącym)

idę się ukarać
:why:

Milego dnia również :P
Shadowmere

przez Ridllic 28 maja 2010, 16:10
Shadowmere napisał(a):idiotyczny przykład-mogl być przykladem zmyślonym(!),albo przykladem pochodzącym od idioty(czyli istniejącym)

Droga Haniu gdybym chciał napisać że jestem idiotą napisał bym to w taki sposób " lecz nie sugerujcie się tym bo to tylko przyklad idioty " zatracilem się już czy jestem istniejącym idiotą czy nie istniejącym sam już nie wiem , na jakiego idiote wyszedlem :mrgreen:
Ridllic

przez Paranoja 28 maja 2010, 16:10
ale wy wszyscy macie problemy...
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Shadowmere 28 maja 2010, 16:19
Ridllic, Ty w ogole nie rozumiesz co ja napisalam :shock: o co Ci do cholery chodzi????co ja Ci zrobilam?
"przyklad mogl pochodzic od idioty"-w sensie,że ty podales przyklad pochodzący od jakiegoś idioty,dlatego idiotyczny.
Czy to jest jasne?Zle Cię zrozumialam,Madzia źle zrozumiala,a teraz Ty kompletnie nie rozumiesz.
"ale macie problemy"
no najwspanialsze to są już takie osoby,ktore nie piszą nic sensownego tylko komentarze w stylu powyższym. :D

Rid,jeszcze raz powtarzam:zrozumialam,że zacytowany przez Ciebie komentarz jest prawdziwy istniejący,pochądzacy od jakiegos głąba,kretyna,idioty.

Już naprawdę błagam nie drążmy tematu.Ukaralam sie :twisted:
Shadowmere

przez fobia 28 maja 2010, 16:21
shadow_no, dzięki za odpowiedź :)

przez Shadowmere 28 maja 2010, 16:22
zamiast idiotyczny przyklad można bylo napisać "hipotetyczny",albo cos w ten deseń.Tak jak tłuszcz zwierzęcy pochodzi od zwierząt,tak idiotyczny przyklad może pochodzic od idioty lub kogos kto nie jest idiotą,ale mowi lub pisze idiotycznie :D :D uff
Shadowmere

Sortuj wg