Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez Ridllic 13 maja 2010, 13:58
musisz :D to tak jak z drużyną piłki nożnej za bramke samobójczą nie jest się automatycznie 12 zawodnikiem drużyny przeciwnej :!: nie ma co do tego wątpliwości ,że prowadząc to forum zanmy się lepiej i tworzymy jakiś tam kolektyw bądzmy szczerzy to jak w życiu ma się bliższych i dalszych znajomych . Do kogos czuje się sympatie do kogoś nie, Niech to moje ostrzeżenie niesie przesłanie ,że to nie koniec świata i są naprawde ważniejsze rzeczy na tym świecie :mrgreen:

Ps.pozatym zrozumcie ,że to nie Wy jesteście dla nas tylko odwrotnie ale to też niesie zobowiazania dla obydwu stron Wy sie trzymacie regulaminu a my sprzatamy i utrzymujemy jakiśtam przykładowy porządek ale to się zmieniło ostatnimi czasami i szukacie w nas swoich wrogów .
Ridllic

przez ALEKS*OLO 13 maja 2010, 14:02
Chciałam sprostować, nie wyleciałam z funkcji moda za osta, tylko dlatego, że wyjechałam za granice pracować i nie miałam dostepu do komputera, słusznie zreszta bo po co komu mod co przez 4 miechy nie udzielała sie, no chyba , ze wyleciałam za coś innego czego nie wiem a prawdy mi nie powiedziano(?)
A dwa ostrzezenia, które dostałam, 1 kiedyś, po upływie 360 dni drugie, były słuszne jak najbardziej. Mimo, że byłam , jak piszecie osobą zakumplowaną z zarządem forum, więc takiej kumpleskiej bezkarności to raczej nie ma.
I nie kłoccie sie ludzie bo to tylko forum i szkoda życia by sobie psuć wzajemnie nerwy .
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez yans 13 maja 2010, 14:04
linko, proszę, nie cytuj czyichś słów jako moich :/ treść moich wypowiedzi w tym temacie była zupełnie inna, ugodowa, starałem się zrozumieć obie strony i skłonić innych do tego samego. Teraz wychodzi, jakbym stał po którejś stronie barykady, czego wolę uniknąć =)
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 13 maja 2010, 14:07
przyznaję się, mam osobisty stosunek do niektórych - kofam ichXD humor mi poprawiają tymi przepychankami :lol:
Pstryk

przez Shadowmere 13 maja 2010, 14:12
linka, nie wtracalam sie w to wszystko,bo nie zdaje mi sie to istotne zbytnio...natomiast nie pozwalaj sobie panienko na przeinaczanie MOICH slow-nie napisalam "idz sie rzuc z balkonu",tylko "skarbie..idz na balkon i wypadnij :smile: "
Szceniackie jest wg mnie czepianie sie głupot.Twoje pytanie cyt."tatka...bierzesz jakies leki?" na pewno nie wzielo sie z dobroci serca,zreszta bardzo cie ucieszyl moj wczesniejszy post skierowany do tatki pt,napisalas "brawo shadowmare,to Ci sie udalo"...moze go już zreszta wykasowalas,co byloby w Twoim stylu prawda?tak jak wczesniejszy post do Magdy?nagle sie zreflektowalas i szybko usunelas?
tak jak mowie nie jest to istotne.jesli ktos odczuwa silny bol egzystencjonalny w zwiazku z tekstem: "Skarbie idz na balkon i wypadnij",to na pewno MA Problem.
Shadowmere

przez linka 13 maja 2010, 14:23
yans, przepraszam, nastąpiła zwykła pomyłka w cytowaniu, boże zaraz wyjdzie, że zrobiłam to specjalnie..... :roll: juz poprawiam....
Shadowmere, no faktycznie idź na balkon i wypadnij a idź na balkon i się z niego rzuć to dwie wypowiedzi o zupełnie innym znaczeniu :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Shadowmere 13 maja 2010, 14:26
na pewno o odrobinie innym kontekście niż "idź sie rzuc z balkonu".. :D ale cieżko wymagac od Ciebie bys tak subtelną roznice dostrzegla.
Shadowmere

przez shadow_no 13 maja 2010, 14:44
Scrat- to może szarzy użytkownicy też we własnym gronie się będą opierniczać?

Ależ proszę bardzo. :) Do tego dążymy, żeby wszelkie spory i kłótnie były rozwiązywane bez osób trzecich - na pw. Do nich wglądu nikt poza adresatem i odbiorcą nie ma. My ostrzeżenia dajemy za przewinienia publiczne i zawsze mówimy, żeby wszelkie kłótnie odbywały się między zainteresowanymi. Bo tak jakoś jest, że postronni najbardziej lubią podsycać atmosferę.

Wprowadziłem zmianę, w której czas trwania ostrzeżenia obecnie trwa 90 dni. Mam nadzieję, że osoby które czują się ograniczone przez otrzymanie ostrzeżenia trochę szybciej będą mogły odetchnąć.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Ridllic 13 maja 2010, 15:03
Tomek zaraz wyjdzie dla tego ,że ja mam to zmieniłes na 90 dni :mrgreen: nie zdziwie się jak przeczytam podobny komentarz :mrgreen:
Ridllic

przez Goldielocks 13 maja 2010, 15:11
A do starych ostrzeżeń się też odnosi? To np. Wova i inni - będą mieli czyste konto już od teraz? Byłoby super. :D

No i popieram zmianę, jeśli chodzi o skrócenie czasu trwania ostów. :mrgreen:
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez Paranoja 13 maja 2010, 19:04
Ridllic napisał(a):Ps.pozatym zrozumcie ,że to nie Wy jesteście dla nas tylko odwrotnie ale to też niesie zobowiazania dla obydwu stron Wy sie trzymacie regulaminu a my sprzatamy i utrzymujemy jakiśtam przykładowy porządek ale to się zmieniło ostatnimi czasami i szukacie w nas swoich wrogów .
no akurat tutaj się nie zgodze, bo gdyby nie "my" zwykli userzy, to forum by nie istaniało, nie zarabiało itp bo kto by podnosił statystyki?

A co do Twojego posta Rid to ja osobiście poczułam się obrażona i urażona, ponieważ napisałeś go jakoś po moich postach w którch pisalam, że tematy, które powstały są niepotrzebne. Nie zareagowałam, ale zabolalo mnie to bo czułam, że pisząc to kierujesz te słowa do mnie.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Shadowmere 13 maja 2010, 19:20
shadow_no, Drogi Adminie!nie zapomnij usunąć ostrzeżenia Madzi,bo widze,że Paranoi już zniknęło :)
Pozdrawiam.

[Dodane po edycji:]

shadow_no, Drogi Adminie!nie zapomnij usunąć ostrzeżenia Madzi,bo widze,że Paranoi już zniknęło :)
Pozdrawiam.
Shadowmere

przez wovacuum 13 maja 2010, 19:20
Goldielocks, alez ja lubiè mojego osta :D juz sie do niego przyzwyczailam.On mnie hamuje przed obrazaniem innych-serio ;) bo czasem mam takà ochotè komus cos dowalic-a tu proszè-ost,i trzymam gèbè na klodkè.Bo jak dojdzie drugi ost to wtedy lipa... ;)

[Dodane po edycji:]

oooo spoznilam siè..juz go nie mam.Ale dzièkujè mimo wszystko. :105:
wovacuum

przez Ridllic 13 maja 2010, 19:25
Paranoja, proszę Cie przeczytaj jeszcze raz to co zacytowałaś ,
że to nie Wy jesteście dla nas tylko odwrotnie
to świadczy chyba o tym ,ze my jesteśmy dla Was prawda :?: więc nie potrafie zrozumieć w jakim celu odnosisz tą treść
no akurat tutaj się nie zgodze, bo gdyby nie "my" zwykli userzy, to forum by nie istaniało
skoro napisalem że to nie my moderatorzy i administratorzy tworzymy to forum tylko użytkownicy a my osoby funkcyjne jesteśmy dla Was nie odwrotnie.

gdyby było skierowane do Ciebie wyłącznie napisał bym ,że to do Ciebie , to do wszystkich tych którzy myślą tylko o tym że jak im sie nie przyda to znaczy że to jest do dupy i niepotrzebne . A niestety też zachowałaś egoizm wypowiedzi własnych więc masz powód do obrażenia się na mnie bo w takim przypadku również było do Ciebie .
Ridllic

Sortuj wg