Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez yans 13 maja 2010, 10:12
A takie ostrzeżenia nie ulegają przedawnieniu? Byłoby wtedy tak że po jakimś czasie "za dobre sprawowanie" stare pomyłki są forumowiczom wybaczane :)
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez agnieszka.m 13 maja 2010, 10:14
yans, drugie ostrzeżenie to ban i zakaz wstępu na forum. Niestety upomnienie a ostrzeżenie to zupełnie odmienna kwestia - moim zdaniem Shadowmere za swój - rzeczywiście nieco szczeniacki - tekst zasłużyła maksymalnie na upomnienie - no ale jak zwykle moderatorzy są nieomylni (pomimo że zdaniem admina nie należała jej się jakakolwiek kara). Czytałam tutaj mnóstwo postów, w tym postów moderatorów (np.
Ridllic napisał(a):Wiecie co wam sie w dupach przewraca , nie bylo źle , podał pomysł jeden z użytkowników a dokladnie K. Basia umordowała sie najwiecej żeby stworzyć takie kompendium ze wszystkim a wybrzydzacie a idzcie do dupy i zmiencie forum .od tych nerwic wam sie w łbach popier....
- miły tekst dla osób poważnie zaburzonych przez nerwicę) za które ewidentnie należałby się ost, a które pominięto milczeniem. Ech, szkoda gadać...
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez wovacuum 13 maja 2010, 10:15
yans, ulegajà przedawnieniu,jakos po okolo 300 dniach,czy cos w tym stylu. ;)
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 13 maja 2010, 10:18
Mnie zastanawia, że wszyscy się nagle tacy wrażliwi zrobili :roll: ..........w życiu was tylko po głowach głaszczą? To macie fajnie........
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez agnieszka.m 13 maja 2010, 10:29
linka, podobno to właśnie z uwagi na to, że większość użytkowników jest tutaj bardziej wrażliwa niż na innych forach, wszelkie ataki na innych są tak wspaniale nagradzane - pytanie tylko, dlaczego ten system nagradzania dotyczy tylko, że tak powiem, zwykłych użytkowników :?: Moderatorzy i ich kumple są ponad prawem :?:

Zresztą, jak sądzę, szkoda energii na bronienie tu kogokolwiek czy wyrażanie w tym temacie swego zdania. Szkoda nerwów. Miłego dnia wszystkim :smile:
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez linka 13 maja 2010, 10:32
agnieszka.m, któryś z moderatorów cie obraził? Czujesz się urażona słowami Rida?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez agnieszka.m 13 maja 2010, 10:41
W temacie w którym wypowiadał się moderator, miałam jak najbardziej identyczne zdanie jak jego kontrrozmówcy - ale z uwagi na brak poszanowania z jego strony (w końcu moderatora) dla zdania innych nie zabierałam głosu. Z racji swego wykształcenia znam prawa autorskie w miarę dobrze i cytowanie cudzych słów bez podania autora i źródła, jako słów własnych - jest łamaniem tych praw. A tekst, że we łbie się popierdol... tym, którzy uważają, że nie powinno się łamać prawa, jest - hmm... jak tu delikatnie to określić - mocno niestosowny. Mi w takim razie też się we łbie popier.... i mam w związku z tym iść do dupy. Fajowo, nie ma co...

przez yans 13 maja 2010, 10:43
Agnieszko, nie usprawiedliwiając uchybień w pracy moderatorów, wydaje mi się "ludzkim" być bardziej pobłażliwym dla osób nam bliskich, niż obcych. Stąd pewnie ta "nierówność". Rozumiem też że osoba, która "wymierza sprawiedliwość" na forum musi być pewna swoich decyzji i umieć ich bronić - stąd próby zmiany zdania zawsze spalą na panewce. I słusznie. Trochę tak jak z sędzią piłkarskim. Jeśli nawet niesłusznie podyktuje karny - trzeba go wykonać i zaakceptować wynik. Jedyne co pozostaje to starać się o odsunięcie sędziego z kolejnych meczy.
Zamiast jednak się spierać, spróbujmy wypracować jakieś porozumienie. Dla mnie płynie nauka że wystarczy odnosić się z szacunkiem do wszystkich, nawet tych co plotą kompletne idiotyzmy i ostrzeżenia chyba nie grożą. A moderatorów - uprzejmie, ze zrozumieniem - ale jednak upominać, kiedy za bardzo przeginają pałę.
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez agnieszka.m 13 maja 2010, 10:50
yans, widzisz, próbuję wskazać, że moderatorzy też jednak zasługują na osty, ale ich nie dostają - ten tekst, który cytuję, jest moim zdaniem w ogóle poza krytyką, a nikt nie zwrócił na niego uwagi. Skoro nie zwraca się na takie posty uwagi, to należy również bardziej miarkować karanie zwykłych użytkowników. Tyle ode mnie - po prostu nie mogłam patrzeć spokojnie na tą niesprawiedliwość szerzącą się na forum...

Ponadto - nie zauwazyłam, by ktoś przez wlepieniem osta pytał adresatkę postu Shadowmere, czy ten tekst ją obraził...

przez yans 13 maja 2010, 11:00
I moim zdaniem postąpiłaś słusznie - wierzę że dałaś tym samym sygnał moderatorom by starali się o większy obiektywizm.
Zaś gdyby do mnie ktoś zwracał się takim tonem jak Shadowmere, również bym nie reagował i nie skarżył się - tylko właśnie czekał na reakcję modów. I do nich miałbym pretensje, gdyby taka reakcja nie nadeszła. Osoby które mnie obrażają, sam osobiście ignoruję.
Frederic Bastiat

przez linka 13 maja 2010, 11:02
Bo nikt nikogo pytać nie musi.........ja to zrobiłam z grzeczności, bo jestem ciekawa czemu tekst rida miałby być aż tak straszny....porównywalny do " weź się rzuć z balkonu " - w jakimkolwiek kontekście) :roll:
Przyjaciel forum

przez agnieszka.m 13 maja 2010, 11:10
linka, przy całym (szczerym) szacunku do Ciebie, uważam, że nie widzisz nic stosownego w tekście typu "od tych nerwic wam sie w łbach popier...." z wiadomych względów. Ja uważam ten tekst za obraźliwy dla większości użytkowników tego forum.

przez linka 13 maja 2010, 11:17
agnieszka.m, a ja wiem, że Rid sam jest chory i nie miało to na celu obrażenie nikogo - bo prawda jest taka, że nam się od nerwicy i depresji w głowach przewraca. No ale to tylko moja opinia :smile:
Co do tekstu weź i idź wyskocz przez balkon.......skoro uważasz, że to zasłużyło tylko na upomnienie...no to mamy zupełnie inne zdanie na temat tego co jest stosowne, co obraźliwe itd.....
Przyjaciel forum

przez MOCca 13 maja 2010, 11:26
Gdzie podział się topik: pokaż na co Cie stać?! :D
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

Sortuj wg