Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez shadow_no 10 maja 2010, 23:29
wovacuum napisał(a):dlaczego nikt nie odpowie na moje pytanie do cholery jasnej???

Niestety akurat mnie nie było w domu. :(
<wysyła kwiaty z przeprosinami>
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Krzysiek1234 11 maja 2010, 03:00
Madziu, Haniu, wstydzicie się, że macie dużo postów i ktoś z was będzie podkpiwać? Dziewczyyyyny....

Chyba normalne i oczywiste, że dobrze się tutaj czujecie i chętnie się udzielacie?

A tak poza tym - kiedy widzę, że ktoś ma dużo postów, z miejsca bardziej poważnie go traktuję. I ogrom ludzi tak ma, normalna, zdrowa tendencja.

przez linka 11 maja 2010, 08:07
Krzysiek1234, dyskusja na ten temat została zakończona.......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez shadow_no 11 maja 2010, 14:46
Śmiertelniczka, ranga o której wspomniałaś nie istnieje. :shock:

przez wovacuum 11 maja 2010, 14:51
shadow_no, dobrze,ze jestes.Dalej muszè za kazdym razem sie logowac.zaglàdalam do zapory tak jak mowila alex,ale z nià wsystko ok.Moze udaloby Ci sie w miarè przystèpnym jèzykiem wytlumaczyc mi o co chodzi z jakimis ciasteczkami??podobno nie dzialajà jak trzeba. :roll: czarna magia dla mnie...
wovacuum

przez shadow_no 11 maja 2010, 14:54
wovacuum, problemy z automatycznym logowaniem najczęściej spowodowane są brakiem akceptacji cookies. Są to takie pliki, dzięki którym forum identyfikuje po zalogowaniu że Ty to Ty dzięki czemu nie musisz się logować za każdym razem. Jeżeli Twoja przeglądarka i/lub zapora blokuje takie pliki - autologowanie będzie blokowane.
Spróbuj usunąć cookies wygenerowane przez forum klikając na link:
ucp.php?mode=delete_cookies

Po czym zaloguj się jeszcze raz i zaznacz odpowiednią opcję.

przez wovacuum 11 maja 2010, 15:09
udalo siè!! shadow_no, dzièkujè bardzo. :angel:
wovacuum

przez scrat 11 maja 2010, 16:34
To nie ranga tylko błąd wyświetlania avatara.
Przyjaciel forum

przez shadow_no 11 maja 2010, 17:56
Dokładnie. W przypadku źle podlinkowanego avatara z zewnętrznego źródła przez użytkownika pojawia się domyślny napis opisujący obrazek. W niektórych przypadkach akurat wyszło 'forum psychologiczne'.
To nie jest ranga.

przez Shadowmere 12 maja 2010, 08:19
Drogi Adminie.
Wczoraj wieczorem dostałam ostrzeżenie.
Uważam,że to nie fair,bo dopiero po moim 3 poście napisałeś iż następne-nie na temat lub atakujące kogoś będą karane ostrzeżeniem.Odkąd to napisales-nie wyslalam nic atakującego lub nie na temat.Czuję się oszukana i jest mi przykro w związku z powyższym.Nie bylam wulgarna wobec nikogo,nie nabluzgalam i kiedy zwrociles uwage,przestalam sie w ogole zajmowac tematem (!).Mogę prosić o wyjasnienie dlaczego jednak dostalam osta??
Shadowmere

przez paradoksy 12 maja 2010, 09:26
Shadowmere,
ostrzeżenie dostałaś za ten post: post315721.html#p315721 .
Jeśli to był żart, to BARDZO niesmaczny. Niemniej jednak, w DYSKUSJI (podkreślam to słowo), nie chodzi o to, żeby wrzucać tylko swoje docinki do momentu, gdy admin napisze "stop". Trochę umiaru by się przydało :roll:
paradoksy

przez Shadowmere 12 maja 2010, 09:36
Nie uważam by byl to żart bardzo niesmaczny-nie wiązał sie z niczym budzącym wstręt czy absmak.Tak czy inaczej Admin nie uznał za stosowne ukarac mnie ostrzeżeniem,opanowalam sie i bylo si.A pozniej wieczorem przyszlas Ty i postanowilas pokazac mi gdzie raki zimują ? :D Jest to troche nie fair,tym bardziej,że pislalam w dobrej wierze i rownież w Twojej obronie-nie podobalo mi sie,że jakies malkonentki oskarżają Cię o przywłaszczanie sobie cudzych materiałow-i tylko dlatego przylaczylam sie do dyskusji.W sumie to teraz jest mi przykro i troche niesmacznie Pozdrawiam.
Shadowmere

przez Magdaa 12 maja 2010, 11:07
:shock:
Przepraszam, że się wtrącam, ale dostać ostrzeżenie za taki tekst:
''Tatka, Skarbie, idz na balkon i wypadnij''

A NIE dostać za takie:
''Shadowmere przykro mi, że masz takie babcie w rodzinie...to smutne :( I co najgorsze uważaj genetyczne....:)''
''Tatka,....bierzesz jakieś leki?'' (sugerowanie choroby psychicznej?)

Jest co najmniej niesprawiedliwym. No ale, nie pierwszy raz :roll: :bezradny: Tyle ode mnie.
Pozdrawiam.
Magdaa

przez paradoksy 12 maja 2010, 11:49
Magdaa, Tatka dostała ostrzeżenie.
Pytanie o leki nie jest akurat jakieś ujmujące czy coś.. :roll:

Shadowmere, przyszłam wieczorem, przeczytałam posty i się przeraziłam, że nikt nie zareagował na Twój tekst. Miło mi, że chciałaś mnie bronić, ale ja potrafię zrobić to sama, poza tym tekst, żeby ktoś skoczył z balkonu na obronę nie za bardzo mi wygląda.
paradoksy

Sortuj wg