Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez magdalenabmw 10 maja 2010, 16:23
Śmiertelniczka- mogę skasować konto i założyć nowe, ale obawiam się że jak to zrobię to dostanę bana.
magdalenabmw

przez shadow_no 10 maja 2010, 17:15
magdalenabmw napisał(a):Śmiertelniczka- mogę skasować konto i założyć nowe, ale obawiam się że jak to zrobię to dostanę bana.

Po co tyle piszesz jak później Ci przeszkadzają własne posty. :mrgreen: :nono: :hide:
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez magdalenabmw 10 maja 2010, 17:23
shadow_no napisał(a):Po co tyle piszesz jak później Ci przeszkadzają własne posty. :mrgreen: :nono: :hide:

Posty same w sobie mi nic nie przeszkadzają, tylko trochę irytuje mnie ta czterocyfrowa liczba pod moim avatarem :hide:
Shad, dostanę bana jak usunę konto i założę nowe?

[Dodane po edycji:]

Chociaż eee kij w to. Przecież to tylko forum... :P
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez shadow_no 10 maja 2010, 17:27
No właśnie, bo się zdenerwuje i będę dawał klapsy. :mrgreen:

przez magdalenabmw 10 maja 2010, 17:29
Ale mi nie odpowiedziałeś :P :mrgreen: Na razie nie chcę usuwać konta, ale napisz mi czy dostanę bana jak usunę kiedyś tam może i założę nowe. Chcę wiedzieć i już :twisted:
magdalenabmw

przez shadow_no 10 maja 2010, 17:33
Jak konto będzie usunięte, po czym założone ponownie = aktywne będzie tylko jedno konto co jest zgodne z regulaminem. Niezgodne jest posiadanie dwóch aktywnych kont lub rejestracja nowego konta po zbanowaniu poprzedniego w związku ze złamanym regulaminem.

przez magdalenabmw 10 maja 2010, 17:37
Mhmy, więc mogę nowe założyć, wtedy tylko byście mi ostrzeżenie przenieśli na te nowe.
Muszę to przemyśleć ;)
Dziękuję za odpowiedz!
magdalenabmw

przez linka 10 maja 2010, 17:38
magdalenabmw napisał(a):
Shadowmere napisał(a):linka, Zadziwiające...bo wręcz przeciwne wrażenie się odnosi.Mnostwo tu postow o /cenzura/ typu-"wlasnie jem grzanki,pije kawke i myje dupkę" albo "leje deszcz,a ja mam sraczkę".
Nie wiem co o tym myslec :?

Racja, racja...

Taaa, przypominam, ze to zasługa osób które właśnie mają narąbane tyle postów...w tak krótkim czasie. :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Ridllic 10 maja 2010, 17:39
bemusia, no mocno poszłaś z tymi postami chyba nazłość bo Cie obserwują i zalewasz ich taką ilościa :mrgreen:
Ridllic

przez magdalenabmw 10 maja 2010, 17:43
Linka- ale to nie my dzisiaj pisałyśmy o sraczkach :roll: Więc chyba to nie tak do końca tylko nasza zasługa- raczej WSPÓLNA.
Rid- tak jakoś wyszło... Ale nie ja jedyna mam dużo postów na tym forum.
magdalenabmw

przez linka 10 maja 2010, 17:55
magdalenabmw, przypominam, ze w temacie jak się czujesz albo mój dzisiejszy dzień to Ty masz przewagę w słitaśnych postach do innych, przypominam też że to nie ja pokazywałam zdjęcia swoich łachów, nie ja dostawałam ustawiczne nakazy zakończenia offtopu i to nie ja w trakcie niespełna roku nawaliłam kilka tysięcy postów. Więc nie to nie jest wspólna zasługa.
Więc wyciąganie tego, że napisałam dziś o sraczce jest mocno infantylne.
Ostatnio edytowano 10 maja 2010, 17:56 przez shadow_no, łącznie edytowano 1 raz
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Magdaa 10 maja 2010, 17:56
linka napisał(a):magdalenabmw, przypominam, ze w temacie jak się czujesz albo mój dzisiejszy dzień to Ty masz przewagę w słitaśnych postach do innych, przypominam też że to nie ja pokazywałam zdjęcia swoich łachów i to nie ja w trakcie niespełna roku nawaliłam kilka tysięcy postów. Więc nie to nie jest wspólna zasługa.

Wylewa się z Ciebie jad koleżanko :roll: A po co to?
No nie wiem... Ja wolę pisać śłit posty niż chwalić się sraczką... No ale co kto lubi, prawda?
Myślę, że już wystarczy tej dyskusji.
Pozdrawiam.

p.s. W temacie 'jak się czujesz' napisałam może ze trzy razy w życiu... To tak na marginesie :smile:
Magdaa

przez shadow_no 10 maja 2010, 17:58
Privvvv, to je mój temat.

przez linka 10 maja 2010, 17:59
Magdaa, pewnie, jak ktoś woli mieć cztery konta bo już go nawet raz zbanowali, bo poobrażał innych - to jego sprawa, wolę pisać o sraczce niż o grzybicy pochwy :lol: :lol:

Jad ?- moja droga, nie jesteś dla mnie nikim ważnym żebym traciła na ciebie moje nerwy :blabla:
Przyjaciel forum

Sortuj wg