Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez paradoksy 10 maja 2010, 12:22
yans napisał(a):
shadow_no napisał(a):
Aż mi głupio wpadać w środek tej zażartej dysputy ale mam pytanie do admina... no i tak jakoś... muszę akurat tutaj. Czemu jak zaglądam w nowe posty i klikam przy niektórych tematach w ikonkę "pokaż pierwszy nieczytany post" to mnie odsyła uparcie do jakiegoś postu sprzed paru dni? To pewnie moja wina (w sensie mojej przeglądarki?) Można coś z tym poczynić?

Jeżeli ten post z przed paru dni by nie przeczytany to właśnie tam Cię odsyła. :) To nie pokaż najnowszy post tylko pokaż pierwszy nieprzeczytany...

Ja rozumiem, i właśnie o to chodzi że do tych tematów zaglądam regularnie i chcę czytać od pierwszego nieprzeczytanego, a ten do którego mnie odsyła czytałem już ze 20 razy ;) Dla niektórych tematów odsyła mnie poprawnie, dla niektórych uparcie do tego samego. Teraz sobie przypomniałem że na forum powinien być klawisz "oznacz wszystkie jako przeczytane" - poszukam, może to naprawi problem.

oznacz jako przeczytane ->
http://i41.tinypic.com/eurn9y.jpg

agusiaww napisał(a):Korba ja juz nie wchodze na czat, bo jak weszlam kilka razy to wszyscy smeca, rzucaja kur@wami, i w sumie w kolko tocza sie rozmowki w zamknietym gronie :mrgreen: Takze to nie dla mnie :) Moze zrobic drugi czat ? :shock: dla reszty :D -tych spoza grona :great: Ja wchodzilam jakos z 8 lat temu na irca to bylo inaczej - wszyscy sie witali, otwarcie przyjmowali innych, ja rozumiem, ze nie od razu wieszac sie na szyje i rozdawac cmoki,,,ale oczekiwalam atmosfery mniej dolujacej: a tam kazdy narzeka....no i te bluzgi :shock: albo ja juz jestem za stara na takie gadki :-| :mrgreen: bo wlasnie czlowiek czuje sie obco i jakos nie na miejscu -jakby przeszkadzal a reszta ze robi łaske ze sie odezwie.

musiałaś trafić na jakiś zły dzień, czy cuś, bo zazwyczaj jest w miarę wesoło...
a co do bluzgów.. :oops:
paradoksy

przez paradoksy 10 maja 2010, 12:39
Śmiertelniczka napisał(a):
paradoksy napisał(a):oznacz jako przeczytane ->
http://i41.tinypic.com/eurn9y.jpg
Nie rozumiem. W jakim konkretnie celu się w to klika, skoro WSZYSTKIE fora są przez to oznaczone jako przeczytane, nawet te, których nie przeczytałam? To trochę mylące.

dopóki tego nie odznaczysz będzie Cię odsyłać znowu do tego "nowego" posta, który już przeczytałaś...
Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Nie znam się, ja tu tylko sprzątam.
paradoksy

przez Goldielocks 10 maja 2010, 14:26
agusiaww napisał(a):Korba ja juz nie wchodze na czat, bo jak weszlam kilka razy to wszyscy smeca, rzucaja kur@wami, i w sumie w kolko tocza sie rozmowki w zamknietym gronie :mrgreen: Takze to nie dla mnie :) Moze zrobic drugi czat ? :shock: dla reszty :D -tych spoza grona :great: Ja wchodzilam jakos z 8 lat temu na irca to bylo inaczej - wszyscy sie witali, otwarcie przyjmowali innych, ja rozumiem, ze nie od razu wieszac sie na szyje i rozdawac cmoki,,,ale oczekiwalam atmosfery mniej dolujacej: a tam kazdy narzeka....no i te bluzgi :shock: albo ja juz jestem za stara na takie gadki :-| :mrgreen: bo wlasnie czlowiek czuje sie obco i jakos nie na miejscu -jakby przeszkadzal a reszta ze robi łaske ze sie odezwie.

Ja tam się zawsze przywitam i z każdym pogadam. :mrgreen:

Co do kurf - no czasem się rzuci takim hasłem, ale jesteśmy tylko ludźmi...

Wpadnijcie jeszcze kiedyś dziewczęta. ;)

Aga - na tego irca? Ale forum, to chyba z 5 lat istnieje, więc jakim cudem 8 lat? :shock: :mrgreen:

[Dodane po edycji:]

paradoksy napisał(a):musiałaś trafić na jakiś zły dzień, czy cuś, bo zazwyczaj jest w miarę wesoło...
a co do bluzgów.. :oops:

Wesoluchno jest, hiahia. :mrgreen:
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Shadowmere 10 maja 2010, 14:37
Szanowny Adminie czy istnieje groźba otrzymania bana za zbyt dużą wysłaną ilość postów?
Obecnie nie pracuję,nie uczę się,głownie siedze na forum :P Czy może mnie spotkac za to jakas kara? :twisted:
Shadowmere

przez Paranoja 10 maja 2010, 15:05
Shadowmere, wiem, że pytanie nie do mnie, ale myślę, że jeśli tylko piszesz na temat to możesz pisać postów bez liku. Ile Ci palce wytrzymają :D
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Shadowmere 10 maja 2010, 15:19
dziękuję :D
Shadowmere

przez magdalenabmw 10 maja 2010, 15:31
Ja też mam pytanie z tej dziedziny. Mogę sobie zresetować ilość postów do zera nie zakładając nowego konta? Tzn niech te stare się zostaną, ale żeby mi się wyświetlało zero obok... Strasznie mnie irytuje ta kosmiczna ilość jaką mam (wiem, moja wina, ale może jest możliwość zresetowania tego). Fajnie by było.
magdalenabmw

przez Paranoja 10 maja 2010, 15:34
ja to w ogóle byłabym za tym by nie pokazywać ilości postów, bo niby o czym ilość postów ma świadczyć.

ps. chyba wyłączam kompa bo burza u mnie
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Shadowmere 10 maja 2010, 15:35
mi też jest wstyd-tyle postow w tak krotkim czasie;/.Ale staram sie by byly sensowne.Tzn-nie staram sie,ale wierzę,że takie wychodzą :P
Shadowmere

przez linka 10 maja 2010, 15:36
Shadowmere, można dostać ostrzeżenie za walenie postów bez sensu, bez wartości merytoryczne, bo nie czarujmy się, to nie jest miejsce, żeby pisać co się robi w każdej minucie swojego dnia - od tego są blipy i twittery.

magdalenabmw, nie nie ma takiej opcji o ile się nie mylę, napisałaś tyle postów - więc tyle jest na liczniku.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Shadowmere 10 maja 2010, 15:40
linka, Zadziwiające...bo wręcz przeciwne wrażenie się odnosi.Mnostwo tu postow o pierdolach typu-"wlasnie jem grzanki,pije kawke i myje dupkę" albo "leje deszcz,a ja mam sraczkę".
Nie wiem co o tym myslec :?
Shadowmere

przez magdalenabmw 10 maja 2010, 15:42
Paranoja napisał(a):ja to w ogóle byłabym za tym by nie pokazywać ilości postów, bo niby o czym ilość postów ma świadczyć.

Bardzo dobry pomysł.

Shadowmere- mi nie jest wstyd, bo skoro mam coś do powiedzenia to mam i już ;) Ale troszkę mnie irytują te cyferki pod avatarem, po kiego grzyba to komu.
Linka- no przecież wiem że mam na liczniku tyle, ile napisałam, ciemna nie jestem. Chciałam się tylko dowiedzieć czy można to jakoś zresetować, ukryć, cokolwiek byleby mnie nie irytowało. Nie da się i ok. Dzięki za odpowiedz.

Shadowmere napisał(a):linka, Zadziwiające...bo wręcz przeciwne wrażenie się odnosi.Mnostwo tu postow o /cenzura/ typu-"wlasnie jem grzanki,pije kawke i myje dupkę" albo "leje deszcz,a ja mam sraczkę".
Nie wiem co o tym myslec :?

Racja, racja...
magdalenabmw

przez shadow_no 10 maja 2010, 15:43
Shadowmere, luźna guma, nie masz się czego obawiać. :mrgreen: Posty w stylu 'haha' 'hehe' są jedynie w ostateczności kasowane. Nie przypominam sobie sytuacji, żeby ktoś dostał za to ostrzeżenie.
Ostrzeżenia najczęściej przyznawane są za obraźliwe posty w stosunku do innych Użytkowników, za spam, nagminne off topici lub inne drastyczne przewinienia.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Shadowmere 10 maja 2010, 15:47
Ok,dziękuję.nie przypominam sobie bym wyslala kiedys post o tresci "hahaha hehehe" :D
Ostatnio edytowano 10 maja 2010, 15:59 przez shadow_no, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Szlachetnie. :D
Shadowmere

Sortuj wg