Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez Ridllic 08 maja 2010, 13:34
scrat, intryguje mnie ona a Madzia nie chce nic więcej powiedzieć jak to gdzie to i dlaczego :|

[Dodane po edycji:]

NA CO ???????????? :roll: boj sie Boga dziewczyno ja byłem do spowiedzi wczoraj :!:
Ridllic

przez scrat 08 maja 2010, 13:41
Komputerowej? I dostałeś polecenie "idź i nagrzesz więcej bo mi ułamki wychodzą"?
Przyjaciel forum

przez Ridllic 08 maja 2010, 13:45
Adaś Ty grzeszniku ja przypuszczam co tam w Twojej głowie siedzi ;) normalnej ,normalnej stary face to face na klęczaka :mrgreen:
Ridllic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez shadow_no 08 maja 2010, 14:54
Aż mi głupio wpadać w środek tej zażartej dysputy ale mam pytanie do admina... no i tak jakoś... muszę akurat tutaj. Czemu jak zaglądam w nowe posty i klikam przy niektórych tematach w ikonkę "pokaż pierwszy nieczytany post" to mnie odsyła uparcie do jakiegoś postu sprzed paru dni? To pewnie moja wina (w sensie mojej przeglądarki?) Można coś z tym poczynić?

Jeżeli ten post z przed paru dni by nie przeczytany to właśnie tam Cię odsyła. :) To nie pokaż najnowszy post tylko pokaż pierwszy nieprzeczytany...
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez linka 08 maja 2010, 16:14
Ridllic, no bo to co dała Magda linka, to nie było do podduszania na szyję mój drogi chłopcze...to zaś była pętla zaciskowa na ....męskie oprzyrządowanie :lol: :lol: :lol:
Nie pisz, że naprawdę myślałeś, ze to do duszenia :lol: :lol: :lol: :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Korba 08 maja 2010, 21:42
hehe... bardzo ciekawa dyskusja o kolorach :D
kiedyś bywałam dość regularnie na czacie, potem miałam przerwę w obecności na forum..., potem wróciłam..., weszłam na czata i okazało się, że nikogo nie znam, nikt nie zna mnie, poczułam się obco i uciekłam.
i jakoś nie mam odwagi wrócić ;)
wszystko się zmienia :)
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez scrat 08 maja 2010, 21:56
Ridllic napisał(a):Adaś Ty grzeszniku ja przypuszczam co tam w Twojej głowie siedzi ;)

Ty pojęcia nie masz, jakbyś przypuszczał to byś ze mną nie gadał, nikt z was by nie gadał :D
Przyjaciel forum

przez Paranoja 08 maja 2010, 22:29
ja nie gadam :lol:
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Paranoja 08 maja 2010, 22:36
też mnie to nieco irytuje
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez shadow_no 09 maja 2010, 16:03
Śmiertelniczka, czas oczekiwania wynosi dwa dni. Jeżeli coś zostanie napisane w krótszym czasie niż 48h automatycznie jest to dopisywane do poprzedniego postu.

przez Paranoja 09 maja 2010, 16:12
shad pomóż mi bo już nie wiem co mam robić. Jak mam ustawić czas bym miała aktualny przy postach a nie godzine wcześniejszy. Próbowalam na tysiąc sposobów i nic nie wychodziło.
ExModerator

przez shadow_no 09 maja 2010, 16:51
Paranoja, klik: ucp.php?i=165
ustaw UTC+1 i zaznacz 'uwzględniaj czas letni'

przez yans 10 maja 2010, 12:04
shadow_no napisał(a):
Aż mi głupio wpadać w środek tej zażartej dysputy ale mam pytanie do admina... no i tak jakoś... muszę akurat tutaj. Czemu jak zaglądam w nowe posty i klikam przy niektórych tematach w ikonkę "pokaż pierwszy nieczytany post" to mnie odsyła uparcie do jakiegoś postu sprzed paru dni? To pewnie moja wina (w sensie mojej przeglądarki?) Można coś z tym poczynić?

Jeżeli ten post z przed paru dni by nie przeczytany to właśnie tam Cię odsyła. :) To nie pokaż najnowszy post tylko pokaż pierwszy nieprzeczytany...

Ja rozumiem, i właśnie o to chodzi że do tych tematów zaglądam regularnie i chcę czytać od pierwszego nieprzeczytanego, a ten do którego mnie odsyła czytałem już ze 20 razy ;) Dla niektórych tematów odsyła mnie poprawnie, dla niektórych uparcie do tego samego. Teraz sobie przypomniałem że na forum powinien być klawisz "oznacz wszystkie jako przeczytane" - poszukam, może to naprawi problem.
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez agusiaww 10 maja 2010, 12:07
Korba ja juz nie wchodze na czat, bo jak weszlam kilka razy to wszyscy smeca, rzucaja kur@wami, i w sumie w kolko tocza sie rozmowki w zamknietym gronie :mrgreen: Takze to nie dla mnie :) Moze zrobic drugi czat ? :shock: dla reszty :D -tych spoza grona :great: Ja wchodzilam jakos z 8 lat temu na irca to bylo inaczej - wszyscy sie witali, otwarcie przyjmowali innych, ja rozumiem, ze nie od razu wieszac sie na szyje i rozdawac cmoki,,,ale oczekiwalam atmosfery mniej dolujacej: a tam kazdy narzeka....no i te bluzgi :shock: albo ja juz jestem za stara na takie gadki :-| :mrgreen: bo wlasnie czlowiek czuje sie obco i jakos nie na miejscu -jakby przeszkadzal a reszta ze robi łaske ze sie odezwie.
Ostatnio edytowano 10 maja 2010, 12:14 przez agusiaww, łącznie edytowano 1 raz
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg