Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez Conrado31 08 maja 2010, 10:51
yh.. no rozmowa wydaje mi się pozbawiona sensu... ale te emocje, aż mi kipią z monitora..
może faktycznie byłoby lepiej, ze względu na nerwicowców, żeby malowania nicków nie było...
z innej jednak strony.. chciałbym być zielony
ale jakby mi cudem dali kłóciłbym się jak lew o odcień :lol:
tak... krew, flaki, walające się kończyny.. czuje się czasami, jakbym film z gatunku gore oglądał 8)
nie to jednak telenowela :P

przez paradoksy 08 maja 2010, 11:28
Conrado31 napisał(a):tak... krew, flaki, walające się kończyny.. czuje się czasami, jakbym film z gatunku gore oglądał 8)
nie to jednak telenowela :P

leżę

:lol: :lol: :lol:
paradoksy

przez Paranoja 08 maja 2010, 12:39
ja się nie znam, ja mam zaburzenia osobowości :lol:
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Shadowmere 08 maja 2010, 12:42
A nie widac,że robimy sobie jaja :shock: Niektórzy naprawde malo ogarnieci są.
Shadowmere

przez paradoksy 08 maja 2010, 12:45
Jeszcze trochę nt. dziecinady - dziewczynki, wasze zachowanie to czysta dziecinada :!: Pytacie: dlaczego :?: Otóż, nie dlatego, że mi ten temat "nie pasuje" i lubię używać tego słowa ( :lol: ), tylko z samego faktu, że was powstanie tej grupy po prostu BOLI, i na nic te przesycone ironią i sarkazmem wypowiedzi, bo tak naprawdę wszyscy wiemy, o co chodzi... Najpierw piszecie, że nie chodzi o kolorki, to o co chodzi? Jeśli chcecie, to sobie stwórzcie swoje grupy, gdzie chcecie i kiedy chcecie, nikt Wam nie broni.
Nie ma to jak być w centrum zainteresowania. Poza tym - no przyznajcie, po prostu baaardzo Was ciekawi o czym się tam pisze. I dlaczego nie WY tam piszecie. No cóż. Tak wyszło.
A na poważnie - skoro forum to nie wasze życie i wcale Was to nie boli - to po co te ostatnie (chyba już) 5 stron pytań retorycznych?

ed:
żarty żartami, ale to ogólne oburzenie jest...absurdalne. :lol:
paradoksy

przez Goldielocks 08 maja 2010, 12:48
magdalenabmw napisał(a):Widzę, że najbardziej boli ta dyskusja osoby pokolorowane :great: I te pokolorowane osoby się najbardziej tłumacząąą, że hej :mrgreen: heh

Te "pokolorowane" osoby starają się załagodzić sytuację. Bo to nie "smerfy" rozpoczęły tą "dyskusję"...

magdalenabmw napisał(a): się z K. we wszystkim co pisze, jesteśmy głupie i kłócimy się o durne kolory nicka, i cholernie Wam zazdrościmy tych znajomości w realu, tego, że możecie zadzwonić do admina jak Wam żle i że ktoś docenił Wasz wkład w forum.

Zazdrość to uczucie wybitnie autodestrukcyjne. Współczuję... Tym bardziej, że określiłaś siebie, jako cyt. "głupią"...

magdalenabmw napisał(a):, przyjmijcie moje najszczersze gratulacje :roll:
I nie tłumaczcie się tak, bo to wygląda jak byście miały coś do ukrycia ? ;)

Dzięki. ^^ :P Niby, co mamy mieć do ukrycia? Coś sugerujesz? Brzmi chamsko...

magdalenabmw napisał(a): mojej strony też bez odbioru.

Hmmmm no cóż... :>
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez Shadowmere 08 maja 2010, 13:02
paradoksy, :shock: radzialbym przeczytac moje posty na ten temat.Z mojej strony to jest jawna kpina, i caly ten temat jest bardziej zabawny niż żenujący.padlo kilka pytań i nie wiedziec czemu zrobił sie efekt śnieżnej kuli-każdy coś tam podsycił,cos dodal od siebie.Każdy może sie obruszyc z zazdrości,że ktos ma niebieski nick jesli powiedzmy,ma 20 lat,albo 18.Natomiast jeśli ktos 30letni zaczyna sie obruszac na kogos 20 letniego,"zazdrościsz mi..bla bla bla",to jest to szczerze żałosne.
Każdy wiek ma swoje prawa.. :D Śmiertelniczka, jak dla mnie jest ewidentnie widoczne,że robimy (w każdym razie ja) sobie żarty w tym temacie,bo przecież jest to pierdoła nad pierdołami.Nawet nie chce sobie wyobrażać,że ktokolwiek potraktował to serio :o .Nie wiem za co mi dziekujesz, w każdym razie nie ma za co :P
Shadowmere

przez paradoksy 08 maja 2010, 13:04
Skoro to wszystko to jawna kpina, to może pora zamilczeć na ten temat i wypowiadać się w jakichś ciekawszych, np. ile-razy-w-tygodniu-uprawiacie-seks-t8919.html :?: :mrgreen:
paradoksy

przez Shadowmere 08 maja 2010, 13:05
paradoksy, wczoraj wypowiedzialam sie tam ze 30 razy :mrgreen: .ale ok.
Shadowmere

przez Paranoja 08 maja 2010, 13:16
jak zwykle doksia pięknie podsumowała. Gdyby nikogo to nie ruszało, nie byłoby tej "dyskusji". proste. nie wiem jak wy, ale ja idę na grilla ;)

wam też radzę odejść na chwilę od komputera i wirtualnego świata.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Shadowmere 08 maja 2010, 13:18
Paranoja, mnie tam to ruszyło :D
Shadowmere

przez Ridllic 08 maja 2010, 13:21
ciumcnijcie sie i dajcie już spokój . były pytania ,były odpowiedzi, były żarty, i nawet była smycz do duszenia :mrgreen: kurcze to chyba nie tu ale byla ;)
Ridllic

przez scrat 08 maja 2010, 13:25
Zafiksowałeś się na temat tej smyczy :D
Przyjaciel forum

przez linka 08 maja 2010, 13:32
Ridllic, marzy ci się taki krawat na siusiaka? :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg