Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez K. 07 maja 2010, 17:47
shadow_no, Kotku, nie, napisałam kolejny post, wysłałam też wiadomość PW :angel:

Czy widzisz sens, żebym pisał publicznie że użytkownik X pomógł nam w tym, a Y w tym, Z mnie pocieszał co w konsekwencji przełożyło się na to i na to.

Ty wyznaczasz przyjaciół FORUM, czy swoich przyjaciół ?
I od jakiej strony ta 'przyjaźń' ? Ja myślałam, że w sensie udzielania się, pomagania innym użytkownikom, wspierania. Przecież to dla nich miejsce.
Może od tego trzeba byłoby zacząć.

Ale wiedz o tym, że ludzie po prostu będą się pytać, tylko to chciałam zaznaczyć. :angel:
“I'm tough, ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bit*ch, okay.”
K.

przez Ridllic 07 maja 2010, 17:51
K., nie rozsmieszaj mnie, do mnie piszesz , że odpowiadam jak dziecko a sama stawiasz się w świetle obrączyni dziewczynek które nie dostaly kolorku no wybacz jeśli to dorosły tryb postępowania to faktycznie może wole pisać jak dziecko dalej .< sama wsppomniałaś "bo ja chce" "pisakownica" > i pewnie nie widzisz nic dziecinnego we wlasnym tekscie ??

zasadnicze pytanie kto się zachowuje jak dziecko "inni maja to ja też chce " raczej to jest dziecinne ,ani Ty ani ja nie decydujemy i nie jesteśmy właścicielami tego forum i nie nam o tym przychodzi decydować więc dziecinne zachowaniem jest ingerować w sprawy ktore nie są sprawami do ktorych mamy jakiekolwik prawo decyzji tak zarzadziła sobie administracja i to ich sprawa czy nadali kolor tęczowy czy jasno seledynowy a kto do tej grupy należy to ich decyzja i tyle , więc dziecinne zachowanie w stylu dlaczego ja nie mam jest nie na miejscu raczej .
Ridllic

przez K. 07 maja 2010, 17:53
Ridllic, a Ty biedny nie wiesz co to jest ironia i przenośnia :*
“I'm tough, ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bit*ch, okay.”
K.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez shadow_no 07 maja 2010, 17:58
K., Kocico :mrgreen: otóż odnośnie pw na razie nie mam pomysłu jak by to miało wyglądać, więc nie odpisuję. :-)

Ty wyznaczasz przyjaciół FORUM, czy swoich przyjaciół ?

Jeżeli moi przyjaciele bezpośrednio przekładają się na pozytywny rozwój forum nie widzę przeszkód żeby ich nie wyznaczyć tutaj. To jest dziwne? Wg. mnie normalne. :)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Ridllic 07 maja 2010, 18:03
K., a Ty biedna nie wiesz co to odpowiedz na prosto pstawione pytania i sprecyzowana opinie :*

dziewczynki chciały odpowiedzi .więc im jej udzieliłem , a ,że nie wszyscy świecimy błekitem takie życie .
Ridllic

przez K. 07 maja 2010, 18:07
shadow_no, Kotku, ja tu jestem od pomysłów. 8)

Jeżeli moi przyjaciele bezpośrednio przekładają się na pozytywny rozwój forum nie widzę przeszkód żeby ich nie wyznaczyć tutaj. To jest dziwne? Wg. mnie normalne. :)

Mamy po prostu inną teorię przyjaźni.
W jakiejkolwiek formie.
Wydaje mi się, że dla forum to osoby, które coś od siebie dają. Gdzie jest to WIDOCZNE albo przynajmniej podane do wiadomości użytkownikom. Tym szarym, niewidocznym, nie rozmawiającym na czacie zawsze, codziennie i niezmiennie, tych co nie mają prywatnego i jakże tajnego numeru telefonu do Admina.

A jeszcze do wcześniejszego postu Pana Moderatora jak dobrze pamiętam - to, że jest to 'nie nasze forum' nie oznacza, że nie mamy prawa głosu.
Bez nas to forum nie istnieje i tę wiadomość dobrze byłoby zapisać sobie na dysku twardym.
To coś jak artysta bez fanów. Może być świetny, utalentowany, mądry, błyskotliwy i inteligenty, ale cóż z tego, jak będzie miał gdzieś swoich fanów, w końcu się odwrócą.
Nie ma ludzi niezastąpionych.
Ps. Nie denerwuj serduszka, bo jego szybsze bicie lepiej zarezerwować sobie na seks lub inne przyjemności :*

Kotki.

[Dodane po edycji:]

dziewczynki chciały odpowiedzi .więc im jej udzieliłem , a ,że nie wszyscy świecimy błekitem takie życie .

Ty chyba nie rozumiesz nadal.
Przecież to nie chodzi o ten cholerny kolor!
Myślisz, że tak każdy się rwie do tego i chodzi o czystą zazdrość ?
Mylisz pojęcia, znów mylisz pojęcia.

Bo ja i tak wolałabym mieć ruszoffy.
K.

przez magdalenabmw 07 maja 2010, 18:12
Ridllic napisał(a):K., nie rozsmieszaj mnie, do mnie piszesz , że odpowiadam jak dziecko a sama stawiasz się w świetle obrączyni dziewczynek które nie dostaly kolorku

:evil: :evil: :evil:
To ma być o mnie i o Shadowmere?
magdalenabmw

przez shadow_no 07 maja 2010, 18:15
Bo ja i tak wolałabym mieć ruszoffy.

K., Ridllic, no proszę. Jednak coś Was łączy. :mrgreen:

Wydaje mi się, że dla forum to osoby, które coś od siebie dają. Gdzie jest to WIDOCZNE albo przynajmniej podane do wiadomości użytkownikom. Tym szarym, niewidocznym, nie rozmawiającym na czacie zawsze, codziennie i niezmiennie, tych co nie mają prywatnego i jakże tajnego numeru telefonu do Admina.

Możliwe. Bo dla mnie równie ważne jest dobre słowo czy pomoc taka nie koniecznie widoczna i namacalna.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez magdalenabmw 07 maja 2010, 18:15
p.s. Dokładnie K., nie chodzi o ten durny kolor. Geneza problemu tkwi gdzie indziej, ale mniejsza z tym.
magdalenabmw

przez Ridllic 07 maja 2010, 18:20
przeprasza jeśli Ci zdenerwowałem serduszko nie chcę być powodem twojej palpitacji lub nerwów absolutnie nie taki moj cel, bo jeśli chodzi o moje to raczej kulturalna wymiana zdań i opinii nie ma wpływu na moje serduszko ;)

a odnośnie dysku Twardego i artysty fan mu stroju i gitary nie wybiera na koncert ja dobrze rozumiem forum jest dla uzytkowników ale kiedy się człowiek decyduje zostać użytkownikiem ,decyduje się także na to ,że ktoś za to odpowiada i rozwija to w sposób zaproponowany przez użytkowników i po części według własnego uznania prawda ? amoże sie myle ;)

Ps. ja też rózowy też :mrgreen:
Ridllic

przez K. 07 maja 2010, 18:20
Bo dla mnie równie ważne jest dobre słowo czy pomoc taka nie koniecznie widoczna i namacalna.

To ... sporo osób tutaj jest przyjacielem tego forum, jeśli idziemy tym tokiem rozumowania.
Przecież właściwie opieramy się na słowach, z reguły dobrych. I fakt jest taki, że pomagamy.
A dla mnie zapłatą za nie są wiadomości na pw, częściej na gg od ludzi, którzy szukają pomocy.

magdalenabmw, jak to nie chodzi, to nie chcesz mieć ruszofego koloru razem ze mną, przecież cały czas się kłócę i jestem Waszą obrończynią ! :mrgreen:
K.

przez paradoksy 07 maja 2010, 18:22
dajcie sobie już spokój.. dziecinada :roll:
paradoksy

przez K. 07 maja 2010, 18:23
Ridllic, oj widzisz, jak jesteś miły, to aż tak mrrrr się robi.

Oczywiście, że według własnego uznania, ale musi się liczyć z tym, że to odbije się echem.
Ja po prostu nie lubię udawanego zdziwienia i stwierdzeń, które podciągnąć można pod ' ale o co Wam chodzi ? '.
Początek forum to co innego, później warto byłoby niektóre zmiany omawiać, myślę, że wtedy każdy mógłby się czuć nie jako kolejna cyferka w liczniku użytkowników, ale jako ktoś czyj głos jest ważny, pomysły i uwagi.
K.

przez magdalenabmw 07 maja 2010, 18:28
K. napisał(a):
magdalenabmw, jak to nie chodzi, to nie chcesz mieć ruszofego koloru razem ze mną, przecież cały czas się kłócę i jestem Waszą obrończynią ! :mrgreen:

No masz rację w sumie :smile: Dzięki!
Tylko nie o kolor się rozchodzi, a teraz nas mają za jakieś idiotki które się kłócą o kolor nicka :roll:

paradoksy napisał(a):dajcie sobie już spokój.. dziecinada :roll:

Doksy, nie wiem czemu ale zawsze jak jest jakiś problem na forum to piszesz że to jest dziecinada. Nie, to nie jest dziecinada. Pojawiły się zmiany, zwykli użytkownicy mieli kilka pytań, jest dyskusja w odpowiednim do tego typu pytań temacie... Więc o co chodzi?
magdalenabmw

Sortuj wg