Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez Shadowmere 07 maja 2010, 13:56
magdalenabmw, wybacz mi też jestem wścibska.dlaczego jestes obserwowana :?: :P
Shadowmere

przez Ridllic 07 maja 2010, 13:58
Administracja postanowiła stworzyć nową grupe użytkowników . range nadaje administrator jeden drugi lub trzeci , ludzie Ci dość często są użytkownikami kanału IRC znają się już dość długi czas i nie ma to na celu wyróżnienia nikogo . docelowo subforum IRC bedzie raczej niewidoczne dla osób poza tej grupy , ogólnie maja tam być sprawy troszeczke prywatne bo Ci ludzie sie w wiekszości przypadków znają osobiście nie ma to nic wspólnego z żadnym kółkiem wzajemnej adoracji nie rozumiem waszego określenia tak jak Moderatorzy maja swoje sub forum tak i uzytkownicy Irc mają swoje nic tu więcej nie ma do wyjaśnienia ludzie uprawnieni widnieja na liście użytkowników w kolorze błękitnym .
Ridllic

przez wovacuum 07 maja 2010, 14:04
aaa to czyli lipa :( nie dostanè jakiegos kolorku ;) :D pozdrawiam kolorowych :D
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 07 maja 2010, 14:07
Shadowmere- dostałam kiedyś ostrzeżenie za obrażenie pewnej Pani z Niemiec, która była tu na forum i obecnie ma bana. Potem dostałam ostrzeżenie bo mieliśmy taką krzywą akcję, że ktoś coś napisał, ja się poczułam urażona, chciałam oddać, nawyzywaliśmy się... No mniejsza z tym bo już jest ok, ale wtedy też zarobiłam ostrzeżenie. Tym oto sposobem wyleciałam z forum. Powstało kilka tematów, pare osób chciało aby admini mnie przywrócili na forum (za co dziękuję tym osobom). Po jakimś tam dłuższym czy krótszym czasie modzi i admini postanowili wprowadzić na forum rangę 'obserwowany' dla takich jak ja. I jestem znowu, odrodzona z popiołów ;)

Ridllic- ja też korzystam z IRCa, więc czemu mnie nie ma w tej grupie ? Wielu użytkowników forum korzysta z IRCa. A to, że znają się w rzeczywistości- ja też się znam w rzeczywistości z kilkoma osobami z tego forum, utworzycie nam specjalną grupę i dacie kolorowe nicki, tylko dlatego że znamy się osobiście i może też chcielibyśmy sobie pogadać prywatnie a nie publicznie ? ...
Żeby nie było- nie mam nic przeciwko czemuś takiego, ale to trochę niesprawiedliwe, bo takich ludzi którzy korzystają z IRCa i ludzi którzy się znają osobiście jest trochę na tym forum, a jednak nikt nie dostaje za to kolorowych nicków czy osobnego forum.

A propo- skoro chcecie mieć taką prywatę to lepiej to opracujcie, bo każda osoba, nawet nie zarejestrowana, może przeczytać co piszecie.
magdalenabmw

przez Shadowmere 07 maja 2010, 14:15
hmmm...czyli trzeba sie znać w "realu" żeby zostac przyjacielem forum :?: co ma znanie sie w realu to przyjaznienia sie z forum? Może lepiej by błękitne napisy głosiły: "przyjaciel moderatora" :pirate: to by sie przynajmniej zgadzalo z prawdą.
Shadowmere

przez Ridllic 07 maja 2010, 14:21
magdalenabmw, świat się rządzi niesprawiedliwością :mrgreen: odpowiedzmy sobie dlaczego Cie nie ma hmm
sądze ,że dlatego iż nie należysz do tej grupy ja też nie znam tych osób i nie należe i nie mam "kolorowego nicku" mam taki sam jak Ty i jakoś potrafie oddychać :mrgreen: dla mnie to całkowicie sprawiedliwe nie znam osobiście nie należe rozumiem ,nie pcham się,nie sieje zamętu o duperelke ;) co do opracowania przeczytaj moj post wyżej "docelowo będzie niewidoczy"

Ps. Osoby korzystaja częściej z tej formy komunikacji na forum a nie tylko od czasu do czasu

mam nadzieje że troszkę wyjaśniłem .

[Dodane po edycji:]

Shadowmere, posądzasz o kolesiostwo i mam do Ciebie pytanie skąd takie podejrzenia ?
Ridllic

przez magdalenabmw 07 maja 2010, 14:38
Ridllic- a czemu nikt mi i moim znajomym z reala (tudzież z Tesco) nie przydzieli osobnego subforum i kolorowych nicków?
Może my też byśmy chcieli takie mieć (tzn ja i znajomi ze Szczecina na ten przykład).
To niesprawiedliwe.
No ale dobra, mniejsza z tym... Też mi nowość że świat jest niesprawiedliwy...

Ja nie chcę się wpychać do tamtej grupy, bo mam większe problemy w życiu niż brak kolorowego nicka (no bez jaj :? ) ale ciekawi mnie dlaczego i po co takowa grupa powstała i dlaczego nie mogą powstać inne.

Zresztą, też nie rozumiem co ma znanie się w rzeczywistości do przyjaciela forum ?
p.s. A skoro często korzystają z IRCa to sam IRC im nie wystarcza? Po co mi dodatkowe forum?
magdalenabmw

przez Shadowmere 07 maja 2010, 14:44
Ridllic, .Sam napisales,że to jest" grupa ludzi ,którzy sie znają w realu"-to TY posądzasz innych o "kolesiostwo".
Nie przekręcaj moich słów,i nie dorabiaj ideologii.Nie iwdzę w swoim poście OSKARŻENIA,tylko pytania.
Shadowmere

przez Ridllic 07 maja 2010, 14:48
magdalenabmw, a kto powiedział że tylko z reala czy tam z tesco ?? :mrgreen: przeczytajcie dziewczyny jeszcze raz same to wywnioskowałyście jest wielu uzytkowników którzy maja range przyjaciel forum a nie ma błękitnego nicku . Piszesz że masz większe problemy ale to nie ja kontynułuje wyjaśniony temat ,jeśli tak zazdrościsz tego błękitnego nicka napisz do administratora ,że Ty też chcesz i kropka ! ale skoro nie należysz do tej grupy to raczej Ci go nie nada .

Pewnie nie wystarcza a po co im specjalne subforum to wiedzą tylko Oni
Ridllic

przez shadow_no 07 maja 2010, 14:50
Hej,
Ja nie chcę się wpychać do tamtej grupy, bo mam większe problemy w życiu niż brak kolorowego nicka (no bez jaj ) ale ciekawi mnie dlaczego i po co takowa grupa powstała i dlaczego nie mogą powstać inne

Nowa grupa IRC powstała w celu usprawnienia komunikacji między stałymi użytkownikami czata. Czat funkcjonuje już kilka lat, dużo stałych bywalców zna się osobiście i czasami pojawiają się tematy których za bardzo nie ma gdzie umieścić w innych subforach (chociażby informacje o spotkaniach). Do grupy należą osoby które jak napisałem są stałymi bywalcami (mają +v). Doszukiwanie się jakiegoś spisku jest nie na miejscu. Nikt nie jest faworyzowany. Wyróżnienie kolorem czy rangą nie wiąże się z innymi przywilejami niż dostęp do subforum, które jest ukryte dla osób nie związanych z kanałem #nerwica.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez magdalenabmw 07 maja 2010, 14:51
Rid, w nosie mam tego nicka, nie o to mi chodzi... Chciałam się tylko dowiedzieć dlaczego akurat TAMTA grupa znajomych dostała takie przywileje a nie na przykład MOJA grupa znajomych, czy grupa znajomych Władysława z Koziej Trąbki...

p.s. Nie doszukuję się spisków, zadałam tylko pytanie bo mnie coś zaciekawiło. Przecie po to jest ten temat aby zadawać pytania.

p.s.2. Na spotkania można się umawiać w tematach miast, jak my w Szczecinie.
magdalenabmw

przez Shadowmere 07 maja 2010, 14:56
O Chryste.nie doszukuję sie spisku.w życiu.
Kozia Trąbka :shock:
Shadowmere

przez shadow_no 07 maja 2010, 14:57
magdalenabmw, widzę, że bardzo Cię boli to że powstała ta grupa. Nie wnikam czym to jest spowodowane, nie mniej jednak jeszcze raz powtarzam, że takie subforum i grupa wg. nas była potrzebna dlatego ją stworzyliśmy. Subforum jest ukryte więc nadal nie wiem czemu tak bardzo Ci to przeszkadza.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Ridllic 07 maja 2010, 14:57
Shadowmere napisał(a):Ridllic, .Sam napisales,że to jest" grupa ludzi ,którzy sie znają w realu"-to TY posądzasz innych o "kolesiostwo".
Nie przekręcaj moich słów,i nie dorabiaj ideologii.Nie iwdzę w swoim poście OSKARŻENIA,tylko pytania.

znaczy że kogo ja oskarżam ?? :roll: i jakiej ideologii ? :mrgreen:

napisalaś jakiś oskarżający tekst o tym co ma głosić blekitny napis "przyjaciel moderatora" więc zadalem pytanie dlaczego bo nie ja jeden w tym zauważylem oskarżenie w słowach że błekitne nicki są dla naszych lepszych znajomych .
Ridllic

Sortuj wg