Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez snaefridur 12 sty 2007, 00:41
DarkAngel napisał(a):wole skypa....mniej zachodu i prościej...ale czasu IRC były piekne

Oj tak,świetnych ludzi wtedy poznałam.Niesamowitych.
snaefridur

przez korres1 12 sty 2007, 01:02
Bradzo to fachowe dzieki. tylko jak wejsc na strone z paskienm kontrolnym emblematow?

przez shadow_no 12 sty 2007, 01:43
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gusia 12 sty 2007, 14:36
s.Chciałam jeszcze zapytać..hmmm..co znajduję się na dolnym pasku..zaraz obok START..? Rolling Eyes "Zabawy ora......" ? Rolling Eyes Hmmm...

Artucha DA origami lubi,łamie papier... :mrgreen:
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez korres1 31 sty 2007, 23:34
chcialam wstawic jakis obrazek od siebie, ale maja za duzy rozmiar. Moze macie cos na skladziku w przepisowej nimenklaturze?

[ Dodano: Sro Sty 31, 2007 11:34 pm ]
SUKCES!!! Mam swój własny obrazek. Uff, ale się namordowałam. Dzięki wszystkim, którzy się pochylili nad moim problemem :D

Zawiedziony tym forum

przez Klezus 02 lut 2007, 13:09
Myslałem że znajde tutaj jakieś wskazówki jak sobie pomóc ale oprócz porad typu idż do lekarza nic tu niema :) każdy opisuje tylko swoje objawy... Tak naprawde trzeba pomagać sobie nawzajem żeby wyjśc z tego bo lekarze nic tu niepomoga. Pozdrawiam

"Najczęściej w naszym życiu spotykamy się z serdeczną obojętnością" cytat pasuje jak ulał ;)
Człowiek jest tyle wart ile jest w stanie zrobić dla drugiego człowieka...

Chcesz porozmawiać na temat NN pisz na pw...

przez maiev 02 lut 2007, 15:47
Klezus napisał(a):Tak naprawde trzeba pomagać sobie nawzajem żeby wyjśc z tego bo lekarze nic tu niepomoga.

Masz racje trzeba pomagać sobie. Uważasz że bardziej byśmy pomagali, gdybyśmy odradzali wizyty u lekarza?? przeciez my tutaj nie jesteśmy lekarzami. Pomagamy sobie tak jak umiemy i tyle. Dla wielu ludzi ważne jest to że nie są sami z takimi problemami. Ale wiadomo że forum internetowe nie jest lekiem na wszelkie problemy.
Przykro mi że nie znalazłeś tu pomocy, chociaż troche mnie to dziwi. Ja np znalazłam. Ale nawet nie wiem jakiej pomocy oczekiwałeś. Może miałeś inne oczekiwania niż ja. Pozdrawiam Cie serdecznie!
"I need a new version of me..."

przez agapla 02 lut 2007, 16:26
Ja moge powiedzieć z całą odpowiedzialnością ze mnie to forum uleczyło i nikt mi nie doradzał że mam iść do lekarza ,po prostu szukałam takich rad które według mnie były trafne i zastosowałam się do nich (interesowała mnie tylko medycyna niekonwencjonalna),każdy może znaleźć tu coś dla siebie tylko trzeba umieć szukać a potem sie do tego stosować .Jedno jest pewne wsparcia mozemy szukać u innych ale pomóc sobie w tym schorzeniu możemy tylko sami :!: pozdr
Ostatnio edytowano 04 lut 2007, 16:43 przez agapla, łącznie edytowano 1 raz

przez Klezus 02 lut 2007, 18:54
Trudno mi się z wami nie zgodzić ale chyba nie dokońca mnie zrozumieliście mnie. Po pierwsze chodzi mi wyłacznie o sub forum Nerwica Natręctw. Po drugie ludzie tutaj przychodzą naprawde w desperacji i podbudowywanie się tym że ktoś to ma nic nieda. Wiadomo każdy musi sobie sam pomóc ale większość ludzi tutaj przychodzących jakby się już pogodziło z tym stanem i traktują forum jako miejsce wyzalenia się... Istota forum jest chyba poglebianie swojej wiedzy na temat .
Może to wina moderatorów którzy nie przykleili ciekawych wątków gdzieś tkwi problem tylko należy go znależć... W tej formie te forum NN jest mało pomocne :?
Człowiek jest tyle wart ile jest w stanie zrobić dla drugiego człowieka...

Chcesz porozmawiać na temat NN pisz na pw...

przez atrucha 03 lut 2007, 13:00
Moderatorzy pracują pełną parą. Jest masa rzeczy do zrobienia na forum. Nerwica Natrectw to dośc specyficzne subforum. Więcej rad z tym związanych można znaleźć w Nerwicy Lękowej (oczywiście mówię o subforach)
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez shadow_no 03 lut 2007, 16:28
Każdy pomaga tak jak najlepiej potrafi.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez hackthebrain 03 lut 2007, 18:08
bo wina zawsze jest ze strony admina :twisted:

przez didado1 03 lut 2007, 18:44
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 14:52 przez didado1, łącznie edytowano 2 razy

przez dark. 03 lut 2007, 19:20
Klezus napisał(a):Po drugie ludzie tutaj przychodzą naprawdę w desperacji i podbudowywanie się tym że ktoś to ma nic nie da. Wiadomo każdy musi sobie sam pomóc ale większość ludzi tutaj przychodzących jakby się już pogodziło z tym stanem i traktują forum jako miejsce wyżalenia się.

No i po to jest chyba to forum.
Niektórym to pomaga, gdy napisze co mu dolega, dostanie poradę co ma zrobić do jakiego specjalisty się wybrać.

.. Istota forum jest chyba poglebianie swojej wiedzy na temat .

Tak zwłaszcza przy tego typu wątkach :roll: . Nie podoba ci się mogłeś podbić do jakiegoś admina i powiedzieć co ci leży. Ale wolałeś założyć thread i czekać że ktoś cie poprze i będzie można ponarzekać na "władzę"
Z tego co widziałem to forum ma koło roku (może ktoś mnie poprawić ;) ) więc nie oczekujcie że wszystko będzie cacy. "Nie od razu Kraków zbudowano". :)
Widze także że moderatorzy nie potrzebnie się z tego powodu spinają. Post hackthebrain był raczej "żartem"

Proponuje założyć i przykleić np. temat: "Problemy techniczne oraz propozycje zmian na forum"

Ps. nie liże dupy adminom i modom :x

edit. chyba troche pokręciłem swoją wypowiedź :lol: dopiero wstałem

pozdrawiam

dark.

Sortuj wg