Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Kompetenecje moderatorów, c.d.

przez amorek1234 21 kwi 2010, 02:00
wiesz co skoro juz ta szopka powstala niech trwa...

Pstryk napisał(a):nie mam pojęcia o czym piszesz kolego - wyczytałam, że cierpisz na zaburzenia osobowości (grg21).... ech i widzę, że internet Ci w ogóle nie służy... żenada.

zenada to to co teraz robisz.. ciekawe ze wczoraj wieczorem nie czytalas o moich zaburzeniach.. bedac gdzie?? az mi zaczyna byc glupio ze takie sytuacje ujzaly swiatlo dzienne...ale coz... ciezko mi sie teraz zatrzymac...
Beata dobrze wiesz ze ja mam tylko podejrzenie z/o do dalszego rozpoznania... a to ze Ci poniekad zaufalem odbija sie na mnie i to zdrowo... sporo ludzi bedzie niezadowolonych z tego co dzis mialo miejsce... a zaczolo sie od postu śmiertelniczki.. i spokojnie moglo sie na tym skonczyc... prosze Cie zajmijcie sie z kolezanka zza sciany/DOXY/ swoimi problemami schorzeniami... i nie staraj sie ze mnie robic tu kogos z z/o ... bo u mnie to moze byc jeszcze harakter.. ale u Ciebie...:) pozdrawiam again

gregory21

ps. ciezko to wkleic nawet tak pilnuja zebym nie zalozyl nast konta:)

[Dodane po edycji:]

tyle z mojej strony:) zegnam

kto bez winy niech pierwszy rzuci kamien..

przez Pstryk 21 kwi 2010, 02:15
nie mam pojęcia o czym piszesz - zielonego - robisz sobie z czyjegoś tematu prywatną krucjatę i m.in. za to będziesz sukcesywnie banowany - a Twoje bajki, które wymyślasz na mój temat mnie nie ruszają - heh nawet zabawne przynajmniej się wszyscy pośmieją :lol:
Pstryk

przez linka 21 kwi 2010, 08:55
amorek1234 napisał(a):kto bez winy niech pierwszy rzuci kamien..

Kamieniem ;)

Jak na razie to Ty się tu najbardziej rzucasz.

Naprawdę, czy my jesteśmy tacy źli i podli, nie obraliśmy sobie za cel uprzykrzania życia użytkownikom..... :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ridllic 21 kwi 2010, 09:03
Właśnie Grzegorzu dobrze napisałeś ,że to forum jest publiczne a Ty za wszelką cenę starasz się oczernić i zaatakować Beatę a przy okazji dowalić Baśce za zaistniałą sytuacje w życiu prywatnym a jak już uda Ci się zaczepić którąś z wyżej wymienionych dziewczyn to starasz się publicznie zwalić winne ,że to one Ci robią krzywdę , mówisz ,że masz podejrzenie tylko niestety po zachowaniu wnioskuje ,że siedzisz w tym głębiej niż Ci się wydaje . Grzegorz jednym słowem dla mnie to jest żałosne co wyprawiasz w takim wieku ,jesteśmy równolatkami i nie wyobrażam sobie siebie tak zachowującego się ,ogarnij to troszkę i bądź facetem co się stało przyjmij z pokorą a nie niszcz życia innym za przeszłość !

tyle tylko chciałem Ci przekazać .
Ridllic

przez Shadowmere 21 kwi 2010, 09:50
"Basia"-jakie śliczne imię.Córeczkę tak nazwę. :pirate:
Shadowmere

przez depresyjny86 21 kwi 2010, 13:38
Pan Grzegorz dzisiaj ostregł mnie,zebym uważał co do kogo piszę :D
Rid-100 procent zgody z tym co napisałeś.
:)

przez grzes21 21 kwi 2010, 16:34
Ridllic napisał(a):Właśnie Grzegorzu dobrze napisałeś ,że to forum jest publiczne a Ty za wszelką cenę starasz się oczernić i zaatakować Beatę a przy okazji dowalić Baśce za zaistniałą sytuacje w życiu prywatnym a jak już uda Ci się zaczepić którąś z wyżej wymienionych dziewczyn to starasz się publicznie zwalić winne ,że to one Ci robią krzywdę , mówisz ,że masz podejrzenie tylko niestety po zachowaniu wnioskuje ,że siedzisz w tym głębiej niż Ci się wydaje . Grzegorz jednym słowem dla mnie to jest żałosne co wyprawiasz w takim wieku ,jesteśmy równolatkami i nie wyobrażam sobie siebie tak zachowującego się ,ogarnij to troszkę i bądź facetem co się stało przyjmij z pokorą a nie niszcz życia innym za przeszłość !

tyle tylko chciałem Ci przekazać .

Gdybys uwaznie przejzal wyzej wymieniony temat zauwazyl bys ze to Pstryk wlaczyla sie w i tak glupia dyskusje... od slowa do slowa wyszlo co wyszlo... , pozatym co Ty mozesz powiedziec o Pstryk i Doxy... znasz je tylko z Forum i czata... gdyby tak bardzo Ci na nich zalezalo zjawil bys sie ostatnio... to byl watek o bezpodstawne usuniecie postu... zrobil sie z tego cyrk , rid jesli cos chcesz wez od Pstryka moj nr gg i pisz tam nie chce mi sie zakladac ciagle nowych kont...

człowiek nerwica napisał(a):Pan Grzegorz dzisiaj ostregł mnie,zebym uważał co do kogo piszę :D
Rid-100 procent zgody z tym co napisałeś.

a Ty Dareczku wchodzacy wszystkim bez wyjatku bez wazelinki... wklej calosc co do Ciebie wyslalem , przy okazji skoro wklejasz priv.. moze wkleisz logi z rozmowy z czata kiedy odgrazales sie do mnie nie wiedzac ze to ja.. zajmij sie swoimi problemami ok.. i napisze to poraz kolejny skoro masz mi cos do powiedzenia, ja naprawde chetnie poslucham... tylko zapytaj mamy kiedy mozesz wyjsc

jesli jeszcze ktos ma jakis problem piszcie na gg... nie chce mi sie serio kont zakladac

pozdrawiam gregory21

[Dodane po edycji:]

Ridllic napisał(a): co się stało przyjmij z pokorą a nie niszcz życia innym za przeszłość !

jeszcze to ja mam chyba pozadne zaburzenia... co sie stalo?? jaki ja mial bym powod niszczyc Beacie zycie?? moze Ty znasz wtedy sie nad nim zastanowie...
Ostatnio edytowano 21 kwi 2010, 16:40 przez grzes21, łącznie edytowano 1 raz

przez scrat 21 kwi 2010, 16:39
Czytając twoje posty odnoszę wrażenie że nie 21 a 12 i nie grześ a lat...
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 21 kwi 2010, 16:39
Greg powiem tylko tyle:żal mi Ciebie.
Ostatnio edytowano 21 kwi 2010, 16:42 przez depresyjny86, łącznie edytowano 1 raz

przez grzes21 21 kwi 2010, 16:42
człowiek nerwica napisał(a):Greg gdybym mial wszystko wklejac to by to 2 strony zajelo jak nie wiecej.....Poza tym nigdy Ci nie grozilem,tylko Ty mnie.

w sumie Pstryk obiecala sprawdzic ten log u doxy na kompie , mam nadzieje ze to zrobi i wyciagnie konsekwencje tym razem...

scrat napisał(a):Czytając twoje posty odnoszę wrażenie że nie 21 a 12 i nie grześ a lat...

moj drogin adm. mam 28 lat tak pozatem:) ale moze i sie zachowuje na 12 co te z/o robia z czlowiekiem pozdrawiam

przez depresyjny86 21 kwi 2010, 16:47
Czyli jednak przyznajesz,że owe zaburzenia osobowosci masz :D

przez scrat 21 kwi 2010, 16:48
grzes21 napisał(a):
scrat napisał(a):Czytając twoje posty odnoszę wrażenie że nie 21 a 12 i nie grześ a lat...

moj drogin adm. mam 28 lat tak pozatem:)

To nie świadczy na twoją korzyść.

ale moze i sie zachowuje na 12 co te z/o robia z czlowiekiem pozdrawiam

Cieszę się, że masz tego świadomość. Szkoda że nie zdajesz sobie sprawy z tego, że nie każdemu twoje zachowanie musi odpowiadać. Publiczne pranie prywatnych brudów jest oznaką szczeniactwa, na które nie ma na tym forum miejsca. Na twoim miejscu cieszyłbym się, że dziewczyny jeszcze nie zgłosiły twojego nękania (w realu - nie tego internetowego) tam gdzie zgłasza się osoby twojego pokroju.
Przyjaciel forum

przez Majster 21 kwi 2010, 17:57
Ludziska - dajta już pokój, tak tej debaty nie skonczycie, zawsze wróci i bedzie sie odszczekiwał. Ja kiedys polazłem na łąke i wdepłem w coś ciepłego, a potem, jak już chciałem to zetrzeć z buta, to coraz wiekszy smród rozchodził się, i doszedłem do tego, ze najlepiej w ogóle byloby na tą łąkę nie włazic. Tak sie jednak nie da, dlatego doradzam wszem pod buty uważanie ;)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez Pstryk 21 kwi 2010, 19:21
idąc za doświadczeniem kolegi - zamykam bezsensowną dyskusję n/t nie n/t ;)
Pstryk

Sortuj wg