Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez magdalenabmw 20 kwi 2010, 11:47
Ja też mam pytanie odnośnie czata. Chciałam zapytać w jakim celu można zmienić sobie nick?
Pare razy byłam lekko hym.. wkurzona, zdziwiona? Bo pisałam sobie z kimś, nicka nie kojarząc, a potem okazywało się, że dobrze znam tą osobę. Takie zmienianie nicków wprowadza użytkowników w błąd. Ja jestem tutaj Magdą i tam też. Wchodzę na chata każdy wie, że ja to ja.
Pytałam kiedyś, czy mogę zmienić sobie nicka na forum. Napisaliście, że nie, bo to wprowadziłoby użytkowników w błąd. Tak samo jest na chacie. Zmiany nicków wprowadzają w błąd bo nie wiadomo z kim się gada. I tak np pytam kogoś o leczenie, niby obcego dla mnie, a potem okazuje się, że znam dobrze historię jego leczenia.
magdalenabmw

przez linka 20 kwi 2010, 12:00
magdalenabmw, już od dłuższego czasu mamy na czacie zasadę, ze nicka nie zmieniamy - dotyczy to każdego - a jeśli zauważymy takie postępowanie - delikwent zostaje poproszony o powrót do oryginalnego nicka, jeśli nie ma ochoty jest wyrzucany z czata.

Także nie masz się już o co martwić.

[Dodane po edycji:]

_incognito_, no nam tez możesz śmiało bi brawo - nie tylko adminowi.....a jeśli tak strasznie i okropnie przeszkadzają ci te bluzgi to zawsze możesz:
- nie uczestniczy w czacie ogólnym tylko porozmawia z poszczególnymi użytkownikami na priv.
- poszuka forum geriatrycznego - gdzie średnia wieku przekracza, nie wiem, 60 lat i tam ludzie nie używają takie języka jak ci obecni na czacie (zwykle to przedział wieku 17-29)
- Być ponad to i nie zwraca na to uwagi :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 20 kwi 2010, 12:18
Mhmy, rozumiem. Na pewno bardzo mi to ułatwi korzystanie za chata :smile: Dziękuję za odpowiedz.
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Kompetenecje moderatorów, c.d.

przez scrat 20 kwi 2010, 20:54
Śmiertelniczka napisał(a):Linka powiedziała, że jej on nie przeszkadza, ale to pewnie ona go wywaliła...

Powiem tylko że to nie Linka.
Przyjaciel forum

przez zbychu 20 kwi 2010, 21:06
piszac ze nie linka wsypałes paradoksy :mrgreen:
Nasze ciało wie,czego potrzebuje mózg,gdyz potrafi sie on tego domagać-czasami nawet w wyjatkowo drastyczny sposob.

przez *Wiola* 20 kwi 2010, 21:10
A o jakim temacie mowa?

Mówiąc szczerze , też nie do końca rozumiem na jakiej zasadzie są zamykane tematy. Czasem tam gdzie nie ma kłótni, po prostu ktoś je kończy. Czy taki zamknięty mniej obciąża forum?
Moderator

przez scrat 20 kwi 2010, 21:16
Śmiertelniczka napisał(a):Tajemnica?

Nie chcę ujawniać tego za tą osobę - jak uzna za stosowne to ujawni.
Myśleliśmy nad tym żeby wszystkie działania moderatorów były jawne ale póki co to nie jest odgórna zasada więc każdy stosuje się do niej wedle swojego uznania.

zbychu napisał(a):piszac ze nie linka wsypałes paradoksy :mrgreen:

Jakby jeszcze doxy była jedynym modem oprócz Linki...

wiola173 napisał(a):A o jakim temacie mowa?

O samobójstwach, jest w koszu.

Mówiąc szczerze , też nie do końca rozumiem na jakiej zasadzie są zamykane tematy. Czasem tam gdzie nie ma kłótni, po prostu ktoś je kończy. Czy taki zamknięty mniej obciąża forum?

Ogólnie to według subiektywnej oceny moderatorów. Kiedy temat jest nie na poziomie lub potencjalnie dyskusja w nim zmierza w stronę kłótni to jest zamykany. Zresztą jak na każdym innym forum... I czasem jeżeli vox populi jest dostatecznie silny to temat jest przywracany (było tak parę razy).
Przyjaciel forum

przez zbychu 20 kwi 2010, 21:21
nie trzeba byc Einsteinem zeby zupełnie słusznie przypuszczac ze to paradoksy..szczególnie w sytuacji gdy one obie tj.linka i paradoksy pozostawały w zaiteresowaniu tresci topiku jaki sporzadziła smiertelniczka...ale to szczegól...
Nasze ciało wie,czego potrzebuje mózg,gdyz potrafi sie on tego domagać-czasami nawet w wyjatkowo drastyczny sposob.

przez linka 20 kwi 2010, 22:11
Śmiertelniczka, a to zuprajz - nie ja :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez hysteric 20 kwi 2010, 23:31
Śmiertelniczka napisał(a):Niektórzy moderatorzy faktycznie pozwalają sobie na trochę za wiele. Mogłyście poczekać chociaż jeden dzień. Może akurat ktoś by chciał coś napisać. :roll: Nie mierzcie innych własną miarą. Za kogo wy się w ogóle macie? Napisałam coś chamskiego? Obraziłam kogoś? Możecie mnie nie lubić, ale jeśli myślałyście, że zrobicie mi przykrość wyrzuceniem tego tematu, to się trochę pomyliłyście... Linka powiedziała, że jej on nie przeszkadza, ale to pewnie ona go wywaliła... No właśnie, kto to zrobił? Nikt się nie podpisał. Przynajmniej się przyznaj. :?

to kto zamkna temat , to bardzo proste do sprawdzenia , mysle ze ten temat byl jak najbardziej ok jesli chodzi o tematyke tego forum... jesli piszemy o lękach , koszmarach , urazach z dziecinstwa, alkoholizmie, szpitalach psychiatrycznych , schizofreni to dlaczego nie napisac o probach?? a moze komus to pomoze , zrozumiec czy warto to podejmowac... osoba ktora zamknela ten temat , zreszta nie poraz pierwszy zostaje zamkniete cos tylko dlatego bo jakis mod ma taki kaprys , powinna zostac bynajmniej upomniana.. chociaz pewnie zostanie to potraktowane smiechem.. w gronie modow , a tutaj zrobia z tego maly cyrk... jak to bylo:) co wolno wojewodzie:) Pan T.Nowak powinien przypomniec wszechmogacym modom ze jest to forum publiczne ogolno dostepna dzialajace na jakis prawach... a nie tylko egzekwujace regulamin..

przez linka 20 kwi 2010, 23:42
hysteric, Przypominam też, że jest to forum pana T Nowaka i może zarządza nim jak mu się podoba..... ;)
Przyjaciel forum

przez hysteric 20 kwi 2010, 23:45
linka napisał(a):hysteric, Przypominam też, że jest to forum pana T Nowaka i może zarządza nim jak mu się podoba..... ;)

jestes taka pewna :)

przez Pstryk 20 kwi 2010, 23:54
ja nie czajem o co lata ale rzuciło mi się jedno - osoba posiadająca 2 posty na stanie się wypowiada n/t kompetencji moderatorów... tak poza tematem już nie robię offtopaXD kłóćcie się dalejXD

hysteric napisał(a):
linka napisał(a):hysteric, Przypominam też, że jest to forum pana T Nowaka i może zarządza nim jak mu się podoba..... ;)

jestes taka pewna :)

ooo :shock: jak to rozumieć :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Pstryk

przez hysteric 21 kwi 2010, 00:01
a co tu do rozumienia??

Sortuj wg