Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez Ridllic 25 mar 2010, 18:35
Madzia, nie gniewaj się ale zamilczaj już w tym temacie co 3 post Twój i nic z niego nie wynika tylko podsysa atmosfere pozatym zdominowałaś temat Adama i Tomasza .
Ridllic

przez magdalenabmw 25 mar 2010, 18:41
Przepraszam, masz rację. Za bardzo się rozpisuję. :-| Po prostu się trochę zdziwiłam. Od wczoraj cztery osoby odeszły. Sporo.

Dobra, milknę. Pozdrawiam ;)
magdalenabmw

przez Freddie Mercury 25 mar 2010, 19:03
Freddie Mercury

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ALEKS*OLO 25 mar 2010, 19:04
wow lepsze niz 'moda na sukces' usmiałam sie do rozpuku w tym topicu :lol: :lol: :lol:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Paranoja 25 mar 2010, 19:44
ostatnie kilka stron to jakiś oftop i tyle, do kosza bym dała. Jak ktoś chce iśc to niech idzie i już. A tu wielkie pożegnania itp. Weźcie ludzie na luz dajcie, to TYLKO forum.

[Dodane po edycji:]

Po prostu jakaś żenuła wielka.
Ostatnio edytowano 25 mar 2010, 19:47 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: jeszcze pare takich samych postów i na to samo wyjdzie..
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez shadow_no 25 mar 2010, 20:41
Ka_Po, aby selektywnie cytować należy zrobić do połowy to co napisałaś. Kiedy już masz tekst pomiędzy znacznikami [quote] blablabla [/ quote] po prostu kasujesz zbędny tekst.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez MOCca 25 mar 2010, 20:51
Czy mozna zresetować forum? :lol:
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Gods Top 10 30 mar 2010, 11:16
Czy pisanie tytułów, albo i samych tematów Caps Lockiem powinno być zawsze piętnowane ? Jak rozumiem, w netykiecie tekst napisany Caps Lockiem odczytywany jest jako krzyk. O ile zgadzam się z tym, by piętnować osoby "krzyczące" na innych, o tyle mam już wątpliwości czy podobnie powinno się traktować "krzyk", wyrażający rozpacz, bezsilność i to szczególnie na naszym forum ?

Z góry dziękuję za rozwianie, bądź potwierdzenie moich wątpliwości ;)
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez Natascha 30 mar 2010, 15:18
[quote="Śmiertelniczka"]Według mnie pisanie Caps Lockiem jest zabronione, bo po prostu niewygodnie się wtedy czyta.
:?: :?: :?:
Czym niby różni się czytanie tekstu pisanego caps lockiem od takiego bez!?

Moim zdaniem każdy powinien pisać tak jak mu pasuje. Przecież wyraża swoje własne emocje.
Jeżeli już coś powinno być zabronione to czepianie się stylu innych użytkowników. Ostatecznie nikt, nikogo nie zmusza do czytania postów, które go drażnią.
Natascha

przez shadow_no 30 mar 2010, 15:23
Nikt kto piszę całe posty z wielkiej litery nie jest 'piętnowany', lecz upominany. Śmiertelniczka słusznie zauważyła, że takie posty po prostu niewygodnie się czyta, podobnie z pisaniem całych postów na kolor inny niż standardowy. Nie przypominam jednak sobie, żeby ktoś dostał np. ostrzeżenie czy inną formę 'kary' za pisanie postów z caps lockiem. Polecam zapoznanie się z:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta# ... _netykiety
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Natascha 30 mar 2010, 15:51
Śmiertelniczka napisał(a):
Natascha napisał(a):Czym niby różni się czytanie tekstu pisanego caps lockiem od takiego bez!?

Odpowiedź masz w swoim poście.

Wybacz ale chyba jestem za głupia bo kompletnie nie rozumiem co masz na myśl :?
Natascha

przez Natascha 30 mar 2010, 16:13
Mi tekst z caps lockiem czyta się równie dobrze jak ten bez, ale nie będę się sprzeczać- skoro innym to przeszkadza.
Natascha

przez solipsea 30 mar 2010, 16:18
Pozwólmy ludziom posiadać odrębne zdanie... A będzie dobrze wszystkim. :D

Ja mam pytanie dotyczące awatarów, dlaczego niektóre obrazki da się załadować, a inne nie? Wiem, wiem, że to sprawa rozdzielczości, czy jak to się tam nazywa. :mrgreen: Nie można byłoby tego zmienić, tak żeby dało się załadować dowolny obrazek?

PS: No w sumie to się nie znam i może rzeczywiście da się, a ja tego nie wiem. ;)
solipsea

przez magdalenabmw 30 mar 2010, 16:39
Solipsea- a może po prostu obrazek który chciałaś załadować jest za duży? Nie chodzi tylko o rozmiar obrazka, może po prostu za dużo on zajmuje? Bo z tego co pamiętam musi być do 10kb, może Twój ma więcej? Wtedy nie musisz zmniejszać rozmiaru tylko jakość zdjęcia -np programem IrfanView. Każdy obrazek można załadować :smile: Jak nie umiesz tego zrobić to możesz mi na maila wysłać, zmniejszę Ci go i rozmiar dostosuję.

Co do tekstów pisanych capsem- moim zdaniem nie powinno się tak pisać bo jest to niewygodne w odbiorze.

Ja mam pytanie- co z tymi emotami? ;)
magdalenabmw

Sortuj wg