Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez agusiaww 25 mar 2010, 12:57
Victorek :( :( :cry: , Polakita :( :( :cry: nie odchodzccie -bedzie smutno bez Was :roll:
Scrat co do tej merytorycznosci to sie zgadzam z Victorem :shock: ale coz.... :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez magdalenabmw 25 mar 2010, 13:07
Rozumiem więc że każda z Was sobie nic nie może zarzucić? I zawsze piszecie posty tak merytoryczne że bardziej się nie da? Tak?
Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem. Bo łatwo komuś coś zarzucać, ale trzeba się najpierw zastanowić czy na własnym kwadracie ma się czysto. Nie byłabym tego taka pewna będąc na Waszym miejscu.
magdalenabmw

przez tet 25 mar 2010, 13:14
daj se już siana dziewczyno. koniec bomba kto napisze ten trąba :lol:
tet

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 25 mar 2010, 13:17
A myślałam że mam prawo do wypowiedzi :roll:
Dlaczego mam dać sobie siana? Bo zadaję niewygodne pytania?

Nie musisz mi odpowiadać. Ale następnym razem jak zechcesz znowu o coś mieć pretensje do mnie (Ty czy np Agusia) to zastanówcie się po prostu w duchu czy Wam nie można tego zarzucić.

Z mojej strony koniec dyskusji. I życzę dużo merytorycznych postów - przyda Wam się.
magdalenabmw

przez agusiaww 25 mar 2010, 13:18
magdalenabmw, owszem kazdy moze sobie cos zarzucic, ale co do tej merytorycznosci to prawda, w 90% postów piszesz na swoj temat, o osobie, o ciuchach, o facecie, co robisz w danej chwili,,,jak dla mnie to nie jest zawartosc merytoryczna :) Jeszcze sobie przewinelam Twoje posty i jak doszlam do 5 stron (nie wklejam, bo po co-tych stron), a jedynie dwa posty byly na temat nerwicy, ktore by mozna bylo uznac za naprawde przydatne :) ALe jak sama napisalas nie pracujesz, forum jest dla Ciebie w jakis sposob zajeciem i ok :) Mnie to nie przeszkadza..bo tez o samej nerwicy non stop pisac nie mozna, ale i nie da sie tego podciagnac pod zawartosc merytoryczna -mimo najlepszych checi. :)

przez magdalenabmw 25 mar 2010, 13:24
A o kim mam pisać skoro nie o sobie? O mojej babci?

Nie samą nerwicą człowiek żyje. A żeby stwierdzić czy moje posty są przydatne czy nie to trzeba by przeczytać wszystkie- wtedy można coś powiedzieć. Bo pięć stron to troszkę mało - tym bardziej że ostatnio faktycznie mało się wypowiadam w tematach 'technicznych'- a to z racji tego że sama jestem w gorszej formie, a skoro sama nie czuję się najlepiej to nie będę innym radzić co mają robić aby się dobrze czuć.

I na pewno też macie wiele postów 'o niczym' ale nikt Was z tego nie lustruje. Więc dlaczego mnie z tego spowiadacie? Jakim prawem? Czy ja się czepiam tego że np większość postów Tet zawiera jedno zdanie najczęściej ironicznej krytyki? Nie. Bo to jej sprawa.
Jeśli kogoś denerwuje moja osoba czy moje posty to proszę je omijać- i nie będzie problemu.

No ale dobra, miałam dać sobie siana więc daję. Trzeba wyjść na rower- wolę to niż siedzieć na tyłku i się użalać jak mi żle :?
magdalenabmw

przez Pstryk 25 mar 2010, 13:45
żenada...
Pstryk

przez agusiaww 25 mar 2010, 14:06
Magda ale ilosc nie swiadczy o jakosci :mrgreen: To tak na koniec podsumowujac :)
A co do odejscia z forum Polakity i Victorek to mam nadzieje, ze przemyslicie to i wrocicie, kiedy emocje opadna :D

przez magdalenabmw 25 mar 2010, 14:14
agusiaww napisał(a):Magda ale ilosc nie swiadczy o jakosci :mrgreen:

Przeglądając posty niektórych użytkowników w tym Twoje wręcz nie mogę się nie zgodzić z tą opinią.
magdalenabmw

przez agusiaww 25 mar 2010, 14:15
Magda i tym lepiej, ja sie nie skupiam na sobie tylko na drugiej osobie :D :smile: :mrgreen: wiec moje posty dla Ciebie sa malo warte lub wcale :shock: :roll: :lol: 8) :mrgreen:

przez wovacuum 25 mar 2010, 14:27
dobra kobity :D nie wyzlosliwiajcie siè juz tutaj,dajcie sobie buzki i bèdzie ok. :mrgreen:
wovacuum

przez agusiaww 25 mar 2010, 14:30
wovacuum, nie ma buziek :shock: chyba ze takie cos --> :oops: i z ozorkiem :P :lol: :mrgreen:

dla wszystkich Obrazek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ostatnio edytowano 25 mar 2010, 14:32 przez agusiaww, łącznie edytowano 1 raz

przez miki74 25 mar 2010, 14:31
agusiaww napisał(a):
A co do odejscia z forum Polakity i Victorek to mam nadzieje, ze przemyslicie to i wrocicie, kiedy emocje opadna :D
Podpisuję się pod tą nadzieją. ;)
miki74

przez linka 25 mar 2010, 14:48
Aleście nawalili postów.....a mnie jak zwykle nie było...ehhhh....omija mnie największy fun :mrgreen:
Tutaj zaś wkleję odpowiedni do sytuacji filmik:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg