Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez scrat 25 mar 2010, 01:56
Victorek napisał(a):Zresztą już nieraz zauważyłem, iż chorym daje rady w stylu jakby twardziela, w sposób czasem olewający, ignorancki.

Oczywiście jesteś w stanie podać linki do konkretnych postów, prawda?

Zresztą - jeżeli ktoś przychodzi tutaj żeby poużalać się nad sobą i nie zamierza nic ze sobą robić, to nie znajdzie we mnie wsparcia, bo to robi więcej złego niż dobrego (gdy człowiek widzi, że na forum znajdzie społeczność, której nie umie znaleźć w realu, może zupełnie odciąć się od tego reala, zamiast próbować walczyć, wychodzić z domu - a to chyba nie jest dobre?). Jeżeli zamierza naprawdę coś ze sobą zrobić, tylko nie wie jak - pomogę jak najlepiej potrafię.

Tak samo jak napisze ktoś z często poważnym zaburzeniem, porobi błędy pisząc to, to pierwsze co można zauważyć to nie próba chociażby jakiegokolwiek dobrego słowa, ale poprawienie błędów! W KOLORZE, żeby dać chyba jeszcze więcej upokorzenia nowej osobie, często w stanie krytycznym z powodu jakiegoś tam czesto poważnego problemu.

Odnośnie koloru: Wiesz co by było gdyby błędy nie były poprawiane w kolorze? Co chwila dostalibyśmy zarzuty, że ingerujemy w treść posta. Kolor jest kompromisem, żeby było widać dokładnie kto i co dodał. Żeby nie było, że "ja tego nie napisałem!". Przecież za błędy robione sporadycznie, literówki, nie ma żadnych ostrzeżeń itd. Po prostu są poprawiane.

Odnośnie nie odpisywania "dobrego słowa": Jeżeli ktoś ma coś do dodania w jakimś poście to pisze, jeżeli czegoś nie doświadczyłem, to nie odpiszę, bo nie mam co. Nie mam w zwyczaju, jak niektórzy (wszyscy wiemy o kogo chodzi), nabijać sobie postów, spamować każdego nowego tematu i pisać tylko po to żeby cokolwiek napisać. Zakładam że ludzie, którzy tu przychodzą, oczekują konkretnej pomocy, porad - niech takie rady dają ci, którzy mają coś w danym temacie do napisania. Już pomijając to, że czasem nie ma się czasu na wnikanie w posta - zawsze lepiej poprawić błędy, niż ich nie poprawiać, przecież m.in. od tego (wszyscy) jesteśmy.

Poza tym nikt nikomu nie zabrania pisać tego dobrego słowa, jeżeli czuje taką potrzebę. Dlaczego zakładasz że to rola admina/moda?

Ty zostałaś odbanowana z jednego powodu, bo wprowadzasz ruch na forum, i TYLKO dlatego.

Nie ilościowy ruch, a merytoryczna zawartość postów, przesądziły.

To nie jest kwestia obrażenia się czy coś. Pokazania, że odchodzę.

No cóż, ja mam inne wrażenie.
Przyjaciel forum

przez Victorek 25 mar 2010, 02:29
Jeden z przykładów, "po plamie na spodniach"
okropne-urojenie-t18478.html
Ubawić się szło.
Nie będę teraz przeszukiwał forum żeby udowodnić tobie, że tak jest jak ja to widzę.
Ja mam takie spojrzenie na to i tyle ode mnie.
Jak jest to możliwe proszę usunąć mój profil bez postów.
Pozdrawiam i nie chowaj Scrat urazy.
Powtarzam to tylko moje odczucia. Możesz miec je w d.upie tak samo jak ja mam twoje.
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

przez magdalenabmw 25 mar 2010, 02:39
Pewnie powinnam teraz napisać 'sto argumentów' ale tego nie zrobię. Tylko napiszę że nie gram w swoim życiu i nie siedzę na kafeterii. Myślałam że mamy podobny problem Victorku - dd z której ja wyszłam- i myślałam że stoisz ponad takimi konfliktami. Cóż... Teraz widzę że nigdy nie miałeś mnie za osobę z tymi samymi problemami a za 'tak żałosną i pustą że aż czujesz fizyczny ból'.
Ciekawe... :-|

p.s. Medalu nie chcę i nigdy nie chciałam. Bo niby za co? Za ilość moich postów 'o niczym'?
p.s.2. Też jestem na forum od dwóch lat, ponad. Po prostu wcześniej miałam inny nick, ale hasło zapodziałam przy reinstalce Windowsa i nie miałam jak go odzyskać (zablokowany e mail na którym była rejestracja, ale mniejsza o to).
p.s.3. To zadziwiające jaki wpływ ma na ludzi BladeM... Widzę że zrobiła niektórym użytkownikom porządną psychoanalizę, ale chyba gratis poszła jakaś hipnoza.
p.s.4 Tekst o ssaniu wujka Jurka po kulkach jest wyrwany z kontekstu całej wypowiedzi.

Pozdrawiam Cię i życzę wyjścia z DD, bo wiem że to koszmar (tak, wiem, pomimo tego iż wydaje Ci się iż nie wiem... :-| ).
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez shadow_no 25 mar 2010, 02:59
Victorek napisał(a):Jeden z przykładów, "po plamie na spodniach"
Ubawić się szło.
Nie będę teraz przeszukiwał forum żeby udowodnić tobie, że tak jest jak ja to widzę.
Powtarzam to tylko moje odczucia. Możesz miec je w d.upie tak samo jak ja mam twoje.

I jesteś pewny, że to nie była prowokacja?
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Gods Top 10 25 mar 2010, 09:20
Amon_Rah napisał(a):Widzę, że BladeM nawet zza grobu powoduje naprawdę cholernie ale to cholernie dużo zamieszania. Jeszcze nie widziałem, a jestem na forum od czterech lat, żeby jedna osoba wywołała taką wielką wojnę i tyle konsekwencji... :shock: :roll: :shock:
Co za szczęście, że już jej nie ma i nigdy nie będzie.
Myślę, że tu już nie chodzi o samą Blade. Ale o tym pewnie przyjdzie się nam przekonać po pewnym czasie...
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez miki74 25 mar 2010, 09:42
Victorek napisał(a):Jeden z przykładów, "po plamie na spodniach"
Ubawić się szło.
Kurczę Victorek, nie odchodź! :evil: Wysoko ceniłem sobie zawsze Twoje posty. Przemyśl jeszcze proszę swoją decyzję. :( To forum dużo straci bez Ciebie.
miki74

przez magdalenabmw 25 mar 2010, 11:29
BladeM napisała- ''To ja BladeM wysylam to na pw bo nie wiem czy zaraz na forum moja wypowiedz zmaza.
Najpierw chciala bym podziekowac tym co tu walcza( nie o mnie tylko o wlasne prawa, bo jesli mi sie tak zdazylo to kazdemu innemu moze tez sie tak zdarzyc)

Nie planuje wracac na forum i prosze : Polekite, Agusiaww, Viktorek i innych aby nie robili se ze wzgledu na mnie problemow.''

Jeśli odchodzą w imię przyjażni to i tak nikt ich nie zatrzyma (Polakita, Victorek, bo Agusia chyba zostaje (?)).

[Dodane po edycji:]

A poza tym to czuję, że niektórzy chyba oczekują ode mnie iż położę się teraz krzyżem i powiem ''Zabierzcie mi rangę 'obserwowany' -w imię sprawiedliwości.'' Ale nie zrobię tego, nie jestem samarytanką. :-|
magdalenabmw

przez tet 25 mar 2010, 11:42
magdalenabmw napisał(a):[Dodane po edycji:]
A poza tym to czuję, że niektórzy chyba oczekują ode mnie iż położę się teraz krzyżem i powiem ''Zabierzcie mi rangę 'obserwowany' -w imię sprawiedliwości.'' Ale nie zrobię tego, nie jestem samarytanką. :-|

inni po prostu oczekują, żeby to forum miało wartość merytoryczną, a nie tylko rozrywkowo-towarzyską. wielka szkoda, że odchodzą takie osoby jak Victorek, jednak to ich wybór, nikt nie musi się "kłaść krzyżem". może warto przemyśleć swoją postawę by uniknąć błędów w przyszłości. wsio!
tet

przez MOCca 25 mar 2010, 12:11
Jestem tu już jakiś czas, wcześniej byly kłotnie, owszem, ale ta sprawa urosła do monumentalnych rozmiarów. Były ostrzeżenia słowne, jak to nie pomagało, pierwsze ostrzeżenie, jak to dalej nie przynosiło skutków, temat lądował w koszu, i tęcza po burzy. Tylko, że jak pamiętam to słowne ostrzeżenie było zaznaczone w poście, że użytkownik otrzymał upomnienie, a następny raz grozi ostrzeżeniem i wtedy każdy jasno wiedział, kto nie trzyma się regulaminu, kto wszczyna awantury, itp. Teraz mi tego brakuje. :roll:
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez miki74 25 mar 2010, 12:15
magdalenabmw napisał(a):
Jeśli odchodzą w imię przyjażni to i tak nikt ich nie zatrzyma (Polakita, Victorek, bo Agusia chyba zostaje (?)).

[Dodane po edycji:]

Mam nadzieję, że nie piszesz o mnie, Magda. Bo ja do Ciebie nic absolutnie nie mam. Przeciwnie. Dodatkowo uważam, że zarówno Ty, jak i Victorek jesteście ciekawymi osobami i wnosicie dużo do forum. Każde w innym zakresie. Dla mnie różnorodność i różnice między ludźmi są zaletą.
miki74

przez magdalenabmw 25 mar 2010, 12:24
Nie, nie Miki, nie o Ciebie chodziło :smile:

Co do zastanawiania się nad swoją postawą itd- jeśli o mnie chodzi to jestem jaka jestem i nie mam chęci się zmieniać, bo jest mi dobrze samej ze sobą i ze swoim zachowaniem. A to jak mnie ktoś odbiera- to są subiektywne odczucia każdego z Was. Tak samo ja każdego z Was inaczej odbieram, subiektywnie.

A to że czasem piszę 'rozrywkowo' - może i mam NL ale to nie znaczy że mam usiąść na dupie i płakać. Trzeba żyć. Zawsze byłam optymistką i 'choroba' tego nie zmieniła. I nie zmieni! I myślę że takie pozytywne posty przyniosą więcej dobrego niż pisanie w kółko 'Boże jak mi żle, życie jest do dupy, świat jest do dupy'.

Nawet w cierpieniu nie wolno tracić optymizmu i nadziei. A jeśli przez mój 'rozrywkowy' styl pisania odbiera mnie ktoś jako 'idiotkę która nic nie wie o nerwicy' ... to cóż, myli się i tyle. Bo swoje w życiu już wycierpiałam z tym g**nem, i myślę że wystarczy.

Amon dobrze napisał- zadziwiające że nawet 'zza grobu' BladeM potrafi takie burze wszczynać.

To może niech każdy napisze jaki ma problem ale konkretnie i bez ogólników. Bo na razie to wszyscy piszą ale tak 'o dupie Maryny' jak to się mówi.
magdalenabmw

przez tet 25 mar 2010, 12:46
magdalenabmw napisał(a):Co do zastanawiania się nad swoją postawą itd- jeśli o mnie chodzi to jestem jaka jestem i nie mam chęci się zmieniać, bo jest mi dobrze samej ze sobą i ze swoim zachowaniem.

Obrazek muuuuuuuuuu
tet

przez magdalenabmw 25 mar 2010, 12:49
Tet- możesz rozwinąć swoją myśl? Bo chyba nie zrozumiałam przesłania.
magdalenabmw

przez tet 25 mar 2010, 12:53
Magda wybacz, ale moje myśli są niedorozwinięte :mrgreen:
tet

Sortuj wg