Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez magdalenabmw 23 mar 2010, 22:21
Dura lex, sed lex. Czyli jak to mówi mój tata -'Nie ma ssania wujka Jurka po kulkach' :mrgreen:

Mam nadzieję że sprawa wyjaśniona i już nikt nie ma do mnie pretensji że to przeze mnie nie ma BladeM.

Pozdrawiam.
magdalenabmw

przez wovacuum 23 mar 2010, 23:35
Mam takà prosbè..ogromnà :D czy wladza forum :D moglaby wrzucic na forum wiècej emotikonow wyrazajàcych nasz stan,uczucia itd??pamiètam jak bylo milo kiedy Pranoja wrzucala takie smieszne(inne) emotki z innego forum:posty nabieraly innego smaku,ze tak powiem :D
wovacuum

przez majstero 23 mar 2010, 23:46
scrat napisał(a):
Dlatego administracja postanowiła wprowadzić coś takiego jak range obserwowany

Istnieje wiele teorii na temat tego, jak funkcjonuje świat. Jedną z nich jest teoria spiskowa. Więc może zamiast dawać powody do snucia takich teorii powiem jak było naprawdę.

Pewnego pięknego dnia założyłem na forum modów temat dotyczący Magdy i jeszcze jednego użytkownika sugerując, że gdyby dostali jeszcze jedną szansę, to raczej dobrze by ją wykorzystali. Porozmawialiśmy wszyscy na ten temat, były różne argumenty za i przeciw, ale ostatecznie doszliśmy do wniosku, że warunkowo w takich przypadkach (tutaj argumentami był duży wkład Magdy w forum) można przywrócić użytkownika, dając mu rangę "obserwowany".

I tak się stało.

Właśnie o tego typu wyjaśnienia przesłanek którymi się kierowaliście mi brakowało. Im bardziej czytelny proces podejmowania decyzji na forum tym mniej będzie teorii spiskowych.

scrat napisał(a):Podaj konkretne przykłady. Spokojnie - za dyksusję nikt ci nie da ostrzeżenia.

Prawdę mówiąc nie boje się ostrzeżenia, tylko późniejszego atakowania i uprzedzenia się do mojej osoby.
Przykłady jeśli trzeba podam na PW, ale w skrócie "więcej zimnej głowy" a nie podejmowania decyzji na gorąco.
To co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy. Seneka

Boje się człowieka czerpiącego wiedzę z jednej książki. Tomasz z Akwinu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paradoksy 23 mar 2010, 23:55
wovacuum napisał(a):Mam takà prosbè..ogromnà :D czy wladza forum :D moglaby wrzucic na forum wiècej emotikonow wyrazajàcych nasz stan,uczucia itd??pamiètam jak bylo milo kiedy Pranoja wrzucala takie smieszne(inne) emotki z innego forum:posty nabieraly innego smaku,ze tak powiem :D

elou
jeśli chcesz używać ikonek innych niż tu są, admini wcale nie musza ich wrzucać na forum
wystarczy, że podasz bezpośredni link do nich ( używając opcji [.img]adres.jpg[./img] )
;)
paradoksy

przez wovacuum 23 mar 2010, 23:55
majstero, dopisz siè do mojej prosby o wiècej emotikonow na forum no.. :D

[Dodane po edycji:]

paradoksy, dzièkujè :D :mrgreen:

ale i tak uwazam ,ze te ktore sà-sà takie jalowe trochè :roll: przeciez na d zmianami, pomyslec mozna ^prawda??nie mowiè o ludziach z czatu oczywiscie..im to jest wszystko jedno.. :roll:
wovacuum

przez majstero 24 mar 2010, 08:08
wovacuum napisał(a):majstero, dopisz siè do mojej prosby o wiècej emotikonow na forum no.. :D

Jeśli ma to dać kobiecie szczęście, to jestem za :mrgreen:

przez tet 24 mar 2010, 11:10
wovacuum napisał(a):Mam takà prosbè..ogromnà :D czy wladza forum :D moglaby wrzucic na forum wiècej emotikonow wyrazajàcych nasz stan,uczucia itd??pamiètam jak bylo milo kiedy Pranoja wrzucala takie smieszne(inne) emotki z innego forum:posty nabieraly innego smaku,ze tak powiem :D

Obrazek Obrazek
tet

przez polakita 24 mar 2010, 11:13
shadow_no napisał(a): polakita, niestety Twój szantaż na nic się nie zda, ponieważ decyzja nie zostanie zmieniona.

Dlaczego mówisz o szantażu? To nie jest właściwe słowo, nie chce mi się wierzyć że czujesz się zaszantażowany przeze mnie? Po prostu nie chcę brać udziału w forum na którym w ten sposób traktuje się osoby które (jako nieliczne) wypowiadają się mądrze. Bardzo sobie ceniłam wypowiedzi BladeM, które uważam za bardzo przydatne i niegłupie. Ona jest jedną z nielicznych osób na forum która aktywnie walczy ze swoją nerwicą - a nie zapycha się tylko proszkami, jak większość.

shadow_no napisał(a):A na forum obowiązuje regulamin umieszczony w odnośniku na dole strony.

Tak, regulamin jest. Na szczęście ja oprócz regulaminu mam jeszcze własny mózg który jeszcze jakoś działa i nie waham się go używać.

Tak więc, drogie dzieci, życzę wam dobrej zabawy w waszej piaskownicy. Zabieram stąd moje zabawki.
polakita

przez magdalenabmw 24 mar 2010, 11:26
polakita napisał(a): Bardzo sobie ceniłam wypowiedzi BladeM, które uważam za bardzo przydatne i niegłupie.

To jest Twoje prywatne zdanie. Niekoniecznie każdy takie ma. A to, że Ty ją lubisz nie jest kryterium tego czy ona zostanie czy nie.
Zrozum że od wydawania takich decyzji jest zarząd, a nie my, szarzy zjadacze chleba ;)

polakita napisał(a):Tak więc, drogie dzieci, życzę wam dobrej zabawy w waszej piaskownicy. Zabieram stąd moje zabawki.

Dziękujemy. Ja jestem w trakcie lepienia błotnej fortecy, odgrodzę się od nerwicy.

Przyłączam się do prośby Wovki. Emotów jest zdecydowanie za mało i są jałowe. I faktycznie można je kopiować z innych for ale zajmuje to trochę czasu. Poza tym czy musimy być 'gorsi' i podbierać emoty innym? ;)
magdalenabmw

przez majstero 24 mar 2010, 11:29
Pozwolę sobie dopowiedzieć kilka zdań i rzucić kilka propozycji do przemyśleń dla funkcyjnych.
Dobrym zwyczajem byłoby, gdyby osoba funkcyjna biorąca aktywny u dział w jakimś temacie, powstrzymała się od decyzji odnoście nałożenia ostrzeżenia/bana bądź zamknięcia tematu. Taki funkcyjny nie jest obiektywny w swoich decyzjach, a mógłby po prostu przekazać sprawę innym funkcyjnym, którzy podeszliby do tego bardziej obiektywnie.
Moim skromnym zdaniem takie załatwianie sprawy ograniczyłoby tego typu spory co najmniej o połowę.

przez paradoksy 24 mar 2010, 11:49
dlaczego mam dziwne wrażenie, że w tym całym gadaniu o funkcyjnych chodzi o mnie? :?: :roll:
paradoksy

przez Gods Top 10 24 mar 2010, 12:27
paradoksy napisał(a):dlaczego mam dziwne wrażenie, że w tym całym gadaniu o funkcyjnych chodzi o mnie? :?: :roll:
Może dlatego, że m.in. na tym polegają nasze choroby - czasem przesadnie winimy albo siebie, albo innych... ? :roll:
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez magdalenabmw 24 mar 2010, 13:01
Ja nie zauważyłam żadnych nawiązań do konkretnego moda czy admina. Ale Majstero ma dobry pomysł. Też mi się tak wydaje że gdyby ostrzeżenia przyznawał inny mod niż ten który brał udział w danej dyskusji to byłoby sprawiedliwiej i na pewno obiektywniej. To jest dobra myśl.
magdalenabmw

przez shadow_no 24 mar 2010, 14:47
Dobrym zwyczajem byłoby, gdyby osoba funkcyjna biorąca aktywny u dział w jakimś temacie, powstrzymała się od decyzji odnoście nałożenia ostrzeżenia/bana bądź zamknięcia tematu. Taki funkcyjny nie jest obiektywny w swoich decyzjach, a mógłby po prostu przekazać sprawę innym funkcyjnym, którzy podeszliby do tego bardziej obiektywnie.

W którym przypadku ostrzeżenie/ban został nadany nieobiektywnie? Rozumiem, że chodzi ciągle o jedną z Użytkowniczek o której rozmawialiśmy parę postów wyżej.
Jak można wnioskować po wypowiedziach naszych moderatorów - nie tylko jedna osoba uważała tę decyzję za słuszną.
Moderatorzy nie mają obowiązku konsultować się w swoim gronie nt. słuszności swoich decyzji. Mam pełne zaufanie do wszystkich osób funkcyjnych na forum i nie uważam, że aby nadać ostrzeżenie czy aby spowodować inne działanie moderatorzy powinni się ze sobą konsultować.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Sortuj wg