Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez shadow_no 21 mar 2010, 18:51
soulfly89, temat został zamknięty przez paradoksy, która napisała powód w poście:
post295377.html#p295377
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez soulfly89 21 mar 2010, 18:55
No cóż, czytałam, ale dla mnie to jest jednak przesada.

przez wovacuum 21 mar 2010, 19:01
ja tez uwazam ,ze to przesada zamkniècie tego tematu :? jestem zniesmaczona tym faktem..no ale coz,sila wyzsza.
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez shadow_no 21 mar 2010, 19:56
Odblokowane.

przez wovacuum 21 mar 2010, 20:13
dzièkujemy :D
wovacuum

przez paradoksy 21 mar 2010, 20:15
rzeczywiście za bardzo się zapędziłam.. przepraszam użytkowników :)
paradoksy

przez magdalenabmw 21 mar 2010, 22:44
A ja myślę że Paradoksy dobrze zrobiła zamykając temat, bo pewnie skończy się ostrzeżeniami itd a można było ich uniknąć ;)
magdalenabmw

przez wovacuum 21 mar 2010, 22:50
magdalenabmw, a tam od razu ostrzezenia... ;)
wovacuum

przez shadow_no 22 mar 2010, 00:27
Śmiertelniczka, to cytat jednego z naszych Użytkowników. Kiedyś na czacie Sebcio sypnął takim tekstem (Bolek to imię jego psa) i kilku osobom się to tak spodobało, że wrzucili w podpis. ;)

przez paradoksy 22 mar 2010, 03:31
magdalenabmw napisał(a):A ja myślę że Paradoksy dobrze zrobiła zamykając temat, bo pewnie skończy się ostrzeżeniami itd a można było ich uniknąć ;)

no ten temat to taki "cienki lód"..
ja sobie obserwuję ten temat, ale nie raz widzę takie posty, że czuję dosłownie w powietrzu burzę z piorunami :evil:
:mrgreen:
paradoksy

przez polakita 23 mar 2010, 16:43
Wnioskuję o przywrócenie BladeM na forum.
polakita

przez linka 23 mar 2010, 17:58
:shock: co jest z wami - za łamanie regulaminu jest ostrzeżenie, za powtórne ban. Koniec, kropka, nie ma żadnego przywracania...
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez polakita 23 mar 2010, 19:03
Czekam na ostateczne wyjaśnienie, bo myślę że zrezygnuję z tego forum jeśli jej ban będzie trwał.

Mój regulamin mam we własnej głowie.

Zresztą ostrzeżenie też zarobiłam za bronienie jej (oficjalnie się to nazywało - za offtopic jeśli dobrze pamiętam).
polakita

przez Paranoja 23 mar 2010, 19:42
i dzieje się to co przypuszczałam, że się stanie. Teraz większość osób, które dostanie bana będzie bronione albo wspierane by jednak wrócić, albo same będą zakładać nowe konta, by jednak być na forum. Bez sensu to wg mnie. Albo znieść w ogóle te bany, bo szczerze mówiąc wiemy, że to forum dla osób z różnymi zaburzeniami, które często wybuchają, często mają napady gniewu, złości, nienawiści itp i stąd te kłótnie. Bo niestety z naszymi chorobami bardzo często nie potrafimy panować nad tym co robimy, co mówimy czy piszemy. Szczerze mówiąc to sama nie wiem dlaczego pałałam taką "nianawiścią" do Magdy kiedyś. Ale to moja chora głowa. Czasem ktoś coś źle przeczyta, zinterpretuje, obrazi się mimo, że coś było żartem, lub potraktuje coś jako żart, mimo, że było pisane poważnie.

I teraz takie pytanie, czy da się zrobić bany czasowe? tzn chodzi o to, że nie ma ostrzeżeń, tylko jeśli ktoś sprowokuje kłótnie czy obrazi or smth to dostanie np tygodniowy ban na "ochłonięcie". Myślę, że osoba, która sprowokowała ochłonie jak i osoby biorące udział w kłótni/sporze/smth też zapomną o tym co było.

To tylko taki mój pomysł, może byłoby to jakieś rozwiązanie.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

Sortuj wg