Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez paradoksy 14 mar 2010, 21:23
Victorek napisał(a):Dobrze, że czegoś sobie nie odciąłeś :) przy tej zabawie, pal licho forum XD

dobrze, że nie odciął ogona xD
reszta się nie liczy
paradoksy

przez Pstryk 15 mar 2010, 22:35
w ogonku siła :!: :!: :!:
Pstryk

przez scrat 15 mar 2010, 22:43
Bo ogonka nikt nie rusza :D
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MOCca 16 mar 2010, 02:13
A ogonek jest mój, ukradliście mi ogonka. <płacze> wstręciuchy.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Wujek_Dobra_Radav2.0 16 mar 2010, 16:12
Rozumiem, że jeśli ktoś dostał bana to juz jest permanentny ban na zawsze? Bo z jakimkolwiek kontem nie wejde, moja kochana Paradoksy która chciałem uściskac i pozdrowić natychmiast mnie banuje...

przez magdalenabmw 16 mar 2010, 16:18
Wujek_Dobra_Radav2.0 napisał(a):Rozumiem, że jeśli ktoś dostał bana to juz jest permanentny ban na zawsze? Bo z jakimkolwiek kontem nie wejde, moja kochana Paradoksy która chciałem uściskac i pozdrowić natychmiast mnie banuje...

Bana nie dostaje konto, tylko osoba. To chyba logiczne że jak jest ban to na każde Twoje konto. Poza tym w regulaminie jest napisane że można mieć tylko jedno konto.
magdalenabmw

przez Wujek_Dobra_Radav2.0 16 mar 2010, 16:19
magdalenabmw napisał(a):
Wujek_Dobra_Radav2.0 napisał(a):Rozumiem, że jeśli ktoś dostał bana to juz jest permanentny ban na zawsze? Bo z jakimkolwiek kontem nie wejde, moja kochana Paradoksy która chciałem uściskac i pozdrowić natychmiast mnie banuje...

Bana nie dostaje konto, tylko osoba. To chyba logiczne że jak jest ban to na każde Twoje konto. Poza tym w regulaminie jest napisane że można mieć tylko jedno konto.

Po pierwsze - nie pytałem się Ciebie.
Po drugie - Jak mam coś napisac skoro na banie pw nie działa. Muszę zakładać nowe konto.

przez linka 16 mar 2010, 16:37
Wujek_Dobra_Radav2.0, Magda odpowiedziała chyba wystarczająco poprawnie. Jeśli masz jakieś pytanie to wal śmiało, tylko radzę się pospieszyć bo tym razem ja cię zaraz zbanuje. Zgodnie z regulaminem......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 16 mar 2010, 16:37
Nie sprecyzowałeś do kogo kierujesz pytanie więc jeśli znałam na nie odpowiedz to miałam prawo napisać.
A to, że jest to temat 'Pytanie do admina' nie oznacza że nikt poza adminem nie zna odpowiedzi na zadawane pytania
Ostatnio edytowano 16 mar 2010, 16:41 przez magdalenabmw, łącznie edytowano 1 raz
magdalenabmw

przez Wujek_Dobra_Radav2.0 16 mar 2010, 16:40
Temat brzmi - ''Pytanie do Admina'', nie ''Pytanie do Magdy''.

Ok. To banujcie. Coż mogę powiedzieć?

przez linka 16 mar 2010, 16:42
Miałeś multum szans żeby coś powiedzieć jeśli umiesz tylko obrażać innych i łamać regulamin tego forum, to jest mi niezmiernie przykro ale po raz kolejny się żegnamy.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez agusiaww 16 mar 2010, 18:41
A czy ktos moze zrobic porzadek na podforum Poznajmy sie? Sa tam dwie uzytwkoniczki czarnamegi i meggiflakes czy jakos ta (pisze z pamieci) ktore zalozyly kilka postow, ze chca kogos poznac. Moze wiec poinformowac je zeby nie smiecily niepotrzebnie i pisaly w jednym poscie, bo tak sie robi balagan :smile:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez magdalenabmw 19 mar 2010, 15:59
Czy mi się wydaje czy na forum jest czas przyspieszony? Tj u mnie teraz jest 14:59 a na forum 15:59 przy postach. O co chodzi?
magdalenabmw

przez shadow_no 19 mar 2010, 16:23
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Sortuj wg