Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez gusia 29 lis 2006, 18:34
Wolnosc-----tak---ja chcę ;) Fajny pomysł.Jestem ZA :!:
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez y_ennefer 01 gru 2006, 00:04
Znów to samo... Tym razem przy szukaniu postów danego autora...
"Przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro."

przez shadow_no 01 gru 2006, 02:14
Naprawione.
Przepraszam za kłopot.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez y_ennefer 01 gru 2006, 16:22
Dzięki :)
"Przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro."

przez atrucha 02 gru 2006, 12:25
Ja chcę rangi.. :evil: Serio.. ;)
Przyjaciel forum

przez Plejady 09 gru 2006, 18:17
Apropo wyszukiwania - da sie wyszukac uzytkownikow z danego miasta ? Tzn czy istnieje jakas opcja, ze jak wpisze nazwe miasta to wyswietla sie uzytkownicy z tego miasta ? Bylbym wdzieczny za pozytywna odpowiedz :P Za negatywna troche mniej ale tez ! ;)
"Cóż piękniejszego nad niebo, które ogarnia wszystko co piękne"
Mikołaj Kopernik
"Samotność - jakaś Ty przeludniona"
Stanisław Jerzy Lec

przez shadow_no 09 gru 2006, 23:38
Nie ma takiej opcji ze wzgledu ze uzytkownicy czesto pisza np. zamiast Kraków to krakow (to sa dla silnika forum dwa rozne slowa)
badz w profilu ustawiaja np. 'POLSKA/Krakow'.

Takich uzytkownikow jest bardzo duzo, stad nie ma takiej opcji.

przez atrucha 13 gru 2006, 10:50
Shad.. W wynikach wyszukiwarki często mogę zobaczyć tylko pierwszą stronę listy znalezionych tematów. Kolejne numery otwierają stronę z tekstem "Nie znaleziono tematów ani postów pasujących do Twoich kryteriów". Oczywiście jest zdecydowanie więcej pozytywnych wyników wyszukiwania tylko nie mozna ich przeczytać :lol:

Działaj ;)
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

spostrzeżenia na temat prowadzenia forum

przez lola111 17 gru 2006, 11:33
Przykro mi to pisać, ale niestety myślę że moderatorzy tego forum, nie mają przygotowania psychologicznego. Niestety, osoby z depresją które chcą się wygadać i zakładają nowy temat, który nie daj Boże już się pojawił na tym forum , nie mogą liczyć na pogadanie , na odpowiedź od innych, bo jego tem (ze względu że się powtórzył) zostanie i tak usunięty. Przypominam moderatorom, że jest to forum o depresji, piszą tu osoby który mają słabszą psychikę i odsyłanie ich z kwitkiem, kasowanie ich tematów może nieść za sobą konsekwencje. Myślę że nie jedna osoba wówczas sobie myślała ; Kurcze nareszcie się przemogłem żeby komuś to powiedzieć, a tu ktoś mnie kasuje, odrzuca, nikt mnie nie słucha.......
Na przeciętnym forum motoryzacyjnym można zakładać wiele tematów które się powtarzają, czy to nie jest bez sensu. Pewnie i tak mój temat będzie skasowany, ale mam czyste sumienie że wreszcie to powiedziałem.
Zmieńcie reguły forum żeby nie mieć dusz na sumieniu, odrzuconych , może przez ostatnie dla nich źródło nadzieji. :oops:

przez DarkAngel 17 gru 2006, 12:26
Przykro mi to pisać, ale niestety myślę że moderatorzy tego forum, nie mają przygotowania psychologicznego

Przykro mi to pisać, ale nie jest to forum medyczne....wiec dziwne żeby moderatorzy mieli przeszkolenie psychologiczne....Chcesz osoby z takim przeszkoleniem idź do psychologa/psychiatry....
Niestety, osoby z depresją które chcą się wygadać i zakładają nowy temat, który nie daj Boże już się pojawił na tym forum , nie mogą liczyć na pogadanie , na odpowiedź od innych, bo jego tem (ze względu że się powtórzył) zostanie i tak usunięty

Temat powtarzajacych sie watków był juz omawiany wielokrotnie, wiec nie zaczynajmy od nowa ......
Przypominam moderatorom, że jest to forum o depresji, piszą tu osoby który mają słabszą psychikę i odsyłanie ich z kwitkiem, kasowanie ich tematów może nieść za sobą konsekwencje.

To jakas forma szantażu czy groźba...Po za tym ja przypominam że moderatorzy to tez ludzie.......A ciagłe nagonki na nich moga sie tragicznie skaczyć....Radzę zapoznac sie z regulaminem forum....
Na przeciętnym forum motoryzacyjnym można zakładać wiele
tematów które się powtarzają, czy to nie jest bez sensu..

Wiec proponowałbym się przeniesc na forum motoryzacyjne.... Reguły tego forum sa jasno objasnione w regulaminie....wchodząc tu i rejestrujac sie zapoznałes sie z nimi i zaakceptowałeś je.....
Zmieńcie reguły forum żeby nie mieć dusz na sumieniu, odrzuconych , może przez ostatnie dla nich źródło nadzieji.

Shadow nie wiem czy reguły na temat zakładania dwóch kąt przez jedną osobę sa jasne....bo chyba Pan "r" nie za bardzo zrozumiał regulamin....
Pozdrawiam!!!
Obrazek
ExModerator

przez atrucha 17 gru 2006, 12:36
lola111 vel r.. skargi na moderatorów przyjmuje administrator. On też jest autorem regulaminu i właścicielem forum. Rejestrując się na forum jednocześnie akceptujesz regulamin. Od Ciebie zależy czy tu jesteś czy też nie.

Forum nie moze być traktowane jako wyrocznia. Rady udzielane tu nie są poradami specjalistycznymi. Nie ma tu lekarzy i psychologów. Każdy użytkownik musi byc tego świadomy.
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez snaefridur 17 gru 2006, 13:12
Przykro mi to pisać, ale niestety myślę że moderatorzy tego forum, nie mają przygotowania psychologicznego.

No cóż,masz rację...

Niestety, osoby z depresją które chcą się wygadać i zakładają nowy temat, który nie daj Boże już się pojawił na tym forum , nie mogą liczyć na pogadanie , na odpowiedź od innych, bo jego tem (ze względu że się powtórzył) zostanie i tak usunięty.

Odsyłam niżej.Jest tam obszerna dyskusja na ten temat.Zostanie wprowadzona opcja scalania tematów,ale póki co musimy być źli i podli.

lola111 napisał(a):Pewnie i tak mój temat będzie skasowany, ale mam czyste sumienie że wreszcie to powiedziałem.

Zapewne.Wszak autorytarna władza ucisza wszelkie głosy krytyczne.Nie mówiąc już o autorach głosów,czyż nie?
snaefridur

przez shadow_no 17 gru 2006, 13:52
Witam!
lola111 napisał(a):Przykro mi to pisać, ale niestety myślę że moderatorzy tego forum, nie mają przygotowania psychologicznego.

Pozostawie to bez komentarza.

lola111 napisał(a):Niestety, osoby z depresją które chcą się wygadać i zakładają nowy temat, który nie daj Boże już się pojawił na tym forum , nie mogą liczyć na pogadanie , na odpowiedź od innych, bo jego tem (ze względu że się powtórzył) zostanie i tak usunięty.

Jeżeli chcieli byśmy zastosować się do rad zawartych w Twoim poście, musieli byśmy zacząć od zmiany tytułu forum. Napewno forum psychologicznym by ono nie było.

lola111 napisał(a):Przypominam moderatorom, że jest to forum o depresji, piszą tu osoby który mają słabszą psychikę i odsyłanie ich z kwitkiem, kasowanie ich tematów może nieść za sobą konsekwencje.

Za to my - funkcyjni - jesteśmy maszynamii, które wytrzymają wszystko... My też jesteśmy ludźmi. Na dodatek ludźmi z natręctwami,
mnie denerwuje np. bajzel na forum. A wiele osób o tym nie myśli i dubluje tematy

lola111 napisał(a):Zmieńcie reguły forum żeby nie mieć dusz na sumieniu, odrzuconych , może przez ostatnie dla nich źródło nadzieji.

To był cios poniżej pasa.
Pamiętaj, że my nie zapewniamy niczego. Ten kto tu pisze, robi to dobrowolnie.

przez marmarc 18 gru 2006, 15:21
mam małą refleksję, że posty typu "mam w szafce wystarczający zapas tabletek, i jeśli mi nie pomożecie, to ze sobą skończę" - były chyba takie dwa- może w ogóle powinny być kasowane i przekazywane specjalistom? W końcu ktoś się zachowuje jak terrorysta. Sam na jeden taki wątek napisałem, i teraz myślę czasem czy to miało sens, bo sprawa była pewnie poważna....

Sortuj wg