Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez shadow_no 04 mar 2010, 17:41
Wujek_Dobra_Rada, nikt tutaj nikogo nie trzyma na siłę. Jeżeli nie podobają Ci się tutejsze metody prowadzenia forum - jest w polskim internecie jeszcze kilka miejsc gdzie możesz rozmawiać na podobne tematy.

[...] usuwania niewygodnych postów

Jestem bardzo ciekawy jaki niewygodny post został usunięty?
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez old-Wujek_Dobra_Rada 04 mar 2010, 17:43
paradoksy napisał(a):
Wujek_Dobra_Rada napisał(a):shadow_no, Pierwszy raz w życiu dostałem ostrzeżenie ( a to nie moje pierwsze forum). Jest regulamin. Rozumiem. Ale to podchodzi pod: ''dajcie mi człowieka to znajde paragraf'' .

[Dodane po edycji:]

Ja myślałem, że moderatorzy są by utrzymać na forum porządek (pod tym pojęciem rozumiem: pomagać innym) a ogranicza się do absuradlnego zawracania dupy, narzucania cenzury, usuwania niewygodnych postów itd... itp...

to chyba źle myślałeś, bo porządek nie równa się pomaganiu innym.

Chyba mamy troszkę inną defnicję niesienia pomocy. Może dlatego jesteś jaka jesteś. I życie masz takie a nie inne.

a nie doradzać, bo są moderatorami :roll:
już pomijając Twój obraźliwy ton wypowiedzi...

Kogo obraziłem? Czy nie umiesz odróżnić podstawowych zasad komunikacji??????

jest temat, który jest sam w sobie lekkim offtopem i w zasadzie możnaby tam wszystko pisac.. ale jak nagle zaczyna się wątek "użytkownik x jest taki i owaki", a po tym 58 postów z tym samym/innym spostrzeżeniem to już JEST offtop.
ja upomniałam, linka upomniała, a Wy dalej swoje.
było jasno i wyraźnie.
jak chcesz sobie pokonwersować z Vasquesem na jego temat to możesz to robić na pw, gg.

Nie urzekł mnie swoją osobą stąd nie mam zamiaru marnować czasu na pw. Odpisałem odnosząc się do tego co było napisane.

dla mnie sprawa jest jasna -ktoś upomina raz, drugi, a ktoś to olewa.. no sorry, od tego właśnie jest Regulamin.
tyle ode mnie w tym temacie, nie zamierzam z Tobą wymieniać zdań, bo to nie ma sensu.
[/quote]

Wiesz co? Z całego serca życzę Ci żebyś padła ofiarą np. nieudolności jakiegos urzędnika trzymającego się ściśle ram prawa/regulaminu.
Może dotrze to do Ciebie kiedyś.

shadow_no napisał(a):Wujek_Dobra_Rada, nikt tutaj nikogo nie trzyma na siłę. Jeżeli nie podobają Ci się tutejsze metody prowadzenia forum - jest w polskim internecie jeszcze kilka miejsc gdzie możesz rozmawiać na podobne tematy.

Chyba to co piszę, to jak rzucanie grochem o ścianę. Naprawdę nie jest moim celem sianie konfliktu.

Majster napisał(a):
Wujek_Dobra_Rada napisał(a):Po wielu prywatnych rozmowach dochodzę do jednego wniosku. Retoryka forum polega na kółku wzajemnej adoracji osób z zaburzeniami, natomiast jeśli ktoś wyjdzie z tych zaburzeń, nie daj boże jest wesoły to siłą rzeczy spotka się z represjami. Jest wiele osób z którymi rozmawiałem o tym prywatnie i każdy to potwierdzi. Przykro mi.

A ja tego nie potwierdze :P
Wyszedlem z deprechy dawno temu, na forum bywam wesoly, i zadne represje mnie nie spotkaly. Czasem bywam nawet sarkastyczno-ironiczny lub cyniczny, przewaznie staram sie byc konkretny, zdarza mi sie jednak zejsc z tematu i pojechac po bandzie. Wobec tak roznych postaw moglbym wg Twojej teorii zostac stad wywalony w pierwszym miesiacu pobytu, co jednak sie nie stalo. A wiesz dlaczego? Bo mysle nad tym co pisze, i staram sie wazyc swoje emocje. To nielatwa sztuka i wymaga treningu, ale warto, uwierz, nawet w realu sie przydaje ;)

Dziękuję Ci za bezcenną poradę. Nie wpadł bym na to ;)

''Ostatnio edytowany przez paradoksy, Dzisiaj, 17:48, edytowano w sumie 1 raz
stale mnie obrażasz, pisząc niezwykle ironicznym tonem, pisząc mi o oleju w głowie i źle mi życząc. aż szkoda mi posta na Ciebie''

Jesteś dla mnie intelektualną ( i nie tylko) boginią. Skąd u Ciebie się wzieła tak daleko idąca nadinterpetacja postów ? :(
:P :P :P
Ostatnio edytowano 04 mar 2010, 17:48 przez old-Wujek_Dobra_Rada, łącznie edytowano 1 raz
Powód: stale mnie obrażasz, pisząc niezwykle ironicznym tonem, pisząc mi o oleju w głowie i źle mi życząc. aż szkoda mi posta na Ciebie..
old-Wujek_Dobra_Rada

przez scrat 04 mar 2010, 18:45
Wujek_Dobra_Rada napisał(a):scrat, Słuchaj. Jako administrator. Mnie by irytowało gdyby typy jak paradoksy i inne wynalazki zaniżały poziom tego forum. Od czego jest administrator? Na tym forum prawie tylko i wyłącznie od zawracania dupy forumowiczom i leczenia swoich kompleksów z życia prywatnego.

Moderatorzy zostali wybrani w głosowaniu i póki co nie mamy zastrzeżeń do ich pracy. I tyle w tym temacie.

Żądam ściągnięcia mi ostrzeżenia.

Z takim podejściem na pewno daleko nie zajdziesz.
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez old-Wujek_Dobra_Rada 04 mar 2010, 18:48
scrat napisał(a):
Wujek_Dobra_Rada napisał(a):scrat, Słuchaj. Jako administrator. Mnie by irytowało gdyby typy jak paradoksy i inne wynalazki zaniżały poziom tego forum. Od czego jest administrator? Na tym forum prawie tylko i wyłącznie od zawracania dupy forumowiczom i leczenia swoich kompleksów z życia prywatnego.
Moderatorzy zostali wybrani w głosowaniu i póki co nie mamy zastrzeżeń do ich pracy. I tyle w tym temacie.

Z tego co wiem jest wiele osób co ma zastrzeżenia i były skargi.

Żądam ściągnięcia mi ostrzeżenia
Z takim podejściem na pewno daleko nie zajdziesz.

Czy to znaczy, że jeśli ktoś tutaj jest kimś , to naprawdę jest zerem?
old-Wujek_Dobra_Rada

przez BladeM 04 mar 2010, 18:50
Wujek_Dobra_Rada....wiesz co zal mi ciebie (ironia)
Za bledy przepraszam z gory, bo pisze po polsku po bardzo dlugiej przerwie. Po 22 latach. Staram sie robic jak najmniej bledow, ale jesli jednak jakies sie pojawia, z gory przepraszam.

przez old-Wujek_Dobra_Rada 04 mar 2010, 18:51
BladeM napisał(a):Wujek_Dobra_Rada....wiesz co zal mi ciebie (ironia)

W jakim sensie? (ironia)
old-Wujek_Dobra_Rada

przez BladeM 04 mar 2010, 18:54
Tyle energi tracisz na tak bzdurne klotnie....a moglbys ja zainwestowac innaczej, dlatego zal mi ciebie
Za bledy przepraszam z gory, bo pisze po polsku po bardzo dlugiej przerwie. Po 22 latach. Staram sie robic jak najmniej bledow, ale jesli jednak jakies sie pojawia, z gory przepraszam.

przez Majster 04 mar 2010, 18:56
No wlasnie .. Nie wazy swoich emocji .. ;)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez old-Wujek_Dobra_Rada 04 mar 2010, 18:56
Poprostu nie potrafię przejść obojętnie obok niektórych zachowań.

Od tej pory będę słał wam wszystkim buziaczki :****** I pocieszał was w ciężkich chwilach. I tulił do mojej owłosionej klaty jak w awatarze :***
old-Wujek_Dobra_Rada

przez shadow_no 04 mar 2010, 18:58
Czy to znaczy, że jeśli ktoś tutaj jest kimś , to naprawdę jest zerem?

Moja rada: więcej pokory.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Majster 04 mar 2010, 18:58
Wujek_Dobra_Rada napisał(a):.. I tulił do mojej owłosionej klaty jak w awatarze :***
Ja nie chce!! :mrgreen:
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez polakita 04 mar 2010, 19:11
scrat napisał(a):Moderatorzy zostali wybrani w głosowaniu i póki co nie mamy zastrzeżeń do ich pracy. I tyle w tym temacie.

Chętnie się dowiem czegoś więcej bo nic nie wiem o żadnym głosowaniu?

Wujek - nie dość że rzucasz dobre rady to jeszcze do owłosionej klaty przytulasz... ech ja na szczęście podziękuję, czuję się jak na razie dobrze!!! Błagam nie!
polakita

przez old-Wujek_Dobra_Rada 04 mar 2010, 19:12

Wujek - nie dość że masz rzucasz dobre rady to jeszcze do owłosionej klaty przytulasz... ech ja na szczęście podziękuję, czuję się dobrze!!!

Wolisz żebym się na Ciebie wypiął? (___o___) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
old-Wujek_Dobra_Rada

przez scrat 04 mar 2010, 19:18
polakita napisał(a):
scrat napisał(a):Moderatorzy zostali wybrani w głosowaniu i póki co nie mamy zastrzeżeń do ich pracy. I tyle w tym temacie.

Chętnie się dowiem czegoś więcej bo nic nie wiem o żadnym głosowaniu?

Głosowanie jest przeprowadzane w zamkniętym gronie.

Wujek_Dobra_Rada napisał(a):

Wujek - nie dość że masz rzucasz dobre rady to jeszcze do owłosionej klaty przytulasz... ech ja na szczęście podziękuję, czuję się dobrze!!!

Wolisz żebym się na Ciebie wypiął? (___o___) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Przypominam że piszemy w temacie "pytanie do admina", każdy kolejny offtop będzie nagrodzony ostrzeżeniem (w twoim przypadku - ostatnim).
Przyjaciel forum

Sortuj wg