Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez *Wiola* 03 mar 2010, 22:49
Wujek Dobra Rada udziela niedobrych porad jak widzę:P
Moderator

przez linka 03 mar 2010, 22:51
Wujek_Dobra_Rada napisał(a):Dlaczego dostałem dzisiaj bana na czacie? Wchodząc nic nie zdążyłem napisać...

Chyba nie zdążyłeś nikogo obrazić, w twoim mniemaniu :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez old-Wujek_Dobra_Rada 03 mar 2010, 23:12
linka napisał(a):
Wujek_Dobra_Rada napisał(a):Dlaczego dostałem dzisiaj bana na czacie? Wchodząc nic nie zdążyłem napisać...

Chyba nie zdążyłeś nikogo obrazić, w twoim mniemaniu :lol:

No ok. Tylko ten jedyny i wyjątkowy raz się z Tobą zgodzę ;P
old-Wujek_Dobra_Rada

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez al_bundy123 03 mar 2010, 23:57
scrat napisał(a):18:45:59 < Wujek_Dobra_Radav20> alt+f4
18:46:01 < Wujek_Dobra_Radav20> nacisnij
18:46:04 < Wujek_Dobra_Radav20> powinno sie wkleic
18:46:21 <+somebody> wujek spadaj z takim radami wiesniaku
18:46:39 < Wujek_Dobra_Radav20> wiesniaku to mozesz do swojej mamy mowic

Na przyszłość - pytania odnośnie powodów nałożenia bana należy zadawać bezpośrednio banującemu.

tak z ciekawości spytam 8) a czy somebody pozostał bezkarny za słowo "wieśniaku" bo ja na przykład bym się obraził :P ale nie tak bardzo oczywiście :mrgreen:
Pozdrawiam
G
al_bundy123

przez agusiaww 04 mar 2010, 07:55
Moim zdaniem to jak dawac bana to po rowno, widac ze i somebody nie byla ok. W ogole na czacie jest przewaznie duzo wyzwisk, albo wulgaryzmow....zupelnie niepotrzebnie.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez old-Wujek_Dobra_Rada 04 mar 2010, 08:40
al_bundy123 napisał(a):
scrat napisał(a):18:45:59 < Wujek_Dobra_Radav20> alt+f4
18:46:01 < Wujek_Dobra_Radav20> nacisnij
18:46:04 < Wujek_Dobra_Radav20> powinno sie wkleic
18:46:21 <+somebody> wujek spadaj z takim radami wiesniaku
18:46:39 < Wujek_Dobra_Radav20> wiesniaku to mozesz do swojej mamy mowic

Na przyszłość - pytania odnośnie powodów nałożenia bana należy zadawać bezpośrednio banującemu.

tak z ciekawości spytam 8) a czy somebody pozostał bezkarny za słowo "wieśniaku" bo ja na przykład bym się obraził :P ale nie tak bardzo oczywiście :mrgreen:
Pozdrawiam
G

No właśnie, widziecie? he? jedyny słuszny sprawiedliwy :D
old-Wujek_Dobra_Rada

przez scrat 04 mar 2010, 15:05
To była dobra odpowiedź na alt-f4, pojechanie po matce to przegięcie, którego nie będziemy tolerowali.
Przyjaciel forum

przez paradoksy 04 mar 2010, 16:43

<doksy> jak ktoś ma bana
<doksy> a potem serwer sie resetuje
<doksy> i ban znika
<doksy> to chyba mu się należy i tak, nie?
<scrat> nalezy

post282342.html#p282342

wcześniej miałeś bana, serwer się zresetował, więc bany poznikały. założyłam od nowa.
there.
paradoksy

przez old-Wujek_Dobra_Rada 04 mar 2010, 17:14
Nie znam sie na czacie. Bywam tam okazyjnie co sie konczy banem przewaznie. Mniejsza o to.

scrat, Słuchaj. Jako administrator. Mnie by irytowało gdyby typy jak paradoksy i inne wynalazki zaniżały poziom tego forum. Od czego jest administrator? Na tym forum prawie tylko i wyłącznie od zawracania dupy forumowiczom i leczenia swoich kompleksów z życia prywatnego.

Jestem zarejestrowany na kilku tematycznych forach. To forum jest jakimś ewenementem. Komu ty dajesz mody?

Żądam ściągnięcia mi ostrzeżenia. Tym bardziej, że było to w temacie dosyć swobodnym, gdzie szanowna pani, druga geniszuka po paradkosy: linka wymyslila sobie koniec offtopu. Jakiego offtopu?
old-Wujek_Dobra_Rada

przez shadow_no 04 mar 2010, 17:23
Wujek_Dobra_Rada,
Żądam ściągnięcia mi ostrzeżenia.

Żądasz? Chyba czegoś nie zrozumiałeś, lub nie przeczytałeś uważnie regulaminu.
Nawet, jeżeli okazało by się, że ostrzeżenie dostałeś niesłusznie (w co wątpię) to teraz właśnie pokazałeś, że na nie zasłużyłeś.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez old-Wujek_Dobra_Rada 04 mar 2010, 17:26
shadow_no, Pierwszy raz w życiu dostałem ostrzeżenie ( a to nie moje pierwsze forum). Jest regulamin. Rozumiem. Ale to podchodzi pod: ''dajcie mi człowieka to znajde paragraf'' .

[Dodane po edycji:]

Ja myślałem, że moderatorzy są by utrzymać na forum porządek (pod tym pojęciem rozumiem: pomagać innym) a ogranicza się do absuradlnego zawracania dupy, narzucania cenzury, usuwania niewygodnych postów itd... itp...
old-Wujek_Dobra_Rada

przez paradoksy 04 mar 2010, 17:33
Wujek_Dobra_Rada napisał(a):shadow_no, Pierwszy raz w życiu dostałem ostrzeżenie ( a to nie moje pierwsze forum). Jest regulamin. Rozumiem. Ale to podchodzi pod: ''dajcie mi człowieka to znajde paragraf'' .

[Dodane po edycji:]

Ja myślałem, że moderatorzy są by utrzymać na forum porządek (pod tym pojęciem rozumiem: pomagać innym) a ogranicza się do absuradlnego zawracania dupy, narzucania cenzury, usuwania niewygodnych postów itd... itp...

to chyba źle myślałeś, bo porządek nie równa się pomaganiu innym. moderatorzy to nie psycholodzy, mają moderować (czyli pilnować porządku <co za tym idzie - powstrzymywać niepotrzebne offtopy>), a nie doradzać, bo są moderatorami :roll:
już pomijając Twój obraźliwy ton wypowiedzi...

jest temat, który jest sam w sobie lekkim offtopem i w zasadzie możnaby tam wszystko pisac.. ale jak nagle zaczyna się wątek "użytkownik x jest taki i owaki", a po tym 58 postów z tym samym/innym spostrzeżeniem to już JEST offtop.
ja upomniałam, linka upomniała, a Wy dalej swoje.
było jasno i wyraźnie.
jak chcesz sobie pokonwersować z Vasquesem na jego temat to możesz to robić na pw, gg.

dla mnie sprawa jest jasna -ktoś upomina raz, drugi, a ktoś to olewa.. no sorry, od tego właśnie jest Regulamin.
tyle ode mnie w tym temacie, nie zamierzam z Tobą wymieniać zdań, bo to nie ma sensu.
paradoksy

przez old-Wujek_Dobra_Rada 04 mar 2010, 17:34
Po wielu prywatnych rozmowach dochodzę do jednego wniosku. Retoryka forum polega na kółku wzajemnej adoracji osób z zaburzeniami, natomiast jeśli ktoś wyjdzie z tych zaburzeń, nie daj boże jest wesoły to siłą rzeczy spotka się z represjami. Jest wiele osób z którymi rozmawiałem o tym prywatnie i każdy to potwierdzi. Przykro mi.
old-Wujek_Dobra_Rada

przez Majster 04 mar 2010, 17:40
Wujek_Dobra_Rada napisał(a):Po wielu prywatnych rozmowach dochodzę do jednego wniosku. Retoryka forum polega na kółku wzajemnej adoracji osób z zaburzeniami, natomiast jeśli ktoś wyjdzie z tych zaburzeń, nie daj boże jest wesoły to siłą rzeczy spotka się z represjami. Jest wiele osób z którymi rozmawiałem o tym prywatnie i każdy to potwierdzi. Przykro mi.

A ja tego nie potwierdze :P
Wyszedlem z deprechy dawno temu, na forum bywam wesoly, i zadne represje mnie nie spotkaly. Czasem bywam nawet sarkastyczno-ironiczny lub cyniczny, przewaznie staram sie byc konkretny, zdarza mi sie jednak zejsc z tematu i pojechac po bandzie. Wobec tak roznych postaw moglbym wg Twojej teorii zostac stad wywalony w pierwszym miesiacu pobytu, co jednak sie nie stalo. A wiesz dlaczego? Bo mysle nad tym co pisze, i staram sie wazyc swoje emocje. To nielatwa sztuka i wymaga treningu, ale warto, uwierz, nawet w realu sie przydaje ;)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Sortuj wg