Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: usuńcie ten post-niewypał ot co

przez scrat 27 sty 2010, 20:08
Usunąłem, na drugi raz użyj opcji "raportuj post".
Przyjaciel forum

Re: Pytanie do Admina

przez Nortt 09 lut 2010, 14:24
Dostałem ostrzeżenie, nie naruszywszy żadnego punktu w regulaminie. Czemu? Jaki był powód ?
Nortt

przez linka 15 lut 2010, 21:36
Zwracam się z uprzejmym pytaniem do naszego admina czy istniałaby możliwość wprowadzenia na forum funkcji: IGNORUJ UŻYTKOWNIKA ?
Wtedy po zaznaczeniu odpowiedniej osoby, jej posty nie wyświetlałby się osobie która nie ma ochoty ich czytać.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Majster 15 lut 2010, 21:39
A kto sobie zasluzyl na to?
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez eligojot 15 lut 2010, 21:41
Boshe... Linka, nie możesz dać sobie spokoju? Sobie i innym?
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez linka 15 lut 2010, 21:45
eligojot, To funkcja często używana na innych forach, może zapobiegać konfliktom........

ps. Ty studiujesz prawo, ze w obrońcę się bawisz? :-| Do ciebie nie pisałam więc o co chodzi?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Pstryk 15 lut 2010, 21:47
tzw czarna lista :twisted: faaajne linuśXD
Pstryk

przez Paranoja 15 lut 2010, 21:48
linka, ja dawno o to prosiłam ale mnie zignorowano :lol:
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez BladeM 15 lut 2010, 22:49
linka napisał(a):Zwracam się z uprzejmym pytaniem do naszego admina czy istniałaby możliwość wprowadzenia na forum funkcji: IGNORUJ UŻYTKOWNIKA ?
Wtedy po zaznaczeniu odpowiedniej osoby, jej posty nie wyświetlałby się osobie która nie ma ochoty ich czytać.

teraz to juz musze sie tak naprawde usmiac. Czy masz tak slaba swoja wlasna wole aby poprostu nie czytac postow osoby z ktura sie nie zgadzasz.

Jesli nie masz ochoty czytac to kto ciebie zmusza????? Nie jestes ubezwlasnowiona, swiadoma swoich czynow, nikt nie siedzie przy twoim pc i naciska na posty kturych ty nie chcesz czytac zmuszajac ciebie do tego.

To wypowiedzia ubawilas mnie po pachy....

Ludzie przedszkole jak boga kocham....

[Dodane po edycji:]

linka napisał(a):eligojot, To funkcja często używana na innych forach, może zapobiegać konfliktom........

ps. Ty studiujesz prawo, ze w obrońcę się bawisz? :-| Do ciebie nie pisałam więc o co chodzi?

Na innych forach jest ta funkcja po to aby osoby przez ciebie nie lubiane nie mogly pisac pn do ciebie , ale to o czym ty piszezsz jeszcze na zadnym forum nie spotkalam. Moze dlatego ze nie bylo nikogo na forum kto by nie posiadal wlasnej woli.
Za bledy przepraszam z gory, bo pisze po polsku po bardzo dlugiej przerwie. Po 22 latach. Staram sie robic jak najmniej bledow, ale jesli jednak jakies sie pojawia, z gory przepraszam.

przez scrat 15 lut 2010, 22:51
Wydawało mi się że to temat "pytanie do admina" a nie "pytanie do BladeM".
Przyjaciel forum

przez fobia 15 lut 2010, 22:52
BladeM, myślę, że niepotrzebnie prowokujesz linkę do dyskusji z ktÓrej nie wyniknie nic dobrego

przez wovacuum 15 lut 2010, 22:55
dziewczynki!!pms wam dokucza czy co? ;)
wovacuum

przez BladeM 15 lut 2010, 22:55
Wypowiedzialam moje zdanie i nie mam zamiaru dalej dyskutowac.

Scart czy forum nie funkcjonuje na tej zasadzie ze kazdy moze sie wypowiedziec. Zwrociles mi uwage przyjmuje ja do wiadomosci. Interesuje mnie tylko dlaczego innym nie zwracasz...tez pisza , a pytanie bylo do administratora.
Za bledy przepraszam z gory, bo pisze po polsku po bardzo dlugiej przerwie. Po 22 latach. Staram sie robic jak najmniej bledow, ale jesli jednak jakies sie pojawia, z gory przepraszam.

przez linka 15 lut 2010, 22:57
BladeM, no to przykro mi, że się nie spotkałaś. Jest to popularna funkcja, która sprawia, ze posty osób które dodaliśmy do swojej listy ignorowanych są dla nas "niewidoczne" w żadnym temacie. Bardzo użyteczna funkcja, pozwala ograniczyć kontakt z osobami z którymi się nie zgadzamy, z osobami które nas prowokują, z osobami których nie lubimy. Radzę się zapoznać - tym sposobem dodałabyś mnie do listy i nie musiałabyś pisać takich długich postów, zupełnie nie wnoszących nic do dyskusji. :mrgreen:
Przyjaciel forum

Sortuj wg