Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Może by dodać takie coś

przez Adaś2222 03 lis 2009, 02:44
shadow_no no normalnie nadal mi się chce smiać i znów bym to napisał ale ok :D

przez namiestnik 03 lis 2009, 09:07
A ja myślę, że Adaś tymi słowami przekazał bardzo ważną wiadomość. I nie chodziło tu śmiech po opowiedzeniu dowcipu. Nie ma co przesadzać. Można najwyżej odjąć posta jeżeli komuś ten licznik postów jest bardzo ważny (mi akurat zwisa - choć licznik pomógł na tego rodzaju forum to też sądzę, że nie za dobra rzecz).

Innymi słowy zostałeś Adaś przegłosowany bez prawa weta :)

przez linka 03 lis 2009, 13:08
Hmm a nie starczy napisać "dziękuję" tej osobie która pomogła? W czym taki licznik może pomagać? O czym świadczyc? Podział osób na bardziej i mniej przydatne.... :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Razorbladerka_ 03 lis 2009, 13:28
Też mi sie wydaje to z deczka bez sensu.... :?
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez Ridllic 03 lis 2009, 13:54
ja jestem za wprowadzaniem licznika Geigera bo niektórym głupie pomysły promieniują do palców :!:
Ridllic

przez Adaś2222 03 lis 2009, 15:59
namiestnik napisał(a):A ja myślę, że Adaś tymi słowami przekazał bardzo ważną wiadomość. I nie chodziło tu śmiech po opowiedzeniu dowcipu. Nie ma co przesadzać. Można najwyżej odjąć posta jeżeli komuś ten licznik postów jest bardzo ważny (mi akurat zwisa - choć licznik pomógł na tego rodzaju forum to też sądzę, że nie za dobra rzecz).

Innymi słowy zostałeś Adaś przegłosowany bez prawa weta :)

Hmmm nie do końca rozumiem.

Wszyscy od razu rozbierają to na czynniki pierwsze jak się da "mniej ważny" "bardziej ważny", nie tu nie to by chodzilo tylko, żeby dodać urozmaicenie do forum, żeby było przyjemniejsze, niż pisanie sms'ów.

przez namiestnik 03 lis 2009, 18:37
Adaś nie bierz do siebie moich słów zbyt poważnie. To z tym brakiem prawa to żart. Zresztą nie ja tu decyduję. Ale przyłączam się, że może lepiej urozmaicić w jakiś inny sposób. Bo ten dla wielu z nas będzie zbyt stresujący.

przez linka 03 lis 2009, 18:42
Adaś2222, skoro dla ciebie to forum jest nudne jak pisanie smsów no to przykro mi......skoro nie znajdujesz tu nic godnego uwagi....a oceniać możesz zawsze zdjęcia na NK albo fotce.pl...... :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez wovacuum 03 lis 2009, 19:49
forum jest i tak dobre bez dodatkow,ale to moje zdanie ;) natomiast nigdy nie przyszlo mi do glowy ,ze ktos moglby nabijac posty??po co tak robic wogole?
wovacuum

Re: Kupa gówna czyli uczestnicy forum

przez Anna R. 03 lis 2009, 21:19
Moje pytanie wynikało z tego, ze ani w profilu ani w stopce Pizzacanto nie ma informacji o banie. Za wszystkie wyjaśnienia dziękuję.
Osobiście nie poczułam się dotknięta, ale podsumowanie userów jako żałosnych, naćpanych i gównianych nie przypadło mi specjalnie do gustu.
Jeśli pan P. faktycznie został zablokowany jako użytkownik forum, proszę uznać temat za niebyły.
Heimat ist kein Ort, Heimat ist ein Gefühl
Herbert Grönemeyer

Re: Kupa gówna czyli uczestnicy forum

przez Lili-ana 03 lis 2009, 21:35
polakita napisał(a):
Mi ten specyfik pomagał (chociaż nie mam pewności że to on a nie że samo przeszło) i uważam że inni powinni wiedzieć o takiej alternatywie. To znaczy, kiedy go brałam nie miałam ani raz ataku, a po skończeniu kuracji mam tylko nieznaczne czasem złe samopoczucie.

A mozesz napisać co to za specyfik? :smile:
Lili-ana

przez Adaś2222 03 lis 2009, 23:26
linka656 napisał(a):Adaś2222, skoro dla ciebie to forum jest nudne jak pisanie smsów no to przykro mi......skoro nie znajdujesz tu nic godnego uwagi....a oceniać możesz zawsze zdjęcia na NK albo fotce.pl...... :roll:

widzę, że od razu mnie skreślasz, dla mnie forum pomimo, że posiada informacje to powinno być ciekawe to moje zdanie. I znowu potwierdzają się moje przypuszczenia, że jestem inny , że myśle inaczej niż większość

przez linka 04 lis 2009, 10:02
Adaś2222 napisał(a):
widzę, że od razu mnie skreślasz, dla mnie forum pomimo, że posiada informacje to powinno być ciekawe to moje zdanie.

Jak widać dla większości ludzi wypowiadających się w tym temacie to forum jest wystarczająco ciekawe i nie potrzeba żadnych suwaczków, liczników i hierarchii. Więc piszę kulturalnie, że to czego szukasz znajdziesz np. na NK :D
Adaś2222 napisał(a): I znowu potwierdzają się moje przypuszczenia, że jestem inny , że myśle inaczej niż większość

Tu panuje demokracja, gdyby większosc użytkowników cię poparła, napewno administratorzy rozważyliby możliwość tych propozycji, ale skoro większości potrzebne nie są to po co ma się w to angażować?

Oczywiście nikt nie broni ci mieć własnego zdania to twoje święte prawo - ale i ty nie każ nikomu z tobą się zgadzać skoro uważa inaczej.
Przyjaciel forum

przez Razorbladerka_ 04 lis 2009, 11:08
forum to forum!! Ludzie, niech to nie bedzie kolejny portal w stylu tych nudnych pokemonów jak kiedys epuls albo inne takie podobne... Podejrzewam, ze gdyby to forum stalo sie czyms podobnym, to ludzie opisujacy tu swoje zycie, zamkneliby sie w sobie i na pewno przestali byc tacy otwarci w stosunku do siebie... takie jest moje zdanie....
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

Sortuj wg