Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Kupa gówna czyli uczestnicy forum

przez sebcio 31 paź 2009, 14:11
pk-pk, tez nie kapuje o co chodzi
sebcio

przez ESTER 31 paź 2009, 14:16
Na pocieszenie Wam zdradze , że ostrzeżenia nie sa na stałe tzn.znikaja po jakimś czasie......czego ja jestem przykładem ;)
A tak poza tym ludzie nie buntujcie się bo te forumowe "metody wychowawcze" wychodza wszystkim tylko na korzyść.Jest tu dzieki temu spokój,porządek i kultura co przyciąga tu tak wielu użytkowników czego nie można powiedzieć o jednym takim konkurencyjnym forum psychologicznym gdzie chamstwo i wyzywanie się na wzajem to norma.
ESTER

przez linka 31 paź 2009, 14:31
pk-pk napisał(a):, sa osoby ktore potrzebuje miec konkretne rozwiazania a nie tlumaczenia na oko

To trzeba się wtedy wybrać do psychiatry i psychologa (jeśli chodzi o problemy z nerwicą i depresją) bo tutaj nie ma żadnego specjalisty z tytułem naukowym, więc nie należy się spodziewać konkretnej "naukowej" porady, całe to forum opiera się tylko na naszych doświadczeniach pomagamy sobie tak jak potrafimy, nie wszyscy muszą wszystkich lubić....poprostu omijaj posty osób które cię irytują :D
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Słowianka 31 paź 2009, 17:40
linka656 napisał(a):[całe to forum opiera się tylko na naszych doświadczeniach pomagamy sobie tak jak potrafimy, nie wszyscy muszą wszystkich lubić....poprostu omijaj posty osób które cię irytują :D

DOKŁADNIE
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

przez shadow_no 31 paź 2009, 19:57
wovacuum napisał(a):Ridllic, to moze do mojego ostrzezenia mozna by bylo dopisac ze za spama?duzo ludzi siè pyta kogo obrazilam albo cos wtym stylu :D

Po raz kolejny piszesz o tym samym, rozumiem, że ostrzeżenie nie wygląda ładnie, ale nie dostałaś go bez powodu.
wovacuum, olej to ostrzezenie, tym bardziej, ze na nie nie zasłużylas, kto cie zna , wie jaka jestes

bliksa, oceniasz słuszność mojej decyzji nie mając pełnych danych nt. okoliczności kiedy zostało przyznane.

Żeby zamknąć raz na zawsze ten temat napiszę dlaczego wovavuum dostała ostrzeżenie (mimo, że tłumaczyłem już to i na pw, i na czacie):
Z Twojego konta został wysłany temat zawierający link do strony z jakimś refferem (nie wnikam do czego), temat umieszczony był w subforum 'Nerwica lękowa' chociaż zupełnie nie był związany z tematem. Za wykorzystywanie forum w celu rozsyłania spamu przyznawane są ostrzeżenia każdemu, nawet osobom których reszta postów jest wartościowa.
Dodatkowo w wyjaśnieniach wovacuum pisała, że temat nie był założony przez nią tylko przez kogoś kto miał dostęp do jej konta.
Każdy użytkownik zakładając konto na forum nerwica.com jest zobowiązany do dbania o to, aby osoby niepowołane nie mogły uzyskać danych potrzebnych do zalogowania do konta.

Jestem ciekawa, gdzie się podział temat, w którym Pizzacanto napisał, ze uczestnicy forum to żałosna kupa gówna?
Oraz dlaczego nie dostał za to bana, pomimo, ze miał już dwa ostrzeżenia?

Czy ktoś może mi to w miarę przystępnie wyjaśnić?

Logi forum:
linka656 ::ffff:[ip ukryte] 28 Paź 2009, 21:41 Zbanowano użytkownika z powodu “Użytkownik osiągnął maksymalną liczbę ostrzeżeń i został automatycznie zbanowany.”
» pizzacanto

Dlaczego temat został skasowany wyjaśnił Ridllic.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez polakita 31 paź 2009, 23:49
ja się boję że dostanę bana chociaż nie wiem za co ale może napiszę kiedyś niechcący coś co się komuś nie podoba.
Na przykład, jeżeli założę temat jakim specyfikiem się leczylam (a nie jest to lekarstwo tylko specyfik "medycyny alternatywnej" dostępny dla każdego i jeszcze podam stronkę gdzie to dostać) to czy dostanę bana za spamowanie?

Mi ten specyfik pomagał (chociaż nie mam pewności że to on a nie że samo przeszło) i uważam że inni powinni wiedzieć o takiej alternatywie. To znaczy, kiedy go brałam nie miałam ani raz ataku, a po skończeniu kuracji mam tylko nieznaczne czasem złe samopoczucie.

Albo jeżeli napiszę żeby ludzie nie żarli tych pastylek bo nie warto, przy najmniejszych objawach każdy psychatra przepisuje tabletki które się potem bierze rok a które wg mnie są "kupą gówna" (tzn. powinny byc przepisywane tylko w ciężkich przypadkach a nie w lekkich) to jest czysta chemia i mnóstwo skutków ubocznych. Czy za pisanie swojego zdania też dostanę bana? Uważam że każdy powinien najpierw spróbować się leczyć psychoterapią i czymkolwiek innym co może mu pomoc zanim sięgnie po prochy (no chyba że jest już bardzo kiepsko). I osoby które biorą proszki a nie idą na terapię ani nic ze sobą nie robią, są po prostu w głębokim błędzie (żeby nie powiedzieć że są głupie). A takich osób jest (wydaje mi się) sporo.

Powyższe poglądy są wyłącznie indywidualnymi opiniami autorki posta. Przed decyzją skonsultuj się ze swoim lekarzem, aptekarzem, mamą, przyjaciółką itd.
polakita

przez shadow_no 01 lis 2009, 00:41
polakita, za co można dostać ostrzeżenie? Wystarczy przeczytać Ten Temat

przez Ridllic 01 lis 2009, 00:44
polakita, permanentny BAN :!: :mrgreen:
Ridllic

Może by dodać takie coś

przez Adaś2222 03 lis 2009, 01:35
Może by dodać takie coś , że userzy mogą innym userom dawac rozne pozytywy do profilu. Dam przyklad ze uzytkownik pomogl drugiemu to ten mu daje pochwale i przy profilach jest napisane ile kto ma pochwal czy zupelnie czegos przeciwnego. I moze by tez byc fajna opcja dodawania przyjaciol itd.

Re: Może by dodać takie coś

przez namiestnik 03 lis 2009, 02:10
Ja widzę plusy - bo to mobilizacja, ale i minusy - bo czasem lepsza taka pomoc co poroznie zaboli - ale na dłuższą metę...

No i minus bardzo duży taki, że wtedy można czuć niemiły przymus zdobywania tych punktów.

przez tet 03 lis 2009, 02:16
... a w przypadku nerwusów taki przymus niewskazany
tet

przez Adaś2222 03 lis 2009, 02:19
Ale nikt nikogo by nie przymuszał ;]

przez tet 03 lis 2009, 02:20
ha, Adaś jakbyś się nie znał :lol:
tet

przez shadow_no 03 lis 2009, 02:36
Wszelkiego rodzaju liczniki na forach nie są dobre.
Wystarczy popatrzeć na niektórych jak nabijają posty

PS. Adaś2222 Twój post o treści 'Hahahaha :D' został skasowany.

Sortuj wg