Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

nie mam juz siły walczyć

przez monika03 28 cze 2009, 10:12
czesc:) nie mam juz siły walczyć wszystko jest bezsensu za duzo spadło na moją główę rozstanie z chłopakiem 2 zwizazek potem utrata pracy no i psychiatra brrrr cięzko mi strasznie wkreciłam sobie schizo czyja bede musiała sie meczyc do konca zycia:(
monika03

Re: nie mam juz siły walczyć

przez konrad1984 28 cze 2009, 13:36
monika03 napisał(a):czesc:) nie mam juz siły walczyć wszystko jest bezsensu za duzo spadło na moją główę rozstanie z chłopakiem 2 zwizazek potem utrata pracy no i psychiatra brrrr cięzko mi strasznie wkreciłam sobie schizo czyja bede musiała sie meczyc do konca zycia:(

Bo takie jest to nasze życie,gdy coś się zaczyna walić to pociąga za sobą wszystko co mamy i lądujemy w punkcie wyjścia...
Znam Twój przypadek doskonale ponieważ też straciłem to co Ty,tylko że w innej kolejności,najpierw pracę potem miłość,natomiast do psychiatry zgłosiłem się sam,mam też jeszcze inne leczenie.
Ja staram się sobie to wszystko układać,szukam odpowiedzi gdzie się da,szperam w necie,czytam książki psychologiczne i wiele o sobie wiem ale ja mam nadzieję,bez tego bym nie istniał i wiem że nadzieja jest matką głupich ale jestem w takiej sytuacji życiowej że tylko ona mi została więc Tobie też życzę tego abyś znalazła w sobie siły i znalazła nadzieję bo ona umiera ostatnia.I nawet jeśli teraz w to nie wierzysz i nie widzisz racjonalnego sensu w tym to przyjdzie taki moment że nadzieja się pojawi.U mnie tak było ale potrzebowałem pomocu różnych zródeł.

Re: Niemożność logowania na forum

przez celineczka3 28 cze 2009, 19:30
Ponawiam temat z tym ze ja nie moge się zalogować ponieważ wyskakuje mi informacja ''Invalid data supplied''. Dodam ze loguje sie z explorera jesli to ma jakies znaczenie.Czym to moze byc spowodowane?
celineczka3

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 28 cze 2009, 20:49
celineczka3, rozumiem, ze wyczyściłaś cookies i to nic nie dało?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Anieta 28 cze 2009, 21:41
Witam:) Ja dziś też miałam ciężko wejść tutaj..ale przekopałam sie hihi..miałam ciągle napis..przeładowany serwer., ale długo musze czekac na przeczytanie jakiegokolwiek postu..
Pozdrawiam:)
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać..:).

Re: Pytanie do Admina

przez Korba 29 cze 2009, 04:57
Było to zrobić odrazu, teraz będę tu pisać z przyzwyczajenia ;)
Korba

przez celineczka3 29 cze 2009, 09:26
linka656 napisał(a):celineczka3, rozumiem, ze wyczyściłaś cookies i to nic nie dało?

Dokładnie:(
celineczka3

Re: Czat

przez citi 30 cze 2009, 17:19
taaa, tylko żeby odpalic czata, czy strone to graniczy z cudem.... a potem drugi cud to utrzymanie sie na czacie....

czy nie mozna by pogadac np na polchacie?
np tu
http://s1.polchat.pl/chat.php?_room=ner ... epresja.pl
wszystko chodzi pieknie, przejrzyscie....

przez scrat 30 cze 2009, 22:20
Nie ma sensu mnożyć bytów ponad potrzeby.

Uruchomiłem alternatywną stronę przez którą można wejść na naszego czata, jeżeli forum niedomaga: http://alterek.waw.pl/chat/
Przyjaciel forum

przez citi 30 cze 2009, 22:41
ok, super, no dzis od popoludnia naprawde rewelacyjnie wszystok smiga ale wczesniej... szału mozna bylo dostac :-)

Serwer non stop przeladowany

przez Anna R. 01 lip 2009, 22:12
Mam pytanie: mozna cos wreszcie zrobic, aby strona dzialala lepiej? Ostatnio stoi jak krowa i ani drgnie :(
Probowalam o roznych godzinach i wciaz jest tak samo. Bardzo to zniechecajace :?
Heimat ist kein Ort, Heimat ist ein Gefühl
Herbert Grönemeyer

Re: Serwer non stop przeladowany

przez Adaś2222 02 lip 2009, 01:08
Mam to samo, potwierdzam, strona jest powolna albo wcale nie działa.

przez shadow_no 03 lip 2009, 15:24
Pracuję nad tym. Powinno już być lepiej.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Abradab 03 lip 2009, 17:19
Nom, już troszkę lepiej działa :)

Sortuj wg