Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez linka 26 cze 2009, 12:25
isj napisał(a):
To jest niższa uczelnia medyczna?
Owszem, licea medyczne :P

Taak to się zwie SZKOŁA ŚREDNIA a nie niższa uczelnia....... :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez isj 26 cze 2009, 12:33
linka656 napisał(a):
isj napisał(a):Ja dodam jeszcze do niezbyt mądrych wywodów linki

O przepraszam, że taka głupia, mniej inteligentna od ciebie (jak z resztą większosć społeczności tego forum) ja śmiałam wyrazić swoje niezbyt mądre zdanie........
Jak dla mnie to pisz sobie co tam chcesz......ja z tego korzystać i tak nie będę i tyle.
EOT.
Nie wykolejaj własnymi mniej bądź bardziej uzasadnionymi kompleksami ważnego wątku, ponieważ chcę ludziom udostępnić własną wiedzę oraz dane, których nie posiadają, a z których mogą z powodzeniem skorzystać w zakresie własnej terapii. W najgorszym razie będą wiedzieli więcej, żadna szkoda. Tylko jeden post zamieszczony przez ciebie odznacza się jakąkolwiek wartością merytoryczną, twoje wątpliwości postanowiłem rozproszyć, reaguj sobie jak chcesz. Pozostałych wpisów z litości, pozwól, nie skomentuję.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez linka 26 cze 2009, 12:38
isj napisał(a):chcę ludziom udostępnić własną wiedzę oraz dane, których nie posiadają, a z których mogą z powodzeniem skorzystać

O dzięki wybawco.....nieś kaganek oświaty i uświadamiaj nas..........wypełniaj swą życiową misję.... :lol:

Ps. Ja w przeciwności do ciebie kompleksów nie mam :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez isj 26 cze 2009, 12:49
Ps. Ja w przeciwności do ciebie kompleksów nie mam
ROTFL, a EOT to zdaje się EOT
:smile:

EOT
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

isj

przez scrat 26 cze 2009, 14:51
maugoha napisał(a):W życiu każdy ma równe poglądy

W kwestiach medycznych nie ma miejsca na poglądy, jest miejsce na udokumentowane fakty.

http://pl.wikipedia.org/wiki/WP:WER
http://pl.wikipedia.org/wiki/WP:POV
Przyjaciel forum

przez scrat 26 cze 2009, 15:26
isj napisał(a):Dyskusję będą, to naturalne, ale będę starał się po każdej części merytorycznej poprosić moderatorów o blokowanie tematu

Czyli ty masz monopol na prawdę objawioną, a inni nie mają prawa z tobą dyskutować? Prawda obroni się sama.

b) poprosić moderatorów o kasowanie wpisów rozdrabniających treść i wszczynających przedwczesne dyskusje.

Trzebaby zacząć od niemerytorycznej przepychanki w tym temacie.

Zresztą ja bym to najchętniej widział na osobnej wiki, np. http://www.wikia.com/, i umieścił linka na forum.

linka, tak będzie. Ale tam, gdzie powołuje się na notatki z zajęć na studiach u specjalistów lub dane z seminariów jako wolny słuchacz dla starszych lat, to trudno, żebym podawał to jako źródło. Założeniem a priori jest, że miałem do czynienia z tematem już wcześniej.

Dane nieweryfikowalne nie mają wartości. Nie widzę powodu dla którego ludzie mieliby w tak istotnych sprawach wierzyć na słowo komuś kogo nie znają.
Przyjaciel forum

Re: Czat

przez citi 26 cze 2009, 18:40
hej, to ja podbijam wątek.
jest ktoś chętny na jakąś ustawkę na czacie?
może ustalimy jakiś termin?

przez isj 26 cze 2009, 20:59
scrat napisał(a):Czyli ty masz monopol na prawdę objawioną, a inni nie mają prawa z tobą dyskutować? Prawda obroni się sama
A ja widzę, że ty sam prowokujesz kolejną przepychankę, i to z pełną premedytacją. Chcę, podkreślam ten fakt raz jeszcze, by praca była opublikowana jako CAŁOŚĆ i dopiero wtedy była komentowana, jasno i zwięźle to wyraziłem wcześniej. Zamierzam publikować częściami, które nie są przedzielone wpisami, pytaniami, na które musiałbym przedwcześnie odpowiadać, także polemikami. Chcę zwartej i organicznej całości rozłożonej na poszczególne partie bez przerywników; skoro akceptujecie pomysł autora, to bądźcie konsekwentni i akceptujcie jego wizję. Jeśli ci się to tak bardzo nie podoba, można zawsze założyć poboczny wątek, w którym to, co zostało przeze mnie napisane, mogłoby być na bieżąco komentowane, ja przynajmniej nie widzę problemu. To wszystko także ekonomiczność mojego czasu pracy i proszę o uszanowanie tego.

Zresztą nie jest to jedyne rozwiązanie, jakie proponowałem, nieprawdaż?

scrat napisał(a):Trzebaby zacząć od niemerytorycznej przepychanki w tym temacie.
Ponieważ nie jestem moderatorem moją uwagę, że raczej należałoby ukarać sprawczynię, wypowiadam mniej śmiałym tonem niż zazwyczaj.

Nie, nie widzę tego w formie SAMEGO linku. Chcę stworzyć syntezę wiedzy neurologicznej i farmakoterapeutycznej będącą do dyspozycji każdego, kto zechce z niej skorzystać. Stawiam dużo, że podany jedynie link będzie rezonował znacznie słabiej i ograniczy pole dyskusji. Zresztą można umieścić i tu, i tu.

scrat napisał(a):Dane nieweryfikowalne nie mają wartości. Nie widzę powodu dla którego ludzie mieliby w tak istotnych sprawach wierzyć na słowo komuś kogo nie znają.
Czy potrafisz przekonująco wyjaśnić dlaczego dane zawarte w podręcznikach medycznych są nieweryfikowalne? Niedostępne, zaszyfrowane, zakodowane czy może tajne przez poufne?

isj

przez Ridllic 26 cze 2009, 22:10
nie wiem może jestem na tyle głupi ale obserwując tą dyskusję doszedłem do pewnych przekonań ,że isj jest najmądrzejszym owocem tego forum :mrgreen: i jeśli tak będziesz się odnosił do zdania administratora i moderatora to jestem więcej niż pewny ,że tego nikt Ci nie będzie moderował ;) i zrobi się pierwsze z tego burdelo bum bum a chwile później go to kosz :!:

aha od mojego nabijania postów to się prosze odj...bać bo ja do nabijania Twojego nic nie mam :mrgreen:
Ridllic

przez scrat 26 cze 2009, 22:17
isj napisał(a):Nie, nie widzę tego w formie SAMEGO linku. Chcę stworzyć syntezę wiedzy neurologicznej i farmakoterapeutycznej będącą do dyspozycji każdego, kto zechce z niej skorzystać. Stawiam dużo, że podany jedynie link będzie rezonował znacznie słabiej i ograniczy pole dyskusji. Zresztą można umieścić i tu, i tu.

Założenie strony na Wikii umożliwi edytowane jej każdemu, kto będzie miał coś do powiedzenia w temacie. Takie coś się sprawdza - sprawdziło się w największej wiki, Wikipedii, sprawdza się też w wielu mniejszych wiki.

Zresztą czemu po prostu nie rozbudować istniejących haseł na polskiej (a może i angielskiej) Wikipedii? Dużo więcej osób z tego skorzysta.

Przykład: http://stats.grok.se/pl/2009/Fluoksetyna

scrat napisał(a):Dane nieweryfikowalne nie mają wartości. Nie widzę powodu dla którego ludzie mieliby w tak istotnych sprawach wierzyć na słowo komuś kogo nie znają.
Czy potrafisz przekonująco wyjaśnić dlaczego dane zawarte w podręcznikach medycznych są nieweryfikowalne? Niedostępne, zaszyfrowane, zakodowane czy może tajne przez poufne?

Dane zawarte w podręcznikach z podaniem źródła są weryfikowalne. Mówię o notatkach ze studiów których autentyczności zweryfikować nie sposób.
Przyjaciel forum

przez isj 26 cze 2009, 23:57
Dane z notatek są danymi z podręczników, nie z kosmosu ani lasów namorzynowych.

isj

Re: Czat

przez shadow_no 27 cze 2009, 12:35
U nas na czacie zawsze ktoś jest. :-)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Korba 28 cze 2009, 04:04
Jak można całkowicie usunąć swój profil z forum?
Korba

przez scrat 28 cze 2009, 09:54
Pod wpływem impulsu, a potem będzie tak jak z kati.

Jeżeli za dwa dni nadal będziesz chciała usunąć konto to usunę, jeżeli nie to zapomnimy o tym. Ok?
Przyjaciel forum

Sortuj wg