Skocz do zawartości
Nerwica.com

zespół Arnolda Charliego


zenon.strzyga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam podejrzenie ze mój ojciec na jakieś zaburzenie osobowości. Ogólnie to podejrzewam że ma większość z opisanych na tym forum zaburzeń. Nie są to problemy wyssane z palca. Ma on stwierdzony zespół Arnolda Charliego. Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi w tej chorobie. Jakie są przyczyny jej powstania, objawy i skutki a także czy jest dziedziczna, jaki może mieć wpływ na otoczenie i co robić jak się zachowywać wobec niego.

 

Pomóżcie bardzo proszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj !

 

Nawet w internecie jest ta choroba ubogo opisana, także wątpię, żeby ktoś Ci odpowiedział na to pytanie.

Myślę, że powineneś się skontaktować z jego psychiatrą i dowiedzieć się jaki ma to wpływ na innych, dziedziczność i ważne dla Ciebie sprawy.

 

Pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zenon.strzyga, ale tu nie ma lekarzy. nie możesz oczekiwać takiej pomocy tu od nas bo to forum ludzi z zaburzeniami a nie specjalistów. zwróć się do kogoś kto będzie Ci w stanie udzielić profesjonalnej odpowiedzi bo z pewnością taką byś chciał uzyskać :) jeśli nie ma psychiatry to postaraj się załatwić wizytę. nawet informacyjną, żeby uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No diagnozę dostał od lekarza ja wiem o tej chorobie przypadkowo. Nie pracuje jest na rencie. Nie mam kontaktu z lekarzem chciałem żeby mi ktoś opisał tą chorobę tak po ludzku i coś doradził. Powiem tak od jakiegoś czasu nie wiem czego sie spodziewać po nim i zastanawiam się czy to ma jakiś związek z jego chorobą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×