Ciekawe linki i śmieszne filmiki :)

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Re: Ciekawe linki i śmieszne filmiki :)

przez paradoksy 11 kwi 2010, 15:31
Śmiertelniczka napisał(a):paradoksy, możesz wytłumaczyć, co w tym jest śmiesznego?

:roll: no cóż, jeśli Cie to nie śmieszy to trudno, może innych ruszy.
ale nie wymagaj ode mnie tłumaczenia.
paradoksy

przez linka 11 kwi 2010, 17:39
:lol: mnie ubawiło, wypadałoby znać film.......wtedy łatwiej wyobrazić sobie taką rozmowę tych dwóch panów.

Zaś do twojego linku mam wiele zastrzeżeń - ani to śmieszne ani ciekawe (jak sugeruje tytuł tematu) :roll: obrzydliwe i drastyczne i mnie osobiście nie skłaniają do żadnych refleksji tylko do wyłączenia przeglądarki lub zwrócenia obiadu. To nie jest złośliwość - obiektywizm raczej.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez linka 11 kwi 2010, 18:13
Yhmmm widok ogromnej, zarobaczonej larwami rany na nodze jest "ciekawy" ....no ok.......albo z ekshumacji zwłok, albo odciętych kończyn........zapewne. :-|
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 11 kwi 2010, 18:43
Śmiertelniczka, powyższe zdjęcie martwego płodu nie robi na mnie wrażenia, a Ty jak chcesz być wojującą antyaborcyjną osobą - radzę przenieść się na inne forum.......
Zdjęcie usuwam bo to nie jest miejsce na takie manifestacje :roll:
Żenujący poziom, naprawdę.....

Jeśłi skasowałam jakiś link - to najmocniej przepraszam, widocznie niechcący przez nieuwagę. Zaś zdjęcie zostało usunięte celowo.
Przyjaciel forum

przez linka 11 kwi 2010, 18:47
Ciekawe linki i śmieszne filmiki :)
Zdjęcie martwego płodu nie jest ani ciekawym ani śmiesznym.....jak nie rozumiesz - trudno.

Ja tylko napisałam, że dla mnie twój link nie był śmieszny ani ciekawy a zdjęcia w nim pokazane drastyczne i obrzydliwe a ty się tak zaperzyłaś jakbym ci co najmniej napluła na twarz, Ty nie musisz się śmiać z obrazka Paradoxy a ja z twojego - i obie mamy prawo do wyrażenia opinii. Ty mi zaś w odezwie wrzucasz jakieś zdjęcia martwych płodów - tak to dla mnie było żenujące. EOT z mojej strony.
Przyjaciel forum

przez paradoksy 11 kwi 2010, 18:52
Śmiertelniczka napisał(a):Wysłałam to ramach odpowiedzi na Twój post. Zrobiłam offtop, przepraszam. Ale Ty dobrze o Tym wiesz, więc nie mam pojęcia, po co udajesz Greka.

co w tym kontekście oznacza "udawanie Greka" :?:
paradoksy

przez linka 11 kwi 2010, 19:00
Śmiertelniczka, To następnym razem jak będziesz chciała odpowiedzieć jakimś niesmacznym zdjęciem (komukolwiek) rób to w prywatnych wiadomościach a nie na forum z łaski swojej. W ogóle wysyłanie takiego zdjęcia w odpowiedzi na post związany z negacją drastycznych zdjęć jest bardzo..... ciekawy. Co chciałaś nim osiągnąć nie wiem.....
Przyjaciel forum

przez paradoksy 11 kwi 2010, 19:02
Śmiertelniczka napisał(a):Linka napisała, że zdjęcie martwego płodu nie jest ani ciekawe, ani śmieszne, a w temacie pisze, że właśnie takie rzeczy powinno się wysyłać.

no i miała rację. :roll: wiem, co znaczy udawać Greka, pytam co w tym kontekście miało to oznaczać, bo akurat Linka dobrze wie o co chodzi, a wychodzi na to, że Ty nie wiesz.

nie rozumiem nadal, po co wysyłałaś takie zdjęcie jako odpowiedź?
może tym akcentem skończmy offtop.
paradoksy

przez Anja01 23 kwi 2010, 22:16
Wojownik Światła, nadal w mroku

Jeg har makt til og drepe og a gi liv, odelegge og fornye. Hvem er jeg? Jeg er kjaerlighet

przez al_bundy123 26 kwi 2010, 18:40
Dla wszystkich fanek i fanów rumakowania pod każdą postacią :mrgreen: Prawdziwy wierzchowiec 8)
http://www.youtube.com/watch?v=6XQtd9cTGFM
Pozdrawiam
G
al_bundy123

przez fobia 27 kwi 2010, 20:16
al_bundy123, pokazywali to dzisiaj rano w dzień dobry tvn - konik zajebiaszczy :P

przez ALEKS*OLO 29 kwi 2010, 07:39
dodam, że nie jestem żadna feministką, ale mnie to rozbawiło :lol:

Obrazek
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Majster 29 kwi 2010, 08:53
Ja nie jestem szowinistą, ale gdyby banan był zielony - wziełaby ;)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez Kirian 03 maja 2010, 20:23
Z góry przepraszam miłośników "Księżyca w Nowiu", ale:
http://polec.to/opis/saga-quotzmierzchq ... w-moon-the

Obejrzyjcie film w "Inne materiały" (trzeba zjechać niżej i przeczekać parę sekund reklam). Nie wiem co to za facet, ale jest rewelacyjny i jego videorecenzja mnie rozbroiła.
[url]www.lekomanka.pl[/url] - ciekawy blog pisany przez osobę, która jak ja ma problem z uzależnieniem od leków nasennych i cierpi na depresję. Fajnie się czyta.

Sortuj wg