najpojebańsze stereotypy

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

najpojebańsze stereotypy

przez nieboszczyk 22 sie 2015, 17:11
jakie znacie stereotypy tak pieczołowicie przestrzegane przez motłoch?
zęby ósemki się wyrywa
kobieta pracuje tylko przy papierkowej robocie
mężczyzna jest jak koń
każdy facet z długimi włosami to pedał
kto ma raka ten pali papierosy
każdy aidsowiec jest narkomanem i pedałem
każdy schizofrenik jest zabojcą
chory człowiek musi być sam
każdy zdiagnozowany jako nowotwory złośliwe,schizofrenia,chad,autyzm ma leżeć na szpitalnym łóżku całymi dniami i czekać aż umrze
żyd mieszka w piecu nie w Izraelu
każdy facet z widłami do Posejdon
kiedy kobieta jest starsza należy to ją widłami i za wieś
w afryce murzynki się obrzeza w imię religii
psychicznie chorych się piętnuje wypalając im na czole rysunek kaftanu bezpieczeństwa
ładna kobieta to dobra kobieta
czarownice się pali na stosie
schizofrenikom
sie odcina płaty czołowe
depresję leczy się prądem i zimną wodą
każdy z zaburzeniami psychicznymi powinien mieć w dowodzie osobistym żółtą kropeczkę
żydzi którzy nie przeszli selekcji po wysiadce z pociągu szli pod prysznic i na dezynfekcję
chorzy żydzi,żydówki w ciąży po wysiadce z pociągu dostali opiekę medyczną jaka im sie należy i leczą się w szpitalu
psychicznie chory który w amoku zamordował siekierą/nożem dziecko na ulicy otrzyma pomoc i opiekę medyczną w stosownej placówce leczniczej
kobieta nieatrakcyjna to pasztet
słaby,nietypowy mężczyzna to pedał
ktoś kto jest samotny i mieszka samotnie będzie podpalać innym stodoły
samotni mężczyzni spacerujący po parku to pedofile
kaźdy krótko ostrzyżony jest złodziejem
każdy łysy jest agresywny

najpojebańsze stereotypy

przez Hans 22 sie 2015, 17:48
nieboszczyk, poprawiasz mi humor już od dłuższego czasu. Ja mam gdzieś powojenne wydania (rok chyba 1949) "Przyjaciółki" i tam kiedyś czytałem, żeby nie obcinać kołtunów, bo można oślepnąć.
Feed your head
Feed your head

najpojebańsze stereotypy

przez Evia 22 sie 2015, 17:52
Hans napisał(a):Ja mam gdzieś powojenne wydania (rok chyba 1949) "Przyjaciółki" i tam kiedyś czytałem, żeby nie obcinać kołtunów, bo można oślepnąć.

przed wojną było to dosyć powszechne wierzenie, możliwe, że istniała nie tylko groźba oślepnięcia ale również dużo poważniejsze konsekwencje :lol: :?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

najpojebańsze stereotypy

przez nieboszczyk 22 sie 2015, 17:54
hans czy twoj avek przedstawia Posejdona?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

najpojebańsze stereotypy

przez Hans 22 sie 2015, 18:01
Evia, zdradzisz jakie konsekwencje? :smile:

nieboszczyk, nie. Mój avatar przedstawia Ołeha Laszko, ukraińskiego posła i kandydata w wyborach prezydenckich na Ukrainie w roku 2014. A wiesz, że tekst z Posejdonem podoba mi się najbardziej. :D
Feed your head
Feed your head

najpojebańsze stereotypy

przez nieboszczyk 22 sie 2015, 18:06
hans nie ważne czy to Ólech Laszko czy /cenzura/ na kaczych łapach dla społeczeństwa jest to Posejdon bo trzyma widły.koniec i kropka.wez spróbuj wyprowadzić z błędu wszystkich.

najpojebańsze stereotypy

przez Hans 22 sie 2015, 18:09
nieboszczyk, a wiesz, że to by się nawet zgadzało, tylko jeden szczegół musiałby być zmieniony, bo Posejdon trzyma trójząb i tryzub jest herbem Ukrainy, a Ołeh ma widły z czterema zębami. Ołeh to taka ulepszona wersja Posejdona.
Feed your head
Feed your head

najpojebańsze stereotypy

przez nieboszczyk 22 sie 2015, 18:16
hans społeczeństwo nie zwraca uwagi ile widły trzymane przez faceta mają zębów.ich to nie obchodzi,widzą faceta z widłami i myślą Posejdon.nie udowodnisz wszystkim że jest inaczej.tak samo z dlugimi wlosami,zebami madrosci,chorobami psychicznymi,mlodością i urodą etc.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

najpojebańsze stereotypy

przez Evia 22 sie 2015, 18:21
Hans napisał(a):Evia, zdradzisz jakie konsekwencje? :smile:

nie jestem pewna, ale coś mi się kojarzy, że twierdzono, że ścięcie takiego kołtuna grozi poważnymi chorobami a nawet śmiercią, taki kołtun musiał chyba sam odpaść (bardzo często był wielkim, obleśnym kokonem pełnym robactwa itd, więc nie dziwota, że czasem faktycznie odpadał) Wtedy był to dobry znak, oznaczało to chyba, że choroby same odeszły :? :lol:

najpojebańsze stereotypy

przez Hans 22 sie 2015, 18:41
nieboszczyk, ja nigdy ze społeczeństwem w jednym szeregu nie szedłem, tylko kiedyś się tym bardziej przejmowałem, a z biegiem lat nabieram do tego większego dystansu. Jeśli społeczeństwo nie wchodzi z buciorami w moje życie, to niech sobie myśli co chce. Znam paru podobnych mi wykolejeńców i oni mnie akceptują takim jakim jestem i to mnie zadowala.

Evia, jest moc, a raczej była. :twisted:
Feed your head
Feed your head

najpojebańsze stereotypy

przez Lord Kapucyn 22 sie 2015, 20:23
Hans, Ołek z wyglądu przypomina trochę hybrydę Kennedy'ego z Jarosławem Kaczyńskim i Posejdonem.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

najpojebańsze stereotypy

przez nieboszczyk 22 sie 2015, 20:25
hans problem w tym że społeczeństwo włazi w twoje życie z buciorami.dajmy na to.idziesz sobie ulicą a nieznajomi krzyczą do ciebie "pedał",rozniesie się fama po całej klatce schodowej/wsi że kiedyś leczyłeś sie psychiatrycznie już nikt nie poda ci ręki bo sie boją że rzucisz sie na nich i pogryziesz,każdy dentysta ci odmówi leczenia kanałowego zębów mądrości,rodzina cie nie wesprze i jedyne wyjście to rwać.jeśli mieszkasz samotnie od dluższego czasu na wsi życzliwi sąsiedzi i sołtys zrobią wszystko by cie wywłaszczyć.motłoch to banda głupków ale z motłochem nie wygrasz bo ma przewage liczebną i choćby sobie uroili że w lesie mieszkają napalone i kochliwe najady,w górach driady,na plaży hiady i zeus na słońcu.przez podobne stereotypu zgineło miliony niewinnych istnień za czasów rewolucji pazdziernikowej i 3 rzeszy.

najpojebańsze stereotypy

przez ChrisMessina 22 sie 2015, 20:39
ZE /cenzura/ PRZEBIEGAJĄCY DROGĘ CZARNY KOT PRZYNOSI PECHA.
Z przodu plecy, z tyłu plecy, pan Bóg stworzył ją dla hecy!

najpojebańsze stereotypy

przez nieboszczyk 22 sie 2015, 20:59
że biedny to żebrak
że rudego trzeba kopać
kiedy swędzi cie prawa łapa będziesz sie z kimś witać kiedy lewa zapłacą ci
że wariaci są niebezpieczni
że murzyn to podczłowiek

Sortuj wg