Jakim żywiołem jesteś?

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Jakim żywiołem jesteś?

przez cyklopka 20 sty 2015, 22:21
Całkiem dobrze napisany test
http://www.popularnie.pl/jakim-zywiolem-jestes/

Twoim żywiołem jest POWIETRZE
Jesteś kapryśny i wymagający. Pomimo swojego „szalonego” umysłu jesteś stabilny, wszechstronny. Mógłbyś być nieco mniej leniwy. I przydałoby się abyś skupił się w końcu na w swoim życiu, zamiast ciągłego pomagania innym. Jesteś zabawny, masz silną wolę i mimo swojej dziecinnej postawy jesteś mądry.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Jakim żywiołem jesteś?

przez D@ri@nk@ 20 sty 2015, 22:34
Rzeczywiście fajnie opisane :)

Twoim żywiołem jest CIEMNOŚĆ Jesteś często źle rozumiany i szybko oceniany. Jednak jeśli tylko ludzie poznaliby Cię lepiej, zobaczyliby coś wspaniałego. Dostrzegasz prawdę, tam gdzie inni jej nie widzą. Masz niską tolerancję dla ignorancji, choć możesz przy tym wypadać na arogancką osobę. Choć lubisz być sam, wiedz, że nikt tak naprawdę tego nie lubi. Nie oszukuj się. Poza tym, jesteś wzorem w tym fałszywym świecie…

O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

Jakim żywiołem jesteś?

przez bittersweet 20 sty 2015, 23:11
Ogien
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Jakim żywiołem jesteś?

przez Argish 20 sty 2015, 23:16
ZIEMIA
Ludzie tego żywiołu są pracowici i poukładani. Zawsze wiedzą, co trzeba zrobić. Wiesz, że aby być szczęśliwym trzeba na to zapracować. Masz ogromne serce i jesteś wyrozumiały. Czasami możesz być zbyt wymagający i musisz wiedzieć kiedy odpuścić. Jeśli ciągle przesz do przodu nie patrząc na nic możesz zrazić do siebie innych.

:pirate:
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Jakim żywiołem jesteś?

przez exodus! 20 sty 2015, 23:19
Twoim żywiołem jest CIEMNOŚĆ Jesteś często źle rozumiany i szybko oceniany. Jednak jeśli tylko ludzie poznaliby Cię lepiej, zobaczyliby coś wspaniałego. Dostrzegasz prawdę, tam gdzie inni jej nie widzą. Masz niską tolerancję dla ignorancji, choć możesz przy tym wypadać na arogancką osobę. Choć lubisz być sam, wiedz, że nikt tak naprawdę tego nie lubi. Nie oszukuj się. Poza tym, jesteś wzorem w tym fałszywym świecie…
:twisted: :twisted: :twisted:
exodus!

Jakim żywiołem jesteś?

przez mark123 20 sty 2015, 23:24
Ziemia z próżnią

Twoim żywiołem jest ZIEMIA Sprawiasz wrażenie wyczerpanego człowieka. To, że świat jest niesprawiedliwy to nie Twoja wina. Musisz bardziej uwierzyć w siebie. Masz ogromną wartość! Musisz być tego świadomy. To nie jest śmieszne. Musisz wyjść z tej pustki. Musisz! Znajdź swój cel i dąż do niego!
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Jakim żywiołem jesteś?

przez jetodik 20 sty 2015, 23:30
Twoim żywiołem jest
CIEMNOŚĆ
Jesteś często źle rozumiany i szybko oceniany. Jednak jeśli tylko ludzie poznaliby Cię lepiej, zobaczyliby coś wspaniałego. Dostrzegasz prawdę, tam gdzie inni jej nie widzą. Masz niską tolerancję dla ignorancji, choć możesz przy tym wypadać na arogancką osobę. Choć lubisz być sam, wiedz, że nikt tak naprawdę tego nie lubi. Nie oszukuj się. Poza tym, jesteś wzorem w tym fałszywym świecie…
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Jakim żywiołem jesteś?

przez Arasha 20 sty 2015, 23:44
:shock:
Twoim żywiołem jest ZIEMIA Ludzie tego żywiołu są pracowici i poukładania. Zawsze wiedzą, co trzeba zrobić. Wiesz, że aby być szczęśliwym trzeba na to zapracować. Masz ogromne serce i jesteś wyrozumiały. Czasami możesz być zbyt wymagający i musisz wiedzieć kiedy odpuścić. Jeśli ciągle przesz do przodu nie patrząc na nic możesz zrazić do siebie innych

dziwne ... może na chwilę obecną ... charakterologicznie i pod względem temperamentu czuję się bardziej jak woda przeplatająca się z ogniem ...

Ziemia kojarzy mi się ze spokojem, zrównoważeniem i opanowaniem, których cech wyraźnie mi brak :bezradny:

Miałam problem z 2 pytaniami - o największą cnotę ( bo pasowały 3 ) i porę roku, którą najbardziej lubię ( bo obecnie nie mam ulubionej, kiedyś to była jesień ze względu na początek roku szkolnego :D )

-- 20 sty 2015, 22:48 --

mark123, nie wymyśliłeś sobie tego sam pod siebie czasem ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Jakim żywiołem jesteś?

przez Bukowski 20 sty 2015, 23:50
Twoim żywiołem jest WODA Nie jesteś prostą osobą, masz kilka „płaszczyzn”. Wolisz spokój i bezkonfliktowość, ale potrafisz się bronić, gdy ktoś Cię skrzywdzi. Jesteś niezwykle emocjonalny, masz dobrą intuicję. Musisz pamiętać, że pomimo silnej empatii, nie możesz szybko oceniać ludzi. Unikanie problemów może wplatać Cię w niezłe tarapaty. Jesteś postrzegany jako pełen miłości i energii.
Bukowski

Jakim żywiołem jesteś?

przez zima 20 sty 2015, 23:59
ciemność
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Jakim żywiołem jesteś?

przez Druid 20 sty 2015, 23:59
Twoim żywiołem jest WODA Nie jesteś prostą osobą, masz kilka „płaszczyzn”. Wolisz spokój i bezkonfliktowość, ale potrafisz się bronić, gdy ktoś Cię skrzywdzi. Jesteś niezwykle emocjonalny, masz dobrą intuicję. Musisz pamiętać, że pomimo silnej empatii, nie możesz szybko oceniać ludzi. Unikanie problemów może wplatać Cię w niezłe tarapaty. Jesteś postrzegany jako pełen miłości i energii.

Zaskakujące, gdyż nie wybrałam delfinka ani żywiołu wody w pytaniach testowych.
Ostatnio edytowano 21 sty 2015, 00:01 przez Druid, łącznie edytowano 1 raz
Druid

Jakim żywiołem jesteś?

przez cyklopka 21 sty 2015, 00:00
Arasha, ja dalej lubię jesień, cnotę wybrałam cierpliwość, bo jest to jedyna taka wartość, która mi przynosi w życiu wymierne korzyści. Najczęściej jestem ziemią, ale w tym teście wyszło powietrze, które jest moim drugim wyborem. Może potrzebuję teraz w życiu przewiewu.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Jakim żywiołem jesteś?

przez Storożak 21 sty 2015, 00:01
ogień :mrgreen:
Pie.dole nie biore...

Jakim żywiołem jesteś?

przez Arasha 21 sty 2015, 00:04
Storożak, czy mnie to dziwi :mrgreen: ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Sortuj wg